رفتن به نوشته‌ها

شرکت Onyx Graphics ، شرکت جهانی راه اندازی نرم افزار ONYX TruFit را اعلام کرد

وی گفت: “ارائه دهندگان خدمات چاپ تحت فشار بیشتری قرار دارند تا تولید بیشتری با کمتر داشته باشند و استفاده از رسانه با هر کار چاپ هزینه عمده ای را به همراه دارد.” مت کرافورد، مدیر بازاریابی محصول در گرافیک Onyx. “این ابزار با کاربرد ساده ، استفاده از رسانه را تا 50٪ بهینه می کند و در هر ثانیه ضمن صرفه جویی در ظرفیت خروجی ، در هر ثانیه صرفه جویی می کند.”

ONYX TruFit ابزارهای بصری جدیدی را برای صرفه جویی در وقت ، بهبود کارآیی جریان کار موجود و استفاده حداکثری از رسانه ارائه می دهد. به رسمیت شناختن نوع برش خودکار و نوع ابزار ، یک جریان کاری بدون درز از فایل طراحی تا چاپ پرونده ایجاد می کند. ردیابی تصویر با یک کلیک و چاپ دو طرفه به طور چشمگیری زمان آماده سازی پرونده را قبل از ارسال کارها به RIP-Queue کاهش می دهد ، و پوشه های داغ ONYX گردش کار کاملاً خودکار و چاپی را ارائه می دهند. همراه با حفظ ویژگی های فایل اصلی برای رنگ های نامشخص ، شفافیت و مدیریت رنگ بدون تغییر ، ONYX TruFit برای هر محیط چاپی با فرمت گسترده ساخته شده است.

نکات برجسته ONYX TruFit شامل موارد زیر است:

  • موتور هوش مصنوعی برای لانه های بهینه شکل ، کاهش ضایعات رسانه ای تا 50٪
  • داده های پس انداز رسانه ای در زمان واقعی لانه سازی
  • برای کاهش زمان آماده سازی پرونده ، ردیابی تصویر با یک کلیک را کلیک کنید
  • چاپ دو طرفه بلافاصله برای عکس العمل ها ، برچسب ها و سایر برنامه های چاپ تولید می شود
  • تشخیص خودکار مسیر برش و نوع ابزار برای کار یکپارچه از فایل طراحی تا چاپ پرونده
  • قابلیت ویرایش PDF چند صفحه ای برای از بین بردن فضای سفید اضافی
  • گردش خودکار با استفاده از پوشه های داغ ONYX
  • ویژگی های فایل اصلی بدون تغییر برای حفظ قوام بین برنامه ها
  • خروجی PDF ها برای هر راه حل RIP که امروزه موجب صرفه جویی در تغییرات پر هزینه نرم افزار می شود
  • معماری را برای کار روی سیستم عامل متقابل در ویندوز یا Mac OS باز کنید

وبینارهای آموزشی رایگان
با توجه به اخباری که اخیراً در مورد معاملات تجاری بین المللی به تعویق افتاده است ، Onyx Graphics وبینارهای آموزشی رایگان را برای دیدن ONYX TruFit در عمل ارائه می دهد. علاوه بر این ، مجوزهای آزمایشی 30 روزه بصورت رایگان ارائه می شود. برای اطلاعات بیشتر به سایت www.onyxgfx.com مراجعه کنید.

دسترسی
نرم افزار ONYX TruFit – پوشش کل سبد محصولات راه حل های ONYX از جمله گردش کار چاپ ONYX Thrive و محصولات ONYX RIP از جمله ONYX PosterShop و ONYX RIPCenter – هم اکنون با درخواست یک به روزرسانی کلیدی و از طریق مجوز برای کلیه مشتریان ONYX در دسترس است. خرید ONYX TruFit نیز برای کاربران غیر ONYX RIP در دسترس است و می توان از طریق خرید مجوز آن را دریافت کرد.

درباره Onyx Graphics، Inc.
از سال 1989 به عنوان رهبر بازار ، Onyx Graphics برای کمک به مشتریان در افزایش بهره وری ، کاهش هزینه ها و به دست آوردن یک مزیت رقابتی با کیفیت چاپی و رنگی برتر ، اختصاص یافته است. اشتیاق آن برای ارائه رنگ فوق العاده منجر به توسعه رنگ ONYX شد ، موتور رنگی خود Onyx Graphics بطور خاص برای چاپ جوهر افشان با فرمت بزرگ بهینه شده است. مشتریان مبتکر ، تولیدی و رضایت بخش در سراسر جهان به ایجاد انگیزه در این شرکت کمک می کنند تا بطور مداوم فناوری های برتر و پیشرفته خود را توسعه داده و پیشرفت کند. مشارکتهای کانال جهانی و روابط دیرینه با تولیدکنندگان چاپگر جایگاه Onyx Graphics را به عنوان رهبر بازار در نرم افزار گردش کار چاپی با فرمت قدرتمند ، قابل اعتماد و بزرگ دارد. برای اطلاعات بیشتر به سایت www.onyxgfx.com مراجعه نمایید.

ONYX یک علامت تجاری ثبت شده از Onyx Graphics، Inc. است. سایر نام های کالا و شرکت ها علائم تجاری یا علائم تجاری ثبت شده و دارایی صاحبان آنها هستند و با احترام به آن اذعان می شوند.

اطلاعات لیست برای این نسخه:
Onyx Graphics، Inc.
درایو 6915 South High Tech
سالت لیک سیتی ، UT 84047 USA
بدون شماره: 800-828-0723
بین المللی / محلی: + 1-801-568-9900
نمابر: 801-568-9911
پست الکترونیک: [email protected]
وب: www.onyxgfx.com

SOURCE Onyx Graphics، Inc

لینک های مربوطه

http://www.onyxgfx.com

منتشر شده در جدید ترین اخبار

اولین باشید که نظر می دهید

پاسخی بگذارید