رفتن به نوشته‌ها

ISG نام Persistent را به عنوان “10 ایستگاه برتر Sourcing Standing” در 15 دسته جهانی و آمریکایی Booming معرفی کرده است

تخصص در راه حل های موزائیک قابل مقایسه با موفقیت پایدار در صنایع مهم است

سانتا کلارا ، کالیفرنیا و PUNE، هند ، سی ام آوریل 2020 / PRNewswire / – سیستمهای مداوم (BSE: PERSISTENT) (NSE: PERSISTENT) توسط گروه خدمات اطلاع رسانی (ISG) ، یکی از شرکتهای پیشرو در زمینه تحقیق و مشاوره فناوری در جهان ، به عنوان “15 مقام برتر تأمین منابع” معرفی شده است.

براساس Global ISG Index ™ ، Persistent یکی از ارائه دهندگان پیشرو در دسته Booming 15 برای سه ماهه اول سال 2020 (ارائه دهندگان با فروش کمتر از یک میلیارد دلار آمریکا) هم در سطح جهان و هم برای منطقه آمریکای شمالی و جنوبی است ، اندازه گیری شده توسط مقدار سفارش سالانه (ACV) در 12 ماه گذشته به دست آمده است.

ISG Index ™ اکنون یک بازنگری سه ماهه مستقل از آخرین داده ها و روندهای صنعت تدارکات را برای 70 ماهه متوالی ارائه می دهد. در هر سه ماه ، 15 فروشنده برتر تجاری در Big 15 (درآمد بیش از 10 میلیارد دلار) ، ساختمان 15 (درآمد بین 3 تا 10 میلیارد دلار) ، دستیابی به موفقیت 15 (درآمد بین 1 تا 3 میلیارد دلار) را به خود اختصاص می دهد. دلار) و رونق 15 (درآمد زیر 1 میلیارد دلار) در مناطق آمریکا ، EMEA و آسیا و اقیانوسیه. هر بالادر رده 15 هر دو فروشنده ای که در بازار خرید و فروش سنتی رقابت می کنند و فروشنده هایی که در بازار خدمات ارائه می دهند ، مانند ارائه دهندگان IaaS و SaaS در بازار رقابت می کنند.

اظهار نظر توسط ساندیپ کالرا، مدیر اجرایی و رئیس جمهور خدمات فناوری فناوری پایدار

وی گفت: “در یک سال گذشته ، تقاضای سازمان هایی در سراسر جهان که می خواهند به شرکت های دیجیتال مدرن تبدیل شوند افزایش یافته است. علاوه بر این ، تأثیر اقتصادی COVID-19 باعث افزایش چشمگیر فشار بر اهداف فروش و درآمد بیشتر سازمانها شده است. با تهیه و ارائه یک موزائیک دیجیتالی قابل استفاده در کلیه مقولات صنعت و فناوری ، می توانیم به مشتریان خود کمک کنیم تا جریان های جدید درآمد را افزایش دهند ، انعطاف پذیری کسب و کار خود را افزایش داده و از زمان به ارزش کم کنند. ما صنعت عمیق و تخصص راه حل را با یک اکوسیستم انعطاف پذیر و شریک باز که بطور خاص برای هر مشتری متناسب است ، ترکیب می کنیم. ما با رویکرد و مهارتهای متناسب خود ، ما دو چالش اساسی را که آنها با آن روبرو هستیم ، به شدت کاهش می دهیم: پیچیدگی در انتخاب و ادغام. “

قدرت ویژه پایدار در ساخت موزائیک دیجیتالی سکوهای مبتنی بر ابر و برنامه های کاربردی با دانش لازم در مورد ادغام و رابط های کاربر است. این شرکت در درجه اول به حوزه های مراقبت های بهداشتی و علوم زندگی ، بانکداری ، خدمات مالی و بیمه ، صنعت و تولید و همچنین نرم افزار و فناوری پیشرفته توجه دارد.

گنجاندن persistent در ISG Index ™ مبتنی بر داده هایی است که این شرکت بصورت ماهانه به ISG ارسال می کند.

گفت: “ISG Index the منبع معتبر اطلاعات بازار برای فناوری جهانی و صنعت خدمات تجاری است.” پل رینولدز، مدیر ارشد تحقیقات ISG. “پایدار همچنان بر اساس حجم كسب و كار خود در مقایسه با سایر بازیگران صنعت ، خود را به عنوان یك بازیگر پیشرو و رو به رشد در بازار جهانی خدمات موزائیك دیجیتال تأسیس می كند.”

اطلاعات در مورد ISG

ISG (گروه خدمات اطلاع رسانی) یکی از شرکتهای پیشرو در زمینه تحقیق و مشاوره در زمینه فناوری جهانی است. ISG به عنوان یک شریک تجاری اثبات شده از بیش از 700 مشتری ، از جمله بیش از 75 شرکت از 100 شرکت بزرگ جهان ، از شرکت ها ، سازمان های بخش دولتی و ارائه دهندگان خدمات و فناوری در دستیابی به تعالی عملیاتی و رشد سریع تر پشتیبانی می کند. ISG در زمینه های تحول دیجیتالی از جمله اتوماسیون ، تجزیه و تحلیل داده ها و داده ها ، مشاوره تهیه ، خدمات مدیریت و ریسک ، خدمات اپراتور شبکه ، استراتژی و تصور عملیات ، مدیریت تغییر ، اطلاعات بازار و تحقیقات و تحلیل فناوری تخصص دارد. تاسیس در سال 2006 در استمفورد ، کانکتیکات، ISG بیش از 1300 متخصص دیجیتال را در بیش از 20 کشور جهان استخدام می کند. این یک تیم جهانی است که به دلیل تفکر ابتکاری ، تأثیر بازار ، تخصص در صنعت و فن آوری ژرف و تحقیقات و تجزیه و تحلیل در سطح جهانی مبتنی بر جامع ترین داده های بازار شناخته شده است. اطلاعات بیشتر در www.isg-one.com در دسترس است.

درباره سیستم های مداوم:

سیستم های مداوم (BSE: PERSISTENT) (NSE: PERSISTENT) یک ارائه دهنده راه حل جهانی است که از شرکتها در کلیه صنایع و مناطق جغرافیایی با دیجیتالیزه کردن سریع ، نوسازی فرایندهای تجاری و توسعه محصولات دیجیتال پشتیبانی می کند.

اظهارات و هشدارهای رو به جلو: برای خطرات و ابهامات مربوط به اظهارات آینده نگر ، لطفاً به آدرس www.persistent.com/FLCS مراجعه کنید

مخاطبین رسانه:
Saviera Barretto
Archetype (هند)
+ 91-8424917719
[email protected]

کن مونتگومری
سیستم های مداوم (جهانی)
+ 1-213-500-8355
[email protected]

لوگو: https://mma.prnewswire.com/media/1022385/Persistent_Systems_Logo.jpg

SOURCE سیستم های مداوم

منتشر شده در جدید ترین اخبار

اولین باشید که نظر می دهید

پاسخی بگذارید