رفتن به نوشته‌ها

NetNoggin® 2020 سه ماهه اول NetNog را منتشر کرد: # track ™ آلزایمر (از جمله MCI)

فردریک ، م.، 1 مه سال 2020 / PRNewswire / – خالصنگینnew جدیدترین NetNog خود را منتشر کرد: #مسیرreport گزارش آلزایمر (از جمله MCI) ، که عملکرد سه ماهه اول مارک 2020 ، تأثیرگذار برتر و موضوع برتر تأثیر COVID-19 را بر مراقبان و بیماران مبتلا به آلزایمر نظارت می کند. این گزارش تغییرات از سه ماه گذشته را دنبال می کند و شامل موارد زیر است:

  • به طور کلی حجم مکالمه آلزایمر و دلایل افزایش سن
  • حجم گفتگو و پیامدهای مربوط به COVID-19 مربوط به مراقبت و درمان
  • مارک های برتر ذکر شده توسط جامعه آلزایمر
  • نگرش و عقاید در مورد برندهای برتر ذکر شده
  • نگرش و اعتقادات مربوط به aducanumab Biogen
  • تأثیرگذار برتر همسالان آنلاین ، که شامل سرپرستان ، HCP ، مشاوران ، سازمانها و یک بیمار می شود
  • اتصالات همکار آنلاین ارتباط در بازار آلزایمر

وی گفت: “ما به دلیل اختلال اساسی در بازار آلزایمر در گزارش گزارش COVID-19 را در این گزارش انتخاب کردیم.” دیانا کنگرمدیر عامل شرکت نتنگگین®. وی ادامه داد: این داده ها قابل ملاحظه و نشان داده شده است که چگونه مراقبان و بیماران مبتلا به آلزایمر به دلیل کاهش شناختی بیمار ، وابستگی به مراقب و افزایش آسیب پذیری ، نتایج متفاوتی را در مقایسه با سایر مناطق درمانی تجربه می کنند. این بینش ها می تواند به شرکت ها کمک کند تا از این خدمات پشتیبانی و خدمات صحیحی ارائه دهند. بیماران و مراقبان در این مدت نیاز ”

برای اطلاعات بیشتر در مورد NetNog: #مسیر™ آلزایمر (از جمله MCI) ، و / یا درخواست ارائه قابلیت ها ، به https://netnoggin.net/syndicated-research مراجعه کنید.

در باره NetNog: #مسیر
NetNog: #مسیر™ گزارش سندیکایی و سه ماهه ای است که مارک ها را ردیابی می کند و چگونگی تحت تأثیر قرار گرفتن بازار توسط مراقبان ، بیماران ، HCP ها ، طرفداران و سازمان ها را رصد می کند. NetNog: #مسیرcompanies با درک چگونگی تأثیر برندها در بازار ، مزایای بی سابقه ای را در هنگام توسعه استراتژی های بازاریابی برای محصولات جدید یا مستقر ارائه می دهد. خالصنگگین® انتظار دارد NetNog اضافی داشته باشد: #مسیرsoon به زودی گزارش برای مولتیپل میلوما و سایر مناطق درمانی ارائه می شود.

در باره خالصنگگین®
خالصنگین® ، یک شرکت تابعه Conger Consulting ، LLC ، یک آژانس برتر تحقیقات بازار است که در بازاریابی دارویی تخصص دارد. خالصنگیناز نتنوگرافی برای تحلیل و تهیه زمینه داده های بزرگ استفاده می کند. با بهره گیری از 30+ سال تجربه ، روند اختصاصی آنها برای اطلاع رسانی به ابزارهای بازاریابی بنیادی (FMTs) ، استراتژی ها و تاکتیک ها ، از بینش مشاوره استراتژیک از داده های بزرگ استفاده می کند. خالصنگین® در تحقیقات بازار تخصص دارد. توسعه تجاری ، بازار و بالینی و ارتباطات برای ارائه تحقیقات ، سخنرانیها و کارگاههای معتبر.

خالصروابط رسانه ای Noggin®
اگر می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد این موضوع داشته باشید ، با ما تماس بگیرید مگان تازه وارد.
پست الکترونیک: [email protected]

SOURCE NetNoggin

لینک های مربوطه

http://www.netnoggin.net

منتشر شده در جدید ترین اخبار

دیدگاه‌ها غیرفعال هستند.