رفتن به نوشته‌ها

عملگرهای گره متعهد به xx BetaNet هستند

فرآیند گره xx BetaNet با انتشار آزاد اطلاعات انتخاب شروع شد. 600 گره که معیارهای تأیید صحت عمومی را برآورده می کردند ، در ژوئن سال 2019 اعلام شد. دیوید چائوم، بنیانگذار شبکه xx اظهار نظر کرد ، “شفافیت در انتخاب گره اصلی ترین بستر شبکه xx است و باعث اعتماد به هسته سیستم عامل می شود. “

از امروز ، گره ها اولین قدم برای ورود به سیستم را از طریق وب سایت اختصاصی در xx.network/betanetportal انجام می دهند. این فرایند به طور خلاصه گره ها و تأمین محافظت در برابر ریسک قانونی مرتبط با دریافت جوایز سکه ایکس ایکس طراحی شده است. به روزرسانی های وضعیت و جزئیات در xx.network/nodes هستند.

مدیر عامل شرکت Tokensoft با پشتیبانی Coinbase ، میسون بوردا، مشاهده کرد که ، “تیم xx همچنان به مرزها فشار می آورد وقتی که به زیرساختهای ایمنی و اطمینان کامل با امنیت کامل روبرو می شود. ما هیجان زده هستیم که اولین خدمات نظارتی و انطباق درون کلاس را به شبکه xx می رسانیم.”

“ما همه از دخالت Tokensoft بهره مند شده ایم ،” توضیح داد استفانی ووگان ویچزل، xx شبکه COO. “آنها حامی واقعی جامعه Blockchain هستند و مشارکت ما به تأمین زیرساخت های شبکه x و گره های xx کمک کرده است تا الزامات انطباق محلی و بین المللی را برآورده سازد.”

برای اطمینان از انتقال هموار به BetaNet ، شبکه xx AlphaNet عمومی را در این کشور راه اندازی کرد سپتامبر 2019 که تا آوریل 2020 اجرا شد. پیام رسان xx در سال آغاز به کار کرد نوامبر 2019 با استفاده از xx عمومی AlphaNet برای تست ارتباط کاملاً خصوصی بین کاربران خود.

ماه گذشته ، شبکه xx با اعلام این خبر ، راهی به BetaNet را ترسیم کرد ژوئیه سال 2020 تاریخ راه اندازی و همکاری آن با Tokensoft.

“از طریق ورودی انجمن ، ما مشخصات سخت افزاری را انتخاب کرده ایم که به شبکه xx می تواند ضمن ایجاد جامعه گره مساوات ، درخشید.” گفت بنیامین ونگر، مهندس ارشد شبکه xx.

شبکه xx BetaNet رسماً راه اندازی می شود اول ژوئیه با 150 گره اولیه

درباره سکه و شبکه xx:
سکه xx یک ارز دیجیتال با کارایی بالا است که توسط شبکه xx تضمین شده است. فروشگاهی با ارزش ، سکه همچنین از پیام رسانی غیرمتمرکز ، پرداخت ها و dApps پشتیبانی می کند. سکه xx برای پرداختن به چالش اصلی Satoshi برای وجه نقد دیجیتالی P2P واقعی ، افزایش نگرانی عمومی برای حفظ حریم شخصی کاربران و تهدید ظهور محاسبات کوانتومی طراحی شده است.

مخاطب: [email protected]

SOXCE شبکه xx

لینک های مربوطه

https://xx.network

منتشر شده در جدید ترین اخبار

دیدگاه‌ها غیرفعال هستند.