رفتن به نوشته‌ها

EM Key Solutions، Inc. جایزه را به عنوان شریک اصلی SDVOSB با قرارداد 149 میلیون دلاری با وزارت امور ایثارگران اعلام کرد

ST پترزبورگ ، فلا.، 30 آوریل 2020 / PRNewswire / – EM Key Solutions، Inc (EMKS) ، در حال رشد مشاغل دارای معلولیت کهنه کار متعلق به کسب و کار کوچک (SDVOSB) متخصص در راه حل های فناوری اطلاعات سلامت ، امروز اعلام کرد جایزه خود را به عنوان یک شریک اصلی SDVOSB در سیستم های برنامه ریزی شده اعلام کرد. تیم بین المللی ، شرکت (PSI) برای یک قرارداد 5 ساله به منظور ارائه طیف گسترده ای از خدمات پشتیبانی به خدمات آزمایش شرکت (ETS) ، بخش مدیریت برنامه سازمانی (EPMD) ، دفتر فناوری اطلاعات (OIT) ، بخش جانبازان برنامه امور (VA) و دفتر VA دفتر تجدد الکترونیکی سلامت الکترونیکی (OEHRM) برنامه.

مدیر عامل PSI گفت: “ما خوشحالیم که همچنان به عنوان یک عضو کلیدی تیم ما ، راه حل های اصلی EM Key را داریم.” تری لین. “ما از کارهایی که در گذشته انجام داده اند احساس هیجان می کنیم و مشتاقانه منتظر همکاری مداوم ما با ارائه پشتیبانی اساسی به مشتری خود هستیم.”

EMKS به ارائه تخصص مهم موضوع در مدیریت برنامه ، تبادل اطلاعات بهداشتی (HIE) ، تجزیه و تحلیل تست مبتنی بر خطر ، مهندسی ، نوشتن فنی ، آزمایش بالینی ، شیرپوینت و پشتیبانی مدیریت مدیریت می پردازد. EMKS در درجه اول از برنامه های مهم نوسازی سوابق الکترونیکی سلامت (EHRM) پشتیبانی می کند ، که محصول Cerner است که جایگزین سیستم های اطلاعاتی بهداشتی و معماری فناوری (VistA) Legacy Veterans است.

رئیس و مدیر عامل شرکت EMKS گفت: “این یک افتخار و افتخار است که چنین نقش مهمی را در کمک به اطمینان حاصل کنیم که جانبازان ما بتوانند مراقبت مورد نیاز خود را بدست آورند.” مایک اسنایدر. “EMKS مشتاقانه همکاری با Team PSI و مشتری VA ما را برای اطمینان از بهترین راه حلها در حمایت از جانبازان ما به اتمام می رساند ، زیرا VA تلاشهای نوسازی خود را برای آینده ادامه می دهد.”

این کار به تعهد EMKS به جانبازان ادامه می دهد ، که به کلیه جنبه های سازمان از جمله استخدام و سوار شدن جانبازان ، تلاش برای جمع آوری کمک های مالی برای دلایل مربوط به جانبازان و پشتیبانی از راه دور از جانبازان و همچنین انتقال اعضای سرویس و خانواده های آنها گسترش می یابد.

درباره EM Key Solutions، Inc.

EMKS یک مرکز SDVOSB است که در سال 2015 تأسیس شد و در خدمت خدمات به کشور ، ایثارگران و خدمات یکنواخت ما و بازار مراقبت های بهداشتی فدرال است که با مشاوره مدیریتی و راه حل های سیستم بهداشت و درمان بسیار مهم است. EMKS سابقه و استثنایی از تجربه و عملکرد ارائه دهنده راه حل های IT و خدمات مشاوره مدیریتی با قابلیت های اصلی در تحول و همکاری تجاری ، راه حل ها و ادغام سیستم های IT IT ، مدیریت عملکرد و مهندسی و خدمات سایبری دارد. با رویکرد “یک تیم” به مدیریت پروژه ، EMKS یک رویکرد مشتری محور ارائه می دهد و فرآیندهای مدیریت اثبات شده را برای هر پروژه ای که انجام می دهند اعمال می کند. EMKS از طریق رهبری صحیح و مدیران مدیریت ، رقابتی ترین نرخ ها را برای راه حل های مورد نیاز برای موفقیت در کل چرخه زندگی مدیریت پروژه به مشتریان خود ارائه می دهد.

www.emkeysolutions.com

مخاطب: مت ترل، VP توسعه تجارت

تلفن: 703-728-1165

پست الکترونیک: [email protected]

پرونده های مرتبط

PR ETSSS EMKS – 20200430.docx

تصاویر مرتبط

Corporate-logo.jpg
آرم شرکت

لینک های مربوطه

وب سایت EMKS

SOURCE EM Key Solutions، Inc.

منتشر شده در جدید ترین اخبار

دیدگاه‌ها غیرفعال هستند.