رفتن به نوشته‌ها

iClick Interactive Asia Group Limited Files Report Annual 2019 2019 Annual Report on Form 20-F

هنگ کنگ، 30 آوریل 2020 / PRNewswire / – iClick Interactive Asia Group Limited (“iClick” یا “شرکت”) (NASDAQ: ICLK) ، یک بازاریابی آنلاین مستقل و ارائه دهنده راه حل های داده های سازمانی در چین، امروز اعلام کرد که گزارش سالانه خود را در فرم 20-F برای سال مالی منتهی به 31 دسامبر 2019 با کمیسیون اوراق بهادار و بورس ایالات متحده (“SEC”) در تاریخ 30 آوریل 2020 ارائه کرده است.

گزارش سالانه این شرکت در مورد فرم 20-F ، که شامل صورت های مالی تلفیقی حسابرسی شده آن است ، می توانید به وب سایت SEC در www.sec.gov و همچنین در وب سایت روابط سرمایه گذار شرکت به آدرس http: //ir.i-click دسترسی پیدا کنید. .com

درباره iClick Interactive Asia Group Limited

iClick Interactive Asia Group Limited (NASDAQ: ICLK) یک ارائه دهنده مستقل از بازاریابی آنلاین و راه حل های داده های سازمانی است که بازاریابان سراسر جهان را با مخاطبان در ارتباط می کند. چین. پلت فرم اختصاصی ما که با تکیه بر فن آوری های پیشرفته ساخته شده است ، دارای قابلیت های بازاریابی کانال های همه کاره است و اهداف بازاریابی مختلفی را بصورت داده محور و خودکار انجام می دهد و به بازاریاب های بین المللی و داخلی کمک می کند تا به بازاریاب های بین المللی و داخلی کمک کنند تا مخاطبان مورد نظر خود را در دست یابند. چین. دفتر مرکزی در هنگ کنگiClick در سال 2009 تأسیس شد و هم اکنون در ده مکان در سراسر جهان از جمله فعالیت دارد آسیا و اروپا. برای اطلاعات بیشتر ، لطفا به آدرس ir.i-click.com مراجعه کنید.

بیانیه بندر ایمن

این اطلاعیه شامل اظهارات آینده نگر ، از جمله مواردی است که مربوط به استراتژی های تجاری شرکت ، عملیات و عملکرد مالی است. این بیانیه ها اظهارات “آینده نگر” را به معنای بخش 21E قانون بورس اوراق بهادار مصوب 1934 ، اصلاح شده و همانگونه كه در قانون اصلاح دادخواست اوراق بهادار خصوصی اوراق بهادار آمریكا در سال 1995 تعریف شده است ، تشکیل می دهند. این اظهارات آینده نگر با اصطلاحات قابل شناسایی است. مانند “اراده” ، “انتظار” ، “پیش بینی” ، “آینده” ، “قصد” ، “برنامه” ، “ایمان” ، “تخمین” ، “اعتماد به نفس” و عبارات مشابه. این اظهارات مبتنی بر انتظارات مدیریتی فعلی و شرایط فعلی بازار و شرایط عملیاتی است و مربوط به رویدادهایی است که شامل خطرات شناخته شده یا ناشناخته ، عدم قطعیت ها و سایر عوامل می شود ، پیش بینی همه این موارد دشوار است و بسیاری از آنها خارج از کنترل شرکت هستند. اظهارات رو به جلو شامل خطرات و عدم قطعیتهای ذاتی است. تعدادی از عوامل می توانند باعث شوند نتایج واقعی از نظر مادی متفاوت از موارد موجود در هر بیانیه آینده نگر باشند ، از جمله موارد زیر شامل موارد زیر نمی شوند: نوسانات رشد شرکت. موفقیت این کشور در اجرای استراتژی های خرده فروشی موبایل و جدید ، از جمله گسترش راه حل های آن در ورای تجارت اصلی در بازاریابی آنلاین موفقیت آن در ساختن یک پلتفرم ابر CRM و بازاریابی ابر؛ درصد نسبی صورت حساب ناخالص آن به عنوان درآمد تحت مدلهای ناخالص و خالص شناخته شده است. توانایی آن برای حفظ مشتری های موجود یا جذب افراد جدید؛ توانایی آن برای حفظ کانال های توزیع محتوا و مذاکره در مورد شرایط مناسب قرارداد. رقابت در بازار ، از جمله سیستم عامل های مستقل فناوری بازاریابی آنلاین و همچنین شرکت های بزرگ و خوب اینترنتی. پذیرش بازار راه حل های فن آوری بازاریابی آنلاین و راه حل های سازمانی؛ اثربخشی الگوریتم ها و موتورهای داده؛ توانایی آن در جمع آوری و استفاده از داده های منابع مختلف؛ توانایی ادغام و تحقق هم افزایی حاصل از کسب ، سرمایه گذاری یا مشارکت استراتژیک. مدت شیوع COVID-19 و تأثیر بالقوه آن بر عملکرد اقتصادی و مالی شرکت؛ نوسانات نرخ ارز و شرایط عمومی اقتصادی در چین و سایر حوزه های قضایی که شرکت در آن فعالیت می کند. و منظره نظارتی در چین و سایر حوزه های قضایی که شرکت در آن فعالیت می کند. اطلاعات بیشتر در مورد این و سایر خطرات در گزارش سالانه شرکت در مورد فرم 20-F و سایر پرونده های مربوط به SEC درج شده است. کلیه اطلاعات ارائه شده در این بیانیه مطبوعاتی و ضمیمه ها از تاریخ انتشار این مطبوعات است و شرکت هیچگونه تعهدی برای به روزرسانی هرگونه اظهارنامه آینده نگرانه ای ندارد ، مگر اینکه طبق قانون قابل اجرا باشد.

برای سوالات مربوط به سرمایه گذاران و رسانه ها ، لطفاً با:در چین:

iClick Interactive Asia Group Limited

لیزا لی

تلفن: + 86-21-3230-3931 # 892

پست الکترونیک: [email protected]

در ایالات متحده:

هسته مرکزی IR

جان مارکو

تلفن: + 1-516-222-2560

پست الکترونیک: [email protected]

SOURCE iClick Interactive Asia Group Limited

لینک های مربوطه

i-click.com

منتشر شده در جدید ترین اخبار

دیدگاه‌ها غیرفعال هستند.