رفتن به نوشته‌ها

Manny Maceda ، Bain & شریک مدیریت جهانی در شرکت ، نام یک افتخار A100 برای سال 2020 توسط Gold House

سانفرانسیسکو، 1 مه سال 2020 / PRNewswire / – مانی مانسا، باین و شریک مدیریت جهانی در سراسر جهان ، به لیست سالانه A100 خانه گلد نامگذاری شده است ، که هر روز ماه مه در جشن ماه میراث فرهنگی AAPI ، از تأثیرگذارترین جزایر آسیایی و آسیایی آمریکایی و اقیانوس آرام در بین صنایع تجلیل می کند.

آقای مكسانا گفت: “این افتخار است كه در این جشن ماه میراث AAPI گنجانده شود.” “من فروتن هستم که در کنار چنین گروهی برجسته از همسالانم به رسمیت شناخته شده ام. لحظه هایی از این دست در تصدیق و احترام به میراث و جامعه جزایر آسیایی و اقیانوسیه اقیانوس آرام بسیار مهم هستند.”

آقای Maceda نخستین شریک مدیریت در سراسر جهان با نژاد آسیا است. وی نقش فعلی خود را در سال 2018 بر عهده گرفت و از آن زمان تاکنون بر رشد درآمد دو رقمی در سطح جهان نظارت داشته است.

وی شرکت را در رسالت خود هدایت می کند تا بهترین نتایج مشتری را ارائه دهد و در عین حال بهترین مکان را برای کار در صنعت مشاوره مدیریت باقی بگذارد. وی همچنین مسئول کلیه جوانب استراتژی ، تیم و عملیات شرکت در سراسر شبکه جهانی 58 دفتر خود است.

آقای Maceda در سال 1988 به Bain & Company پیوست و بیش از سه دهه تجربه مشاوره مدیریت دارد. وی در کار مشتری خود در صنعت بین المللی ، روی تحولات بزرگ شرکتها از جمله استراتژی ، رشد ، کاهش هزینه و اثربخشی سازمانی متمرکز شده است. وی قبل از گرفتن سرپرستی در Bain & Company ، به عنوان رئیس این مؤسسه فعالیت داشت آسیا و اقیانوسیه منطقه و رهبر جهانی شیوه های تحول و بهبود کامل پتانسیل خود.

آقای ماكسا در آمریكا متولد شد و در آنجا بزرگ شد فیلیپینقبل از بازگشت به ایالات متحده برای شرکت در دانشگاه. وی ام اس خود را از دانشگاه به دست آورد دانشکده مدیریت MIT Sloan، جایی که وی در حال حاضر در هیئت مشاوره مشغول خدمت است.

گلد هاوس مجموعه ای غیر انتفاعی از رهبران متنوع است که به ایجاد اوراق قرضه قوی تر اختصاص دارد و به آسیایی ها توان می دهد زندگی های معتبرتر ، موفق تر و سالم تری داشته باشند تا به نوبه خود ، پیشرفت در کل جامعه را رقم بزنند. این لیست در A100 هر ماه مه تولید می کند تا دستاوردهای تاریخی آسیا را جشن بگیرد.

یادداشت ویراستار: برای ترتیب مصاحبه با آقای ماشا ، لطفا با ما تماس بگیرید دن پینزنی در [email protected] یا +1 646 562 8102.

درباره باین و شرکت
Bain & Company یک مشاوره جهانی است که به بلندپروازان سازندگان تغییر جهان کمک می کند آینده را تعریف کنند. در 58 دفتر در 37 کشور جهان ، ما در کنار مشتریان خود به عنوان یک تیم با آرزوی مشترک برای دستیابی به نتایج خارق العاده ، بهتر از رقابت و تعریف مجدد در صنایع همکاری می کنیم. ما مهارت های یکپارچه و متناسب خود را با اکوسیستم پر جنب و جوش مبتکران دیجیتال تکمیل می کنیم تا نتایج بهتر ، سریعتر و ماندگار تری ارائه دهیم. از زمان تأسیس در سال 1973 ، موفقیت ما را با موفقیت مشتریان خود سنجیده ایم. ما با افتخار بالاترین سطح وکالت مشتری را در صنعت حفظ می کنیم و مشتریان ما از بورس اوراق بهادار از 4 به 1 بهتر عمل کرده اند. در www.bain.com بیشتر بدانید و ما را در توییترBainAlerts دنبال کنید.

تماس با رسانه:
دن پینزنی
باین و شرکت
تلفن: +1 646 562 8102
[email protected]

SOURCE Bain & Company

لینک های مربوطه

http://www.bain.com

منتشر شده در جدید ترین اخبار

دیدگاه‌ها غیرفعال هستند.