رفتن به نوشته‌ها

لیست بلوکی پیش بینی شده ، اولویت بندی شده و به راحتی قابل مصرف که دامنه های فعال و پرخطر را مشخص می کند

SEATTLE، 30 آوریل 2020 / PRNewswire / – DomainTools، رهبر نام دامنه و اطلاعات تهدید سایبری مبتنی بر DNS ، امروز Domain Hotlist را اعلام کرد ، یک لیست بلوک پیش بینی ، اولویت بندی شده و به راحتی قابل مصرف است که حوزه های فعال و پر خطر را شناسایی می کند – سازمان هایی را قادر می سازد تا از تهدیدهای مرتبط با آن محافظت کنند.

امتیاز خطر DomainTools پایه و اساس لیست بلوک پیش بینی و اولویت بندی روزانه است. لیست داغ دامنه حاوی دامنه هایی است که در طی روز گذشته با فعالیت Passive DNS (pDNS) مرتبط هستند ، یک امتیاز پروفایل تهدید (فیشینگ ، بدافزار ، هرزنامه) با 90+ و / یا نمره نزدیکی 70+. همه دامنه های موجود در لیست داغ دامنه هر دو بسیار پرخطر هستند و در حال حاضر فعال هستند. این لیست یک مجموعه دامنه نسبتاً کوچک و با مدیریت آسان و متمرکز را برای مشتریان در اختیار شما قرار می دهد

  • غنی سازی پرونده log – غنی سازی را به صورت خودکار برای هدایت جریان کار به صورت خودکار انجام دهید
  • مسدود کردن فعال و اقدامات محور از قانون – ایجاد انسداد پیشگیرانه و ایجاد اقدامات مبتنی بر قانون بر اساس شناسایی دامنه های عملیاتی
  • افزودن داده – اهرم داده های عملیاتی شده برای ارائه بینش
  • فعالیت ردیابی – پیشرفت حمله را کنترل کنید
  • تشخیص سوء استفاده – دامنه های ثبت شده با قصد مخرب را شناسایی کنید

دامنه Hotlist با همکاری Quad9 ، یک پلتفرم DNS رایگان ، بازگشتی و بدون بازگشت به سیستم ، برای جلوگیری از اتصال دستگاههای مشتریان به بدافزارها یا ایجاد شده توسط نیازهای مشتریان برای داشتن لیست موثق ، پیش بینی و مصرفی هدایت می شود. سایت های فیشینگ

“Core to DomainTools از داده های ما برای کمک به ایجاد یک اینترنت امن ، ایمن و باز استفاده می کند و تلاشهای ما با Quad9 این رسالت را مثال می زند. از زمان مصرف دامنه داغ لیست ، Quad9 نزدیک به 35.8 میلیون درخواست DNS را برای دامنه های بد مسدود کرده است و بیشتر از آن مسدود شده است. 135،000 دامنه بد منحصر به فرد. امروز گفتیم ، ما لیست داغ دامنه را به مشتریان خود گسترش می دهیم تا امکانات جدیدی را برای سازمانها باز كنیم. ” شان مکنی، دکترا ، مدیر تحقیقات ، DomainTools.

“نتایج برجسته برجسته بودند! این یک فعال سازی منبع تهدید بسیار موفق برای Quad9 بوده است. ما بسیار گزینشی هستیم و لیست داغ DomainTools به سرعت خود را به عنوان یکی از منابع داده برتر تولید کننده ما از 19 شریک اطلاعاتی در معرض تهدید قرار داده است.” من واقعاً بسیار خوشحالم که ما توانسته ایم بلوک های DomainTools را به سیستم خود بیفزاییم ، و به وضوح این یک پیروزی بزرگ برای کمک به حفظ امنیت کاربران ما بوده است. ” جان تاد، مدیر اجرایی ، Quad9.

