رفتن به نوشته‌ها

‘افکار روزانه من’ یک منبع خلاق و سودمند برای ضبط یادداشت ها ، روحیه ها ، افکار و الهامات روزانه فراهم می کند

CUPERTINO ، کالیفرنیا.، 1 مه سال 2020 / PRNewswire / – در شرایطی که تعداد زیادی از مردم در سراسر جهان موظف به ماندن در خانه هستند ، حفظ ساختار روزانه ، تمرکز و رشد شخصی بعضی اوقات می تواند یک مشکل دشوار باشد. طراحی شده توسط Byber ، “افکار روزانه من” برای آیفون به شما کمک می کند تا با فراهم کردن یک منبع خلاق و تولیدی برای هر کس – از نویسندگان حرفه ای گرفته تا متفکران گاه به گاه – برای ضبط یادداشت های روزانه ، خلق و خوی ، افکار و الهامات ، بر این مسئله غلبه کنید.

یک برنامه زیبا با طراحی ، “افکار روزانه من” رابط بصری برای ایجاد و سازماندهی نوشتن روزانه به روشی مؤثر برای رشد شخصی و درون نگری ارائه می دهد. از طریق یک تقویم آسان برای حرکت ، کاربران می توانند داستان روز خود را به هر حال که می خواهند بگویند؛ با استفاده از حالت ها ، یادداشت ها و بارگذاری عکس. یادداشت ها و خاطرات برای همیشه ذخیره می شوند که امکان بازتاب آینده و تجسم آسان در هر زمان را دارند.

نگه داشتن دفترچه خاطرات یا مجله از مزایای بسیاری در نظر گرفته می شود و ابزاری اثبات شده برای برانگیختن ذهن آگاهی است که روشی شناخته شده برای کاهش اضطراب و بهبود شادی و تمرکز بر زندگی است. یک ژورنال روزانه همچنین می تواند در رسیدن به اهداف شخصی ، تقویت حافظه ، ایجاد خلاقیت و حتی تقویت درک عاطفی کمک کند.

افکار روزانه من به همه امکان می دهد با چندین ویژگی اصلی به راحتی و ایمن به این مزایا برسند:

> یک تقویم با کاربرد آسان برای ردیابی افکار روزانه.
> رابط کاربری زیبا و ساده برای استفاده.
> شامل ایموجی ها برای ذخیره سریع احساسات و خلق و خوی.
> فضایی برای نوشتن و ذخیره داستانهای روزانه.
> امکان درج یک عکس و / یا سلفی.
> داستان ها را می توان در طول روز به روز کرد.
> مجلات با رمز عبور یا شناسه چهره به صورت خصوصی نگهداری می شوند.

اظهار داشت: “ما افکار روزانه من را تهیه کردیم تا بتوانیم یک منبع خلاق را برای مردم در همه جا فراهم کنیم تا افکار و الهامات خود را به روشی سالم و سازمان یافته ثبت کنند.” کریستوفر کیر از Byber LLC. “در زمانی که بسیاری از افراد مجبورند در خانه بمانند ، ثبت سابقه افکار روزانه روشی مثبت برای متمرکز شدن و بهبود شادی است.”

افکار روزانه من اکنون برای دستگاه های iOS در فروشگاه App در دسترس است:
https://apps.apple.com/app/my-d روز-thoughts/id1498218685

درباره بیبر

بر اساس نیوجرسی، Byber LLC چندین برنامه کاربردی موبایل موفق ایجاد کرده است از جمله برنامه کشف و همسایگی محله و ارتباطات اجتماعی ژوئن سال 2020) و برنامه ژورنال روزانه “افکار روزانه من”.

تماس با رسانه:

مارک جانسون از برنامه! از طرف بیبر
+1 408 757 0156
[email protected]

پرونده های مرتبط

برنامه روزانه افکار من Icon.png

افکار روزانه من Screenshot.png

تصاویر مرتبط

image1.png

لینک های مربوطه

در فروشگاه App بارگیری کنید

منبع بیبر

منتشر شده در جدید ترین اخبار

دیدگاه‌ها غیرفعال هستند.