رفتن به نوشته‌ها

مجموعه تلفن همراه تست COVID-19 برای شهرستانهای آدامز ، آتالا ، نوکسوبی و کلایبورن طراحی شده است

هر کسی را می توان آزمایش کرد که علائم COVID-19 را تجربه می کند ، از جمله تب ، سرفه ، تنگی نفس یا گلو درد. وزارت بهداشت ایالت میسیسیپی دستورالعملهای خود را گسترش داده است و هم اکنون آزمایش برای هر کسی که در معرض خطر شناخته شده یا احتمالی کسی است که با ویروس تایید شده است را آزمایش می کند.

افرادی که می خواهند مورد آزمایش قرار بگیرند ، ابتدا باید با مراجعه به یک معاینه رایگان از پزشک UMMC ، چه از طریق برنامه تلفن هوشمند ارتباط تلفنی C Spire Health یا از طریق تلفن ، قرار ملاقات بگیرند. سریعترین و آسانترین راه برای غربالگری و آزمایش با برنامه C Spire Health است. این روزانه در دسترس است ساعت 8 صبح – 8 بعد از ظهر.

جدیدترین سایتهای آزمایش برای دوشنبه 4 اردیبهشت:

  • شهرستان آدامز: اتاق ایمن شهرستان آدامز ، جاده 323 لیبرتی ، ناتچز
  • شهرستان آتالا: Attala County Coliseum ، بزرگراه 550 می سی سی پی 12 ، کوسکیوسکو

جدیدترین سایت های تست برای سه شنبه 5 مه:

  • شهرستان نوکسوبی: مرکز مدنی نوکسوبی ، 16291 ایالات متحده 45 ، ماکون
  • شهرستان کلایبورن: پارک ها و تفریح ​​های کانتی کلبرن ، بزرگراه 1120 61 شمالی ، پورت گیبسون

سایت آزمایش قبلاً اعلام شده برای شنبه 2 اردیبهشت:

  • شهرستان نیوتن: کلیسای باپتیست کلوپ Venable، خیابان 362 W. Broad ، دکاتاتور

ساعت تست است ظهر-4 بعد از ظهر فقط کسانی که قرار ملاقات دارند آزمایش می شوند.

صدها نفر در می سی سی پی جوامع از سایتهای مجموعه رانندگی UMMC / MSDH استفاده کرده اند. این اعداد شامل پایان روز است 30 آوریل، در مجموع 1144 نفر در 39 ایالت تست یک روزه در سراسر کشور ، به علاوه 3200 نفر دیگر در نمایشگاه های ایالتی می سی سی پی ، برای مجموع 4444 مورد آزمایش.

می سی سی پی آژانس مدیریت اضطراری و گارد ملی می سی سی پی برای هماهنگی سایت های آزمایش تلفن همراه با UMMC و MSDH همکاری می کنند. UMMC و C Spire با همكاری كردند تا این نمایش رایگان در اختیار همه می سی سی پی قرار گیرد.

افراد فاقد تلفن هوشمند که می خواهند برای آزمایش غربالگری شوند می توانند با شماره (601) 496-7200 تماس بگیرند.

در طول آزمایش از طریق رانندگی ، متخصصان مراقبت های بهداشتی نمونه ها را از طریق سواب بینی جمع آوری می کنند. افرادی که آزمایش می شوند از وسیله نقلیه خود خارج نمی شوند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد آزمایش ، اینجا را کلیک کنید.

درباره مرکز پزشکی دانشگاه می سی سی پی

UMMC تنها مرکز پزشکی دانشگاهی ایالت است. مأموریتهای آموزشی ، پژوهشی و مراقبت های بهداشتی این کشور اهداف ارتقاء سلامت جمعیت ایالت و از بین بردن نابرابری های بهداشتی را به اشتراک می گذارد. واقع در جکسون.

UMMC شامل هفت دانشکده علوم بهداشتی ، از جمله پزشکی ، پرستاری ، حرفه های مرتبط با بهداشت ، دندانپزشکی ، داروسازی ، تحصیلات تکمیلی و سلامت جمعیت است. شرکت مراقبت های بهداشتی مرکز پزشکی شامل تنها مرکز تروما سطح I ایالت ، فقط بیمارستان کودکان و تنها برنامه پیوند مغز اندام و استخوان است. این مرکز پزشکی همچنین دارای مرکز عالی تعالی سلامتی است که یکی از این دو کشور است.

برای اطلاعات بیشتر ، به www.umc.edu مراجعه کنید و برای دیدن اخبار و ویژگیهای داستانهای تولید شده توسط ارتباطات و بازاریابی UMMC ، اینجا را کلیک کنید.

درباره C Spire

C Spire مجموعه کاملی از اینترنت اختصاصی با الهام از مشتری ، IP Voice ، داده ، سرویس های مدیریت شده ، سرویس های ابری ، فروش مجدد ارزش افزوده و ارتباطات سیار را به مشاغل و بی سیم ، 1 گیگابیت دسترسی به اینترنت و خدمات خانگی مرتبط با آن برای مصرف کنندگان فراهم می کند. . این نسخه خبری و سایر اطلاعیه ها در www.cspire.com/news در دسترس هستند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد C Spire ، به cspire.com مراجعه کرده یا از طریق Facebook در facebook.com/cspire یا توییتر در twitter.com/cspire به ما مراجعه کنید.

SOURCE C Spire

لینک های مربوطه

http://www.cspire.com


منتشر شده در جدید ترین اخبار

دیدگاه‌ها غیرفعال هستند.