Domain Hotlist یک لیست بلوک با مصرف آسان را پشتیبانی می کند که از وسعت و کیفیت داده های DomainTools ، درک دقیق از امنیت سایبر و تخصص یادگیری ماشین در ساخت الگوریتم های معتبر برای شناسایی دامنه های مخرب قبل از سلاح سازی پشتیبانی می کند. لیست داغ دامنه از طریق Quad9 (به عنوان عناصر بلوک در خدمات DNS بازگشتی مجانی آنها) و به طور مستقیم از DomainTools بلافاصله در دسترس مشتریان قرار می گیرد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد فهرست سریع دامنه ، به وبلاگ ما مراجعه کنید ، “Hotness” جدید در DomainTools ، با معرفی لیست لیست دامنه.

درباره Quad9
Quad9 یک پلتفرم DNS رایگان ، بازگشتی و بازگشتی است که به کاربران نهایی محافظت از امنیت ، کارایی بالا و حفظ حریم خصوصی را در اختیار کاربران نهایی قرار می دهد. کاربران می توانند سیستم های خود را پیکربندی کنند تا از 9.9.9.9 و 149.112.112.112 به عنوان رسیورهای DNS بدون ثبت نام یا هزینه ای برای دریافت حمایت های لیست داغ DomainTools استفاده کنند.

Quad9 در برابر دامنه های مخرب شناخته شده مسدود می شود ، مانع از اتصال رایانه ها و دستگاه های IoT شما به سایت های مخرب یا فیشینگ می شود. هر زمان که یک کاربر Quad9 روی پیوند وب سایت کلیک کند یا آدرس خود را در یک مرورگر وب تایپ کند ، Quad9 سایت را در برابر لیستی از دامنه ها که از 19 شریک اطلاعاتی مختلف تهدید قرار دارد ، بررسی می کند. هر یک از شرکای اطلاعاتی تهدید لیستی از دامنه های مخرب را بر اساس heuristics خود تهیه می کند ، که فاکتورهایی مانند کشف بدافزار اسکن شده ، رفتارهای گذشته شبکه IDS ، تشخیص شیء بصری ، تشخیص شخصیت نوری (OCR) ، ساختار و پیوندها به سایت های دیگر و گزارش های فردی را بررسی می کند. رفتار مشکوک یا مخرب. براساس نتایج ، Quad9 تلاش جستجو را حل یا رد می کند ، و در صورت وجود مسابقه مانع از اتصال به سایت های مخرب می شود. Quad9 هرگز داده های شخصی را جمع نمی کند و نمی فروشد و یک سازمان غیرانتفاعی 501 (c) 3 است که به تأمین امنیت و حفظ حریم شخصی کاربران اینترنت اختصاص داده است.

درباره DomainTools
DomainTools به تحلیلگران امنیتی کمک می کند تا داده های تهدید را به اطلاعات تهدید تبدیل کنند. ما از شبکه شما ، از جمله دامنه ها و IP ها ، شاخص هایی را در نظر می گیریم و آنها را با تقریباً هر دامنه فعال در اینترنت متصل می کنیم. این ارتباطات ارزیابی ریسک ، اطلاع رسانی به مهاجمین را نشان می دهد ، تحقیقات مربوط به کلاهبرداری آنلاین را راهنمایی می کند و فعالیت سایبری را به زیرساخت های مهاجم نقشه می کند. شرکت های Fortune 1000 ، آژانس های دولتی جهانی و فروشندگان برجسته راه حل امنیتی از سکوی DomainTools به عنوان یک عنصر مهم در تحقیقات و کاهش تهدیدات خود استفاده می کنند. در مورد چگونگی اتصال نقاط مربوط به فعالیت مخرب در بیشتر بدانید http://www.domaintools.com یا ما را در توییتر دنبال کنید: domaintools.

SOURCE DomainTools

لینک های مربوطه

http://www.domaintools.com


منتشر شده در جدید ترین اخبار

اولین باشید که نظر می دهید

پاسخی بگذارید