رفتن به نوشته‌ها

اطلاعیه تاریخ ضبط توزیع هات

نیویورک، 30 آوریل 2020 / PRNewswire / – شرکت AIkido Pharma (Nasdaq: AIKI) (“AIkido” یا “شرکت”) امروز با یادآوری به سهامداران این شرکت اعلام کرد که امروز ، 30 آوریل 2020، تاریخ ثبت برای توزیع قبلاً اعلام شده برای سهامداران سهام سهام مشترک شرکت Hoth Therapeutics ، Inc (“هات”) است. هر سهامدار شرکت ، از تاریخ 16:00. وقت شرقی بر 30 آوریل 2020، حق دارد برای هر پانصد (500) سهم از سهام مشترک AIkido که در آن نگهداری می شود ، یک (1) سهم از سهام مشترک Hoth را دریافت کنید. نسبت اصلی هفتاد (70) سهم تغییر یافته است که نشان دهنده افزایش تعداد سهام شرکت صادرشده و مانده تا تاریخ ثبت امروز است. این شرکت انتظار دارد سهام سهام مشترک هات را در آن توزیع کند 4 مه سال 2020.

شرکت سهام کسری سهام مشترک هات توزیع نمی کند و هر سهم کسری به نزدیکترین سهم تقسیم می شود. سهامداران شرکت نیازی به اقدامی برای دریافت سهام سهام مشترک هات ندارند ، غیر از اینکه یک سهامدار رکورد در 30 آوریل 2020و سهامداران نیازی به پرداخت هیچ گونه توجهی برای تسلیم یا تسویه سهام سهام مشترک AIkido ندارند.

درباره AIkido

AIkido در ابتدا در سال 1967 تشکیل شد و یک شرکت بیوتکنولوژی است که دارای سبد متنوعی از داروهای ضد سرطان مولکولهای کوچک است. سکوی این شرکت متشکل از فناوری اختراع شده از دانشگاهها و محققان برجسته است و ما در حال حاضر در حال توسعه یک بستر نوآوری داروی درمانی از طریق همکاری های قوی با موسسات آموزشی مشهور جهان از جمله دانشگاه تگزاس در آستین و دانشگاه ویک فارست. خط لوله درمانی متنوع ما شامل درمانی برای سرطان لوزالمعده ، لوسمی حاد میلوئید (AML) و لوسمی لنفوبلاستیک حاد (ALL) است. علاوه بر این ، ما به طور مداوم به دنبال رشد خط لوله خود برای رفع نیازهای پزشکی غیرمستقیم در انکولوژی هستیم

بیانیه های رو به جلو

اظهارات خاص در این بیانیه مطبوعات “بیانیه های آینده نگر” را به معنای قوانین فدرال اوراق بهادار تشکیل می دهد. کلماتی مانند “ممکن” ، “ممکن” ، “اراده” ، “باید” ، “ایمان” ، “انتظار” ، “پیش بینی” ، “برآورد” ، “ادامه” ، “پیش بینی” ، “پیش بینی” ، “پروژه” ، “” برنامه “،” قصد “یا عبارات مشابه ، یا عبارات مربوط به قصد ، عقیده یا انتظارات فعلی ، جملات آینده نگر هستند. در حالیکه شرکت معتقد است که این گفته های آینده نگر منطقی هستند ، اما نباید اتکا به چنین بیانیه هایی آینده نگر ، که مبتنی بر اطلاعات موجود در تاریخ انتشار این نسخه است ، قرار گیرد. این بیانیه های مشتاقانه مبتنی بر برآوردها و فرضیات فعلی هستند و در معرض خطرات و ابهامات مختلفی قرار دارند ، از جمله بدون محدودیت مواردی که در پرونده شرکت با SEC آورده شده است ، محدود به فاکتورهای ریسک مربوط به مشاغل آن نمی باشد. بنابراین ، نتایج واقعی می توانند از نظر مادی متفاوت باشند. این شرکت صریحاً از هرگونه تعهد برای به روزرسانی یا تغییر اظهارات چه در نتیجه اطلاعات جدید ، چه در مورد رویدادهای آینده یا در موارد دیگر ، صرف نظر می کند ، مگر اینکه طبق قانون لازم باشد.

SOURCE AIkido Pharma Inc.

منتشر شده در جدید ترین اخبار

دیدگاه‌ها غیرفعال هستند.