رفتن به نوشته‌ها

Risen Energy توسط TÜV Rininland برای آزمایش در تولیدکننده (TMP) معتبر شده است

طی 12 ماه گذشته ، TÜV راینلند تجزیه و تحلیل های بسیاری در مورد توانایی های فنی Risen Energy در زمینه های سیستم های مدیریت ، محیط زیست ، کارمندان و تجهیزات انجام داده است. این تحلیل ها براساس استاندارد IEC / ISO 17025 انجام شده است. الزامات عمومی برای صلاحیت آزمایشگاه های آزمایش و کالیبراسیون ، و همچنین سایر الزامات فنی بر اساس دستورالعمل های مربوط به آزمایش تهیه شده است. در نتیجه مشخص شد که Risen Energy پروتکل های مربوط به مدیریت خارجی آزمایشگاه ها را رعایت می کند ، بنابراین اعطای گواهینامه به شرکت گواهی بر برتری آن در مدیریت آزمایشگاهی و آزمایش است.

وی گفت: “ما از اعتبار سنجی TÜV Rheinland برای آزمایش در تولید کننده بسیار خرسندیم ، که نه تنها صلاحیت های بهترین تیم صنعت ، تجهیزات ، زیرساخت ها و محیط زیست را برجسته می کند ، بلکه الزامات سختگیرانه ما را نشان می دهد که هنگام انجام آزمایشات از آنها پیروی می کنیم. همانطور که ما همچنان به دنبال توسعه پایدار در صنعت هستیم ، ما مشتاقانه منتظر همکاری با TÜV Rheinland هستیم. “

“این اثبات تشخیص نشان می دهد که علاوه بر قابلیت های تولید جامد ، این شرکت نشان دهنده سطح بالایی در تحقیقات و توسعه و همچنین مدیریت کیفیت است که از شرکت هایی که رهبر صنعت هستند مشخص می کند. ما خوشحال خواهیم شد که از تبادل اطلاعات با TÜV Rheinland در رابطه با فناوری پشتیبانی کرده و از همکاری متقابل از طریق تلاش های مستمر مشترک ، و همچنین ترویج توسعه سالم صنعت “پشتیبانی کنیم.” – ژو افزود.

عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1160711/Risen_Energy_TUV.jpg

پیوندهای مرتبط

www.risenenergy.com

SOURCE Risen Energy Co.، Ltd

منتشر شده در جدید ترین اخبار

اولین باشید که نظر می دهید

پاسخی بگذارید