رفتن به نوشته‌ها

Biotech Sartorius Stedim به دست آوردن دارایی های منتخب علوم زندگی داناهار بست

AUBAGNE ، فرانسه، 30 آوریل 2020 / PRNewswire / – Sartorius Stedim Biotech (SSB) ، شریک پیشرو در صنعت بیوفارما ، موفقیت کسب کسب و کار منتخب علم زندگی شرکت Danaher را به عنوان بخشی از معامله گسترده تر بین Danaher و Sartorius Group ، سهامدار عمده SSB با موفقیت بسته کرد. معامله در تاریخ 30 آوریل 2020 پس از دریافت مصوبات قانونی لازم صورت گرفت.

“دستیابی به این نمونه کارها یک نقطه عطف دیگر برای Sartorius Stedim Biotech است. دارایی های ما خریداری شده مناسب استراتژیک و عملیاتی است. ما بسیار خوشحالیم که از تقریباً 100 کارمند جدید در Sartorius Stedim Biotech استقبال کرده و از تخصص ما استفاده می کنیم تا بیشتر شود. برای مشتریان بیوفارما ما با هم مرتبط هستند. ” یواخیم کرزبورگمدیرعامل Sartorius Stedim Biotech.

کل قیمت خرید و فروش معامله بین داناهر و گروه سارتوریوس 825 میلیون دلار آمریکا است که حدود یک سوم آن به مشاغل خریداری شده توسط Sartorius Stedim Biotech اختصاص می یابد. پس از اجرای توافق نامه خرید 19 اکتبر 2019، SSB در حال آماده سازی برای ادغام مشاغل اکتسابی است. با وجود شرایط ویژه ای که در طول بحران همه گیر وجود دارد ، ادغام می تواند بلافاصله پس از بسته شدن آغاز شود.

مشاغل به دست آمده توسط Sartorius Stedim Biotech تقریباً در سال 2019 حدود 100 میلیون دلار ایالات متحده درآمد ایجاد کرده و فن آوری های مختلف فرآوری بیو پردازشی را پوشش می دهند ، که مکمل ترکیب بندی نمونه کارها هستند. ارائه محصولات گسترده تر این شرکت در نتیجه کسب ، حتی در جامع ترین محصولات در تولید ایمن و کارآمد اینگونه داروها ، از مشتریان پشتیبانی می کند. از این رو Sartorius Stedim Biotech در حال گسترش موقعیت بازار خود در مناطق مهم تولید داروهای بیوتکنولوژی است.

با دستیابی به سیستم های کروماتوگرافی و کسب و کار رزین ، Sartorius Stedim Biotech در حال گسترش نمونه کارها در منطقه پردازش پایین دست است. این مشاغل به یک مرحله اساسی در تصفیه بیو داروها می پردازد و شامل تجهیزات قابل استفاده مجدد و تک استفاده ، ستون ها و رزین ها می شود. علاوه بر این ، گروه های محصول انتخاب شده در زمینه های فیبر توخالی از فولاد ضد زنگ و سیستم های یکبار مصرف فن آوری تصفیه جریان مماس و جریان های یکبار مصرف ، علاوه بر این ، باعث تقویت ترکیب نمونه کارها در پردازش پایین دست می شوند. دارایی بیشتر ، تجارت SoloHill است که یک فناوری ریزگرد و استانداردهای اعتبار سنجی ذرات را که در کشت سلولی و سایر فرآیندهای زیستی استفاده می شود ، پوشش می دهد. با هم ، این اشخاص مختلف تجاری تقریباً 100 نفر را در سایتهای خود استخدام می کنند Portsmouth ، U.K.؛ سیری ، فرانسه؛ آن آربور ، میشیگان، ایالات متحده آمریکا؛ و هاپکینتون ، ماساچوست، ایالات متحده آمریکا.

Sartorius Stedim Biotech پیش از این در انتشار سود سه ماهه اول خود اطلاعاتی در مورد نتایج این معامله در مورد پیش بینی مالی خود برای سال جاری ارائه داده بود. 21 آوریل 2020. این انتشار را در اینجا می توانید در https://www.sartorius.com/fa/company/newsroom پیدا کنید.

این بیانیه مطبوعاتی حاوی بیانیه های آینده نگرانه در مورد توسعه آینده Sartorius Stedim Biotech است. اظهارات رو به جلو در معرض خطرات شناخته شده و ناشناخته ، عدم قطعیت ها و سایر عواملی است که می تواند باعث شود نتایج واقعی از لحاظ معنوی با آنچه بیان می شوند یا دلالت دارند ، متفاوت باشد. Sartorius Stedim Biotech هیچ مسئولیتی در مورد به روزرسانی چنین اظهاراتی با توجه به اطلاعات جدید یا رویدادهای آینده ندارد. این ترجمه ای از انتشار مطبوعاتی اصلی زبان فرانسه است. Sartorius Stedim Biotech هیچ مسئولیتی در قبال صحت این ترجمه ندارد. نسخه اصلی مطبوعات فرانسه ، نسخه قانونی است که از نظر قانونی لازم است.

پروفایل Sartorius Stedim Biotech

Sartorius Stedim Biotech شریک بین المللی پیشرو در صنعت بیو دارویی است. این شرکت به عنوان ارائه دهنده راه حل های کل ، به مشتریان خود کمک می کند تا داروهای زیست فناوری را با خیال راحت ، سریع و اقتصادی تولید کنند. مقر آن در اوباگان ، فرانسه، به نقل از Sartorius Stedim Biotech ، در فهرست اروپایی یوروونتست پاریس نقل شده است. با سایت های تولیدی و تحقیق و توسعه خاص خود در اروپا، آمریکای شمالی و آسیا و یک شبکه بین المللی از شرکت های فروش ، Sartorius Stedim Biotech دسترسی جهانی دارد. این گروه سالانه به طور متوسط ​​با رقم دو رقمی رو به رشد بوده و با دستیابی به فناوریهای مکمل ، مرتباً سبد خود را گسترش می دهد. در سال 2019 ، این شرکت حدود 6،200 نفر را استخدام کرده و درآمد فروش آن را نیز بدست آورده است 1،440.6 میلیون یورو.

مخاطب
پترا کیرشوف
رئیس ارتباطات شرکت و روابط سرمایه گذار
+49 (0) 551.308.1686
[email protected]
sartorius.com

سارتوریوس را دنبال کنید توییتر Sartorius_Group و در لینکدین.

SOURCE Sartorius Stedim Biotech S.A.

لینک های مربوطه

https://www.sartorius.com


منتشر شده در جدید ترین اخبار

اولین باشید که نظر می دهید

پاسخی بگذارید