رفتن به نوشته‌ها

اتصال دانش آموزان Des Moines برای یادگیری از راه دور

DES MOINES ، آیووا، 30 آوریل 2020 / PRNewswire / – بیش از 32000 دانشجو در این دوره ثبت نام کردند دس ماینس مدارس دولتی (DMPS) این هفته به عنوان معلمان دوره کار خود را از سر گرفتند آیووا بزرگترین منطقه مدرسه برنامه های درسی آنلاین را برای بیش از 6000 بخش از کلاس هایی که معمولاً دانش آموزان در آنها در مدرسه های سنتی مدرسه دریافت می کردند ، ارائه داد.

تغییر به یادگیری از راه دور پس از تصمیم اعلام شده توسط DMPS در مورد 8 آوریل که دانش آموزان برای بقیه سال تحصیلی به ساختمان های مدرسه برنخواهند گشت. درعوض ، این منطقه در حالی که از زیرساختهای فناوری استفاده می کند ، به سرعت به محتوای آموزشی آنلاین محور می شود تا اطمینان حاصل کند که هر دانش آموز از دسترسی یکسان برای اتصال به رشته های درسی که بصورت آنلاین ارائه می شود ، اطمینان دارد. این تغییر دانش آموزان در کلیه مقاطع کلاس ، از قبل K -12 تأثیر می گذارد.

دکتر گفت: “در سال 2020 ، داشتن اتصال به اینترنت باید به اندازه ی لوله کشی داخلی باشد.” توماس آهارتسرپرست دس ماینس مدارس دولتی. “در هر جنبه ای از زندگی ما ، از جمله آموزش ، اتصال به وب ، اطلاعات تعاملی یک ضرورت است. یکی از اولویت های اصلی ما در DMPS ، برابری آموزش است و پرداختن به این نیاز یک گام بزرگ به جلو است.”

برای دستیابی به این ارزش و از سرگیری دوره های درسی برای دانش آموزان ، منطقه مدرسه (DMPS) یک فرایند جامع را اجرا کرد که با استفاده از یک نظرسنجی در سطح منطقه برای تعیین نیاز هر خانواده به رایانه یا اتصال پهن باند منزل آغاز شد. DMPS نزدیک به 21000 رایانه لپ تاپ در سراسر دانش آموزان توزیع کرد دس ماینس طی دو هفته در اواسط آوریل.

برای پر کردن شکاف های باند پهن در بین خانواده های دانشجویی فاقد اینترنت پر سرعت ، DMPS ابتدا خانه های داغ را به عنوان یک راه حل موقت برای اتصال فوری به بسیاری از خانه ها ارائه می داد ، ضمن اینکه با Mediacom ، بزرگترین ارائه دهنده خدمات اینترنتی منطقه (مترو) نیز همکاری می کند. .

Mediacom نصب کننده های پهن باند اضافی را به نیروی کار خود اضافه کرده است و در حال ارسال تکنسین ها به 100 خانه برای نصب سیم کشی و فعال سازی سرویس اینترنت پر سرعت برای خانواده های تعیین شده توسط DMPS است.

وی گفت: “این یک تلاش بی سابقه برای ارائه خدمات Connect-2-Compact Mediacom به خانواده های بیش از گذشته است و همکاری با رهبران نوآوری آموزش و پرورش که تضمین می کنند از مزایای باند پهن به همه خانواده های دانشجویی خود دسترسی پیدا کند ، همکاری خواهیم کرد.” استیو پورسل، معاون رئیس گروه برای Mediacom. “رویکرد روش شناختی که ما در این مشارکت در حال اجرای آن هستیم ، بسیاری از شکافها را پر می کند و یک زیرساخت پایدار و محکم برای تأمین نیازهای آموزش از راه دور ایجاد می کند دس ماینس خانواده های امروز ، و به آینده. “

DMPS موافقت كرد كه هزينه اوليه ماهانه را براي سرويس اينترنتي كه خانواده هاي آن از طريق يك خريد عمده به صورت عمده قيمت كم مي كنند بپردازد. رهبران مدرسه این تصمیم را اتخاذ کردند تا اطمینان حاصل کنند که دانش آموزان برای تکمیل سال تحصیلی به صورت آنلاین دسترسی خواهند داشت. هزینه ماهانه است 9،95 دلار در هر خانواده Mediacom هزینه های کار و نصب را برای اتصال تا 1800 خانوار دانشجویی اهدا کرد ، و همچنین با چشم پوشی از هزینه های اجاره مودم که معمولاً مشتریان می پردازند ، هزینه های پروژه را کاهش داد.

به نقل از اارت: “این یک سرمایه گذاری هوشمندانه برای منطقه مدرسه به چند دلیل است.” “نه تنها این مرحله از یادگیری از راه دور ما را پشتیبانی می کند ، و ما را برای امکان ادامه این بیماری آماده می کند ، بلکه زیرساخت هایی را برای فرصت های آینده یادگیری آنلاین و همچنین به سادگی آوردن یک منبع ارزشمند به خانه فراهم می کند. هر دانش آموز. “

علاوه بر این ، این ابتکار زمینه را برای اتصال مجدد دانشجویان در صورت نیاز به راه حلهای یادگیری از راه دور در آینده فراهم می کند.

