رفتن به نوشته‌ها

ALIGN TECHNOLOGY 24 ساعت ALERT DEADLINE: FORMER LOUISIANA ATTORNEY GENERAL AND KAHN SWICK & FOTI، LLC سرمایه گذاران را با ضرر در ازای 100000 دلار ضرب الاجل در دادخواست اقدام طبقاتی علیه Align Technology، Inc. بخاطر بسپارد

نیواورلان، 1 مه سال 2020 / PRNewswire / – Kahn Swick & Foti ، LLC (“KSF”) و شریک KSF ، دادستان کل سابق لوئیزیانا، چارلز فوتی ، جونیور، به سرمایه گذاران یادآوری کنید که آنها فقط تا زمان دارند 1 مه سال 2020 در صورتی که سهام شرکت را بین خریدند ، درخواستهای شاکی سرب را در دادخواست اقدام کلاس اوراق بهادار علیه Align Technology، Inc. (NasdaqGS: ALGN) ارائه دهید. 24 آوریل 2019 و 24 ژوئیه 2019، هر دو تاریخ شامل (“دوره کلاس”). این اقدام در حال تعلیق است ایالات متحده دادگاه منطقه ای برای منطقه شمالی کالیفرنیا.

آنچه شما ممکن است انجام دهید

اگر سهام Align را خریداری کردید و دوست دارید در مورد حقوق قانونی خود و اینکه چگونه این پرونده ممکن است بر شما و حق شما در بهبودی برای خسارت اقتصادی شما تأثیر بگذارد ، بحث کنید ، ممکن است بدون تعهد و هزینه برای شما ، با مدیر عامل KSF لوئیز کان تماس بگیرید. در 1-877-515-1850 یا از طریق ایمیل ([email protected]) یا برای کسب اطلاعات بیشتر به https://www.ksfcounsel.com/cases/nasdaqgs-algn/ مراجعه کنید. اگر می خواهید به عنوان یک شاکی رهبر در این اقدام طبقاتی با نظارت بر مشاوره رهبری با هدف به دست آوردن یک قطعنامه عادلانه و عادلانه خدمت کنید ، باید این موقعیت را با درخواست به دادگاه تقاضا کنید. 1 مه سال 2020.

درباره دادخواست

متهم و برخی از مدیران آن به عدم افشای اطلاعات مربوط به مطالب در دوره کلاس ، نقض قوانین مربوط به اوراق بهادار فدرال متهم شده است.

بر 24 ژوئیه 2019، پس از بازار ، این شرکت نتایج مالی 2Q2019 خود را اعلام کرد که نشان داد کاهش چشمگیر در رشد 3Q و FY2019 خود در میان کاهش حجم فروش که “در درجه اول به دلیل نرمی در چین مربوط به یک محیط مصرف کننده سخت تر ، “برخلاف نمایندگی های قبلی شرکت.

براساس این خبر ، قیمت سهام آلیگن بیش از 27 درصد کاهش یافته است.

قضیه این است شهر رزویل امپس Ret. سیس v. Align Tech. ، Inc. ، و دیگران ، شماره 20-cv-2897.

درباره Kah Swick & Foti، LLC

KSF ، که شرکای آن شامل سابق است لوئیزیانا دادستان کل چارلز فوتی ، جونیور، یکی از شرکت های حقوقی دادرسی اوراق بهادار بوتیک برتر کشور است. KSF به مشتریان مختلف – از جمله سرمایه گذاران نهادهای عمومی ، صندوق های سرمایه گذاری ، مدیران پول و سرمایه گذاران خرده فروشی – در جستجوی بازپرداخت ضررهای سرمایه گذاری ناشی از کلاهبرداری شرکتها یا سوء استفاده شرکتهای بازرگانی عمومی ، خدمت می کند. KSF دارای دفاتر در نیویورک، کالیفرنیا و لوئیزیانا.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد KSF ، می توانید به www.ksfcounsel.com مراجعه کنید.

مخاطب:

Kahn Swick & Foti، LLC
لوئیس کان، مدیر شریک
[email protected]
1-877-515-1850
خیابان 1100 پویدرس ، سوئیت 3200
نیواورلئان ، LA 70163

SOURCE Kahn Swick & Foti، LLC

لینک های مربوطه

http://www.ksfcounsel.com

منتشر شده در جدید ترین اخبار

دیدگاه‌ها غیرفعال هستند.