رفتن به نوشته‌ها

سری IN از اولین نوع خود به طور کامل دیجیتال 2020-2021 فصل عملکرد اپرا خبر داد

واشنگتن، 1 مه سال 2020 / PRNewswire / – به عنوان سازمان های هنرهای نمایشی در سراسر جهان برای برنامه ریزی فصل های اجرای زنده در میان یک همه گیر جهانی تلاش می کنند ، سری IN با برنامه نویسی یک مرحله را به مرحله دیجیتال منتقل می کند. فصل کاملاً مجازی تئاتر اپرا ، طراحی شده است تا از راحتی و امنیت خانه تجربه شود. با اعلام این نوآوری چشمگیر در تاریخ آغاز شده در نمایشگاه سالانه سری IN ، شرکت سرمایه گذاری قصد دارد تا جزئیات ماه های خاص این فصل را طی ماه های آینده اعلام کند و اوج رونمایی از خانه اپرای دیجیتال در ماه ژوئیه به اوج خود برسد.

در بیانیه ویدئویی که امروز برای مشترکین منتشر شد ، مدیر هنری تیموتی نلسون ابهام فلج کننده هنرهای نمایشی را اذعان کرد ، اما اظهار داشت: “این زمان برای خلاقیت جسورانه و مهمتر از همه چیز است: خوش بینی … ما غوطه وری را گرفته ایم و تقریباً تمام فصلی را که برای سال آینده برنامه ریزی کرده بودیم قطع کردیم.” کمتر ، و نه آنچه را که قبلاً می دانیم و چه چیزی ایمن نیست را انجام دهیم بلکه در عوض ، ما برنامه خود را بیرون انداخته ایم و در عوض با عصبانیت شروع به تصور یک فصل جدید کرده ایم که به آن پاسخ می دهد و در حال گفتگو با گروه ما است امروز

نلسون با بیان اینکه رسالت و چشم انداز شرکت را مورد توجه قرار می دهد ، با اعلام اینکه فصل آینده ارائه می شود ، بر تعهد خود برای دسترسی و گنجاندن تأکید کرد. رایگان. به گفته وی ، یک خانه اپرا بدون دیوار ، این اثر را “قابل دسترسی برای بسیاری از مردم در سراسر جهان به شکلی که قبلاً هرگز تصور نمی کردیم” ، می کند.

نلسون با تأکید بر اینکه “این به طور معمول اپرا نخواهد بود ، به صفحه کوچک کوچک می شود” ، علائم بارز این برنامه بی سابقه را ذکر کرد:

  • یک خانه اپرای مجازی طراحی شده برای نمایش کلیه محتوای خلاقانه ای که شرکت قصد دارد در این فصل و بعد از آن تولید کند
  • یک فصل گسترده بعد از محبوب ترین سرویس های پخش جریان مدل شده است. به جای نمایش شش نمایش معمولی این شرکت ، سری IN قصد دارد به طور دوره ای حداقل دوازده پریمیوم را منتشر کند ، از جمله فیلم های بلند ، سریال های اپرا ، سریال های اپیزودیک و تجربیات صوتی به سبک نمایش های رادیویی ،
  • فناوری به عنوان یک اپراتور متوسط: تجربیات واقعیت مجازی ، اپرا تعاملی با الهام از فناوری بازی و موارد دیگر 21خیابان محتوای قرن که با الهام از خلاقیت فرم های قدیمی تر ساخته شده است.
  • همکاری های غیر منتظره با فیلمسازان ، برنامه نویسان ، انیماتورها ، سالنهای سینما ، ایستگاه های رادیویی و هنرمندان صدا ، رقصندگان ، خوانندگان ، بازیگران ، نویسندگان و سازندگان محلی و جهانی.
  • اشتراک ها ، که برای خرید در ماه ژوئن در دسترس است ، به دارنده این امکان را می دهد که دسترسی زودهنگام و گسترده به کلیه محتوا ، کنسرت های اضافی ماهانه ، دسترسی به برنامه های زنده و مهمانی های برتر را در صورت امکان و دعوت از پذیرش های هنرمندان آنلاین داشته باشد.

پیام نلسون بسیار خوش بینانه بود و در این زمان از ناامنی “لحظه ای منحصر به فرد قدرتمند برای دستیابی به مخاطبان گسترده تر و ایجاد تغییر در زندگی آنها” آشکار شد. وی با اطمینان مخاطبان به پایان رسید: “این فصل کاملاً دیجیتال است چیز خوب. این امکان را به ما می دهد تا دسترسی خود را به طور نامحدود گسترش دهیم ، آنچه را که دوست داریم ، آنچه ما را به حرکت در می آورد ، چه چیزی ما را متحد می کند و چه کسی هستیم ، با گسترده ترین مخاطبان ممکن به اشتراک بگذاریم. “

متن کامل تیموتی نلسون بیانیه؛ بیانیه ویدیویی منتشر شده برای مشتریان

سری IN حامل استاندارد تئاتر اپرا نوآورانه در است ایالت واشنگتن. با همکاری با هنرمندان محلی و جوامع متنوع در سراسر جهان برای خلق آثار جدید در زمینه های اپرا و ترانه ، ما این اشکال را به چالش می کشیم و مجدداً تصور می کنیم و در طیف گسترده ای از سنت های زیبایی شناختی و فرهنگی قرار می گیریم.

توسط کارلا هابنر در سال 1982 تأسیس شده است. تیموتی نلسون مدیریت هنری را در سال 2018 به عهده گرفت ، و به سرعت “IN سری” تازه معرفی شده را به عنوان خانه DC برای “فکر ، بحث ، تاریخ و نوآوری” (DC Metro Theater Arts) در اپرا تأسیس کرد.

سری IN: اپرا که صحبت می کند. تئاتر که آواز می خواند. www.inseries.org

تماس با رسانه:
کارا شفر
هماهنگ کننده ارتباط و بازاریابی
[email protected]

منبع در سری

منتشر شده در جدید ترین اخبار

دیدگاه‌ها غیرفعال هستند.