این تلاشها توسط DMPS علاوه بر کمکهای قابل توجهی از Mediacom و سهام جدید DMPS در صندوق اتصال ایجاد شده در بنیاد جامعه تأمین می شود. Greater Des Moines. دلار از این تلاش کمک می کند تا هزینه های مرتبط با اتصال به اینترنت و دسترسی به رایانه های مرتبط با پاسخ منطقه DMPS به بیماری همه گیر COVID-19 را پوشش دهیم. لطفاً برای مشارکت ، لطفاً اینجا اهدا کنید.

این همکاری متقابل صنعت DMPS ، Mediacom و بنیاد جامعه از Greater Des Moines از طریق مشارکت Greater Des Moines از طریق دنیای آینده کاری و ابتکارات متنوع و گنجاندن آنها متحد شد.

گفت: “این کار درستی است که به دلایل متعدد باید انجام شود.” مری بنتراجرمعاون اجرایی توسعه استعدادها در مشارکت Greater Des Moines. “ما نه تنها قدرت جمع آوری سازمان ها را برای پیشرفت در منطقه خود می دانیم بلکه می دانیم که این دانش آموزان آینده ما هستند و باید دسترسی آنها به پیشرفت تحصیلی را تضمین کنیم.”

دارایی های رسانه ای: به این عکس ها دسترسی پیدا کنید و b-roll را برای این داستان مشاهده کنید.

در باره دس ماینس مدارس دولتی
دس ماینس مدارس دولتی است آیووا بزرگترین ارائه دهنده آموزش عمومی ، با بیش از 32000 دانش آموز از پیش دبستانی تا دبیرستان. DMPS ارائه می دهد طیف گسترده ای از ارائه خدمات آموزشی به دانش آموزان ، از جمله برخی از برنامه های برتر رتبه بندی جایگاه پیشرفته ، اولین مدارس بین المللی کارشناسی در آیووا، تنها مدرسه عمومی مونتسوری ، ایالت ، و یک برنامه آموزش فنی و حرفه ای شناخته شده در سطح کشور. منطقه مدرسه با یک بدن دانش آموز متنوع در آنجا سرو می شود آیووا پایتخت ، با دانش آموزان از صد ملت در سراسر جهان.

درباره Mediacom
شرکت ارتباطات Mediacom پنجمین اپراتور کابل در کشور است ایالات متحده و پیشرو ارائه دهنده پهنای باند گیگابیت به بازارهای کوچکتر در درجه اول در میانه غربی و جنوب شرقی. Mediacom از طریق شبکه غنی از فیبر خود ، داده های پر سرعت ، ویدئو و تلفن را تقریباً 1.4 میلیون در اختیار شما قرار می دهد خانوارها و مشاغل در 22 ایالت. این شرکت راه حل های پهنای باند مقیاس پذیر را برای مشتریان تجاری و تجاری از هر اندازه با استفاده از Mediacom Business ارائه می دهد و خدمات تبلیغاتی و تولیدی را با نام تجاری OnMedia به فروش می رساند. اطلاعات بیشتر در مورد Mediacom در mediacomcable.com در دسترس است.

درباره مشارکت بزرگ Greater Moines
مشارکت بزرگ Greater Des Moines یک سازمان توسعه اقتصادی و اقتصادی است که در آن فعالیت می کند Greater Des Moines (DSM) ، آیووا. همراه با 24 اتاق بازرگانی وابسته ، بیش از 6500 عضو تجاری منطقه ای و بیش از 365 سرمایه گذار ، این مشارکت رشد اقتصادی را با یک صدا ، یک ماموریت و به عنوان یک منطقه انجام می دهد. از طریق نوآوری ، برنامه ریزی استراتژیک و همکاری جهانی ، مشارکت فرصت می یابد ، به ایجاد شغل کمک می کند و DSM را به عنوان بهترین مکان برای ایجاد یک تجارت ، شغل و آینده ترغیب می کند. اطلاعات بیشتر در DSMpartnership.com.

درباره بنیاد جامعه Greater Des Moines
بنیاد جامعه Greater Des Moines کیفیت زندگی را برای همه با ارتقاء هدایای خیرخواهانه ، پیوند دادن اهداکنندگان به دلایلی که به آنها اهمیت می دهند و رهبری در مورد موضوعات مهم جامعه بهبود می بخشد ، بهبود می بخشد … ما به سادگی با هم بهتر هستیم. بنیاد جامعه بیش از 2،060 صندوق خیریه را اداره و توزیع می کند 51.4 میلیون دلار در کمک های مالی در سال 2019. برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت www.desmoinesfoundation.org مراجعه کنید.

مخاطب:
فیلیس پیترز
مدیاکوم
[email protected]
515-707-7148

Phil Roeder
دس ماینس مدارس دولتی
[email protected]
515-991-5603

کورتنی شاو
مشارکت بزرگ Great Moines
[email protected]
405-747-8757

SOURCE Greater Des Moines مشارکت

لینک های مربوطه

http://www.desmoinesmetro.com

منتشر شده در جدید ترین اخبار

دیدگاه‌ها غیرفعال هستند.