رفتن به نوشته‌ها

Aker Solutions ASA: نتایج سه ماهه اول سال 2020

اسلو، نروژ، 30 آوریل 2020 / PRNewswire / – Aker Solutions گزارش درآمد سه ماهه اول از 6.5 میلیارد NOK، کاهش 10 درصدی در مقایسه با سه ماهه اول سال 2019 ، زیرا تأثیر شیوع COVID-19 و کاهش شدید قیمت نفت بر سطح فعالیت تأثیر گذاشت.

نکات برجسته مالی 1Q 2020

  • درآمد NOK 6.5 بیلیون
  • EBITDA NOK 149 میلیون
  • حاشیه EBITDA 2.3٪
  • سابق EBITDA موارد خاص NOK 314 میلیون
  • سابق حاشیه EBITDA. موارد ویژه 4.8٪
  • مصرف سفارش دهید NOK 6.6 بیلیون
  • عقب سفارش 26.4 میلیارد NOK

نتایج با سطح فعالیت پایین تر تا پایان سه ماهه تحت تأثیر قرار گرفتند ، زیرا اپراتورها کارهای دریایی را برای کاهش انتشار coronavirus به تعویق انداختند. تأثیر بیماری همه گیر COVID-19 و افت شدید قیمت نفت باعث اختلال چشمگیر اقتصاد جهانی در این سه ماه شد. به دلیل سقوط قیمت کالاها و بهره برداران ، برنامه های هزینه را به میزان قابل توجهی کاهش داده و بخش انرژی جهانی به ویژه سخت گرفت.

وی گفت: “در این شرایط شدید و بی سابقه ، پس از حفظ سلامتی و ایمنی مردم ، محوریت ما حفظ امنیت مالی شرکت ما است.” لوئیز آراجومدیر ارشد اجرایی آکر راه حل “در راه حل های Aker اقدامات برای رسیدگی به وضعیت انجام شده است. ما در تلاش برای کاهش اثرات برای کارمندان ، مشتریان ، سهامداران و سایر ذینفعان در سراسر جهان هستیم.”

کل سفارشات 6.6 میلیارد NOK در سه ماهه ، عقب مانده را به 26.4 میلیارد NOK. جوایز کلیدی شامل یک قرارداد 5 ساله برای ارائه خدمات براونفیلد به Brunei Shell Petroleum ، برای حفظ سطح تولید برای بیش از 200 دارایی دریایی است. در طول سه ماهه ، آکر سولشس نیز 20 سال توافق نامه اختصاصی استادان را برای تهیه ناف برای مزارع نفت و گاز با بهره گیری از شورون در منطقه امضا کرد. خلیج مکزیک. این شرکت همچنین اولین توافقنامه کاری را طبق توافق نامه جدید ، تهیه نكات برای پروژه لنگر شورون ارائه داده است.

درآمد و EBITDA

درآمد به سقوط کرد 6.5 میلیارد NOK در ربع از 7.3 میلیارد NOK یک سال زودتر EBITDA بود 149 میلیون NOK، در مقایسه با 634 میلیون NOK در سه ماهه اول سال 2019. به استثنای موارد ویژه ، EBITDA بود 314 میلیون NOK با حاشیه 4.8 درصد در مقایسه با 8.8 درصد در مدت مشابه سال گذشته.

Aker Solutions دارای دو بخش گزارش دهی است: پروژه ها و خدمات. درآمد پروژه ها 14 درصد کاهش یافته است 5.1 میلیارد NOK در ربع از 6.0 میلیارد NOK یک سال زودتر به استثنای موارد ویژه ، حاشیه EBITDA در سه ماهه 6.0 درصد بود ، در حالی که 8.0 درصد در سال قبل.

درآمد در خدمات بود 1.4 میلیارد NOK، 7 درصد از 1.3 میلیارد NOK در همان سه ماهه سال گذشته ، عمدتا توسط کسب و کار خدمات چرخه عمر زیر آب رانده شده است. حاشیه EBITDA به استثنای موارد ویژه در این سه ماه 5.6 درصد بود که نسبت به سال قبل 14.4 درصد کاهش یافته است. این امر به دلیل فعالیت کمتری در خدمات دارایی تولید ، بویژه در ، هدایت می شد برزیل و دریای شمال تا پایان سه ماهه و تنظیمات یک طرفه در مورد 60 میلیون NOK مربوط به وضعیت COVID-19 و برخی از تنظیمات مربوط به قرارداد در برزیل – در موارد ویژه گنجانده نشده است.

موقعیت نقدینگی شرکت در پایان سه ماهه اول بود 5.8 میلیارد NOK. این از a ساخته شده است 3 میلیارد NOK تسهیلات اعتباری گردان و 2.8 میلیارد NOK به صورت نقدی

در پاسخ به شرایط جدید بازار ، شرکت Aker Solutions اقدام به اجرای یکسری اقدامات برای کاهش هزینه ها می کند. این اقدامات شامل اخراج موقت و دائمی ، از بین بردن پیمانکاران ، تعطیلی سایت و سطح یخ زدایی است. طرح های کاهش هزینه برای کاهش سطح هزینه های ثابت در حدود 1 میلیارد NOK سالانه ، از سال 750 میلیون NOK در اوایل آوریل اعلام شد. این شرکت همچنین در حال کاهش سرمایه گذاری های capex 40 درصدی از سطح 2019 است 500 میلیون NOK در سال 2020

چشم انداز

تأثیر بی سابقه ای از بیماری همه گیر COVID-19 همراه با قیمت پایین روغن ، باعث کاهش چشمگیر فعالیت ها شده است. شرکت های نفتی برنامه های سرمایه گذاری خود را حداقل برای 2020 درصد 20 درصد کاهش داده اند و چندین پروژه به تعویق افتاده است. در این محیط ، اولویت اصلی مالی شرکت بر حفظ وجه نقد ، محافظت از ترازنامه و عملکرد مالی است.

آراجو گفت: “عمق و مقیاس کاهش هنوز مشخص نیست ، اما احتمالاً سه ماهه دوم یکی از نااطمینان ترین و مخرب ترین بخش های صنعت ما بوده است.”

با توجه به عدم اطمینان قابل توجه در بازار ، این شرکت ارائه راهنمای دقیق را به چالش کشیده است. این شرکت پیش بینی می کند که درآمدهای تمام سال نسبت به سال کامل 2019 حدود 30 درصد کاهش یابد.

مخاطب:

تماس با رسانه:
ایوار سیمنسن، موبایل: + 47-464-02-317 ، ایمیل: [email protected]

تماس با سرمایه گذار:
فردریک برژ، موبایل: + 47-450-32-090 ، ایمیل: [email protected]

این اطلاعات توسط Cision http://news.cision.com برای شما آورده شده است

https://news.cision.com/aker-solutions-asa/r/aker-solutions-asa–first-quarter-results-2020،c3101070

پرونده های زیر برای بارگیری در دسترس است:

SOURCE Aker Solutions ASA

منتشر شده در جدید ترین اخبار

اولین باشید که نظر می دهید

پاسخی بگذارید