رفتن به نوشته‌ها

رشد مبتنی بر نوآوری نشانه 5 سالگرد Qianhai است

WeBank در تاسیس شد دسامبر 2014 و یکی از اولین بانکهای خصوصی کشور و اولین بانکی بود که فقط از طریق اینترنت فعالیت می کرد. براساس آن ، این بانک به بانک دیجیتال پیشرو در جهان تبدیل شده است ماساچوست تحقیقات فارستر ، یکی از مؤثرترین مؤسسات تحقیق و مشاوره تأسیس کرد.

این آمار نشان می دهد که بانک دیجیتال حدود 220 میلیارد یوان (ایالات متحده) است 31.03 دلار میلیارد) سود خالص در سال 2018 2.47 میلیارد یوان بود که بیش از سود ترکیبی 1.98 میلیارد یوان توسط 16 بانک خصوصی دیگر ایجاد شده در مدت مشابه WeBank بود.

این بانک دیجیتالی بدون آنکه در محیط تجارت مبتنی بر نوآوری در Qianhai ، بخشی از این بازار ساخته شود ، اقدام به ساخت آن نمی کرد چین (گوانگدونگ) منطقه آزمایشی خلبانان ، که فعال است 27 آوریل 2015 گفت: وان جونرئیس هیئت نظارت بر وب بانک.

WeBank یکی از شرکت های توسعه سریع در Qianhai است که روزانه Zone Special Shenzhen به عنوان نیروی محرکه اصلی برای توسعه با کیفیت بالا در گوانگدونگمنطقه خلیج بزرگ هنگ کنگ-ماکائو در پنج سال گذشته.

آمارهای رسمی نشان می دهد که ارزش افزوده شرکتهای ثبت شده Qianhai در سالهای اخیر 150 درصد رشد داشته است ، در حالی که درآمدهای مالیاتی دو برابر شده است. سرمایه گذاری دارایی های ثابت در Qianhai 90 درصد افزایش یافته و 2.4 درصد به تولید ناخالص داخلی 2019 در استان کمک کرده است گوانگدونگ. تولید ناخالص داخلی 2019 در گوانگدونگ 10.77 تریلیون یوان از آن کشور پیشی گرفت.

Qianhai از رشد 152 درصدی در تجارت خارجی در 5 سال گذشته خبر داد. کل حجم واردات و صادرات در بندر تجارت آزاد پیوند Qianhaiwan در سال گذشته 128.55 میلیارد یوان افزایش یافته است که از 233 درصد افزایش از 55.2 میلیارد یوان در سال اول است.

لیو یولیمعاون مدیر کل YHGlobal مستقر در بندر Qianhaiwan گفت: در سه ماهه اول سال ، این شرکت علیرغم عدم اطمینان اقتصادی ناشی از بیماری همه گیر COVID-19 ، سالانه رشد بیش از 200٪ را نشان داد.

حجم کل واردات و صادرات YHGlobal ، یک موجود در فهرست Hurun فعال در زنجیره تأمین جهانی ، سال گذشته به 59.4 میلیارد یوان رسیده و شرکت های زنجیره تأمین را به ارمغان آورده است شنژن گذشت و طبق گفته لیو شماره 13 ملی بود.

او رشد چشمگیر YHGlobal را به مجموعه ای از سیاست های نوآورانه گمرکی که برای تسهیل تجارت مرزی متعهد شده است ، نسبت داد.

لیو گفت: “از آغاز انبار مرکزی جهانی به عنوان نمونه استفاده کنید.” “انبار مرکزی جهانی اجازه می دهد انواع مختلف کالاها – از جمله کالاهای گره خورده و دست نخورده و کالاهای وارداتی و صادراتی را در همان انبار در بندر Qianhaiwan ذخیره کند ، به طور قابل توجهی هزینه های عملیاتی را کاهش داده و جریان کالاهای فرامرزی را کاهش می دهد. تسهیل شده است. “

لیو گفت که گمرک شكو بسیاری از سیاستهای سودمند دیگر را برای پاسخگویی به نیازهای واقعی واردكنندگان و صادرکنندگان در مشاغل خود تدوین كرده است ، این امر همچنین به آنها در جذب مشتریان جدید جدید كمك می كند.

توسعه اقتصادی با کیفیت بالا در Qianhai عمدتا به دلیل نوآوری های نهادی است که سازمان Qianhai از بدو تأسیس تاکنون متعهد شده است.

طبق آمار رسمی ، Qianhai در سال گذشته 106 نوآوری نهادی را اجرا کرد و این رقم در 5 سال به 520 رسید. از این تعداد ، 50 مورد در سطح کشور ارتقاء یافته اند ، پنج مورد در منطقه خلیج بزرگ ، 69 ایالت گوانگدونگ و 166 مورد برای نسخه های دیگر کپی شده اند شنژن.

در دو سال گذشته ، Qianhai در صدر شاخص نوآوری ملی تهیه شده توسط گوانگژو تأسیس شده است خورشید یاتدانشگاه -sen

تلاش های شرکت Qianhai برای ایجاد یک فضای شفاف و شفاف در تجارت ، تأمین شده است. استفاده واقعی از سرمایه گذاری های خارجی در منطقه تجارت آزاد در مدت 5 سال 187 درصد رشد داشته است که سال گذشته 21 درصد از کل سرمایه گذاری های خارجی را به خود اختصاص داده است. گوانگدونگ در مقایسه با 8.3 درصد درصد در سال اول پس از ایجاد.

سال گذشته نزدیک به 1400 مورد جدید در Qianhai تحویل داده شد هنگ کنگ شرکت های با بودجه ثبت شده ، با درآمد 88 میلیارد یوان در سرمایه ثبت شده. در پایان سال 2019 ، Qianhai در 12102 شرکت بودجه هنگ کنگ مستقر بود که این میزان 420٪ افزایش از 2،313 در پایان سال 2015 بود. هنگ کنگ شرکت های با بودجه در کل 1.3 هزار میلیارد یوان در سرمایه ثبت شده جمع آوری کرده اند.

Qianhai طبق فهرست PricewaterhouseCoopers در سال 2017 در رتبه 51 در لیست مکان های جهانی تجارت قرار گرفت ، سپس در سال 2018 و به 23 ام در سال گذشته صعود کرد.

در پنج سال گذشته ، مجموعاً 59 جاده جدید ، در مجموع 36 كیلومتر طول ، برای تردد باز شده و 179 ساختمان اداری جدید به بهره‌برداری رسیده است كه 3.13 میلیون متر مربع فضای اداری را برای شركتهای موجود در Qianhai فراهم كرده است.

http://szdaily.sznews.com/PC/layout/202004/27/node_02.html#content_851012

عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1162312/An_entrance_Qianhai___Shekou_Area_China__Guangdong__Pilot_Free.jpg

منبع روزانه شنژن

منتشر شده در جدید ترین اخبار

دیدگاه‌ها غیرفعال هستند.