رفتن به نوشته‌ها

لیدوس به منظور حمایت از خدمات الکترونیکی IRS و محیط یکپارچه ارتباطات مشتری ، دستور کار اعطا کرد

RESTON ، Va.، 7 آوریل، 2020 / PRNewswire / – لیدوس (NYSE: LDOS) ، یک FORTUNE® 500 رهبر علوم و فناوری ، به منظور ارتقاء ، ارتقاء و حفظ سرویس های الکترونیکی آژانس و سیستم عامل ارتباطات مشتری تلفنی (ICCE) ، دستورالعمل جدیدی را توسط خدمات درآمد داخلی (IRS) دریافت کرده است. جایزه منفرد ، قیمت ثابت شرکت ترکیبی و قرارداد اضافه شده با هزینه ثابت ، دارای یک دوره پایه شش ماهه عملکرد و چهار سال اختیاری یک ساله با ارزش کل تقریباً 69 میلیون دلار، در صورت استفاده از همه گزینه ها کار در درجه اول در مکانهای IRS انجام خواهد شد آستین و دالاس، تگزاس، New Carrollton، Md.و وین ، وا

طبق دستورالعمل ، Leidos برنامه های نرم افزاری و به روزرسانی های مجموعه خدمات الکترونیکی آژانس از برنامه های نرم افزاری را که از پزشکان مالیاتی و اشخاص ثالث به صورت الکترونیکی با IRS کار می کنند ، ارائه می دهد. Leidos همچنین از توسعه نرم افزار ، تقویت و بهره برداری از ICCE ، مجموعه ای از برنامه های تلفن و برنامه های مبتنی بر وب که برای مالیات دهندگان تهیه شده است ، پشتیبانی می کند و پاسخ به سؤالات خود را با استفاده از خدمات خودکار تسهیل می کند. هر دو سیستم عامل برای ایجاد خدمات نوسازی شده که هزینه های IRS را کاهش می دهد و پردازش ایمن و به موقع برای مالیات دهندگان را تسهیل می کند ، ضروری هستند. علاوه بر این ، لیدوس برای بهبود سیستم ثبت نام شخص ثالث ، API های خارجی ، و به اشتراک گذاری داده ها با آژانس های فدرال برای کمک به پشتیبانی از فرصت های آینده در راستای استراتژی تجاری IRS با IRS همکاری خواهد کرد.

گفت: “ما مفتخریم كه از پیشرفت IRS در فرآیند امور مالیاتی پشتیبانی می كنیم.” ایبرت ایبرزمعاون رئيس جمهور ارشد و مدیر عملیات اکتشاف و پشتیبانی ماموریت در لیدوس. “تخصص ما در زمینه برنامه نویسی و توسعه نرم افزار به تقویت عملکرد سیستم ، افزایش زمان به روز سیستم و کاهش هزینه های مشتری ، ضمن حمایت از ابتکارات مهم آژانس کمک خواهد کرد.”

درباره لیدوس

Leidos یک Fortune 500 است® رهبر راه حل ها و خدمات فناوری اطلاعات ، مهندسی و علوم برای حل سخت ترین چالش های جهان در بازارهای دفاعی ، اطلاعاتی ، امنیت میهن ، مدنی و بهداشت تلاش می کند. 36000 کارمند شرکت از ماموریت های حیاتی برای مشتریان دولتی و تجاری پشتیبانی می کنند. دفتر مرکزی در رستون ، وا.، لیدوس درآمد سالانه تقریباً را گزارش داد 11.09 میلیارد دلار برای سال مالی به پایان رسید 3 ژانویه سال 2020. برای اطلاعات بیشتر به سایت www.Leidos.com مراجعه نمایید.

بیانیه های موجود در این اطلاعیه ، غیر از داده ها و اطلاعات تاریخی ، اظهارات آینده نگر را شامل می شوند که خطرات و عدم اطمینان را در بر می گیرد. تعدادی از عوامل می توانند باعث شوند نتایج واقعی ، عملکرد ، دستاوردها یا نتایج صنعت با نتایج ، عملکرد یا دستاوردهای بیان شده یا دلالت شده توسط چنین اظهارات آینده نگر بسیار متفاوت باشد. برخی از این عوامل شامل ، اما محدود به آن نیستند ، عوامل خطر ذکر شده در گزارش سالانه شرکت در فرم 10-K برای دوره پایان یافته 3 ژانویه سال 2020، و سایر پرونده هایی از این دست که Leidos با SEC هر از گاهی ایجاد می کند. با توجه به چنین بلاتکلیفی و خطراتی ، به خوانندگان هشدار داده شده است که به چنین اظهارات آینده نگر ، که فقط از تاریخ این مقاله صحبت می کنند ، اتکا نکنند.

منبع لیدوس

لینک های مربوطه

https://www.leidos.com

منتشر شده در جدید ترین اخبار

اولین باشید که نظر می دهید

پاسخی بگذارید