رفتن به نوشته‌ها

گزارش کیفی ایالات متحده آژانس های بهداشتی رفتاری در مواجهه با بحران تداوم تجارت

NASHVILLE ، تن، 7 آوریل 2020 / PRNewswire / – Qualifacts ، یک پلت فرم پیشرو EHR برای سازمان های بهداشت رفتاری و خدمات انسانی ، انتشار اطلاعات مشتری ناشناس را نشان می دهد که اثر تند و چشمگیر پاندمی COVID-19 را در 200 میلیارد دلار بهداشت رفتاری ایالات متحده و صنعت خدمات انسانی.

این آمار از پایگاه داده اختصاصی CareLogic Qualifacts ، که در آن از اطلاعات بیش از 50 میلیون بهداشت روان و خدمات ترک اعتیاد به بیش از 1.5 میلیون بیمار در سال استفاده می شود ، ادامه خواهد یافت.

به عنوان یک نتیجه از اقدامات مربوط به پناهندگی در محل که توسط دولت های ایالتی و محلی اعمال می شود ، قرارهای هفتگی مشتری در سراسر کشور انجام می شود ایالات متحده از هفته گذشته تاکنون از بیش از 1.1 میلیونی به اندکی کمتر از 939،000 یا 16٪ کاهش یافته است 8 مارس. با این حال ، چندین ایالت شاهد کاهش چشمگیر تری از جمله:

  • آرکانزاس: پایین 31٪
  • پنسیلوانیا: پایین 28٪
  • نیوجرسی: 25٪ پایین
  • آلاباما: پایین 24٪
  • کارولینای جنوبی: پایین 20٪

رئیس جمهور و مدیرعامل شورای ملی بهداشت رفتاری گفت: “این داده های با ارزش و واقعی است که بحران اضطراری را در سازمان های بهداشت رفتاری کشور ایجاد می کند.” چاک اینگوگلیا. “و این اعداد فقط آغاز هستند.”

داده های ارائه دهندگان همچنین حاکی از افزایش تقاضا برای درمان اعتیاد و سایر خدمات بهداشت روان است. برای تأمین این نیاز فزاینده به درمان ، ارائه دهندگان مجبور می شوند که حتی در مواجهه با عدم اطمینان اقتصادی ، سریعاً از بین بروند و سایر راهکارهای درمان مجازی را مستقر کنند و برای نگه داشتن کارمندان در کارمزد ، با چالش روبرو می شوند. تاکنون بسیاری از ایالت ها محدودیت های بازپرداخت از راه دور را برای حمایت از نیاز بیش از حد آرام کرده اند.

“داده های اختصاصی ما فرصتی منحصر به فرد برای برجسته کردن تأثیر منفی COVID-19 بر ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی رفتاری در سراسر کشور فراهم می کند. ایالات متحده“گفت: دیوید كلمنتس ، رئیس جمهور و مدیر عامل Qualifacts.” ما در كنار مشتریان و شرکای صنعت ما از جمله شورای ملی بهداشت رفتاری تلاش می كنیم تا به طور مداوم وضعیت را در زمان واقعی رصد كنیم تا از سطح مناسب بودجه و ظرفیت لازم برای تحقق موجود و افزایش نیازهای بهداشت روان و خدمات درمانی اعتیاد. “

عدم قطعیت در طول و تأثیر کل همه گیر COVID-19 در سراسر باقی مانده است ایالات متحده. با این وجود ، یک ثابت ، میل به بهداشت رفتاری و ارائه دهندگان خدمات انسانی برای ادامه خدمات حیاتی خود است. و بسیار محتمل است که درسی که اکنون آنها می آموزند ، در کنار ابزارهای جدید و پیشرفته ای که در حال اجرا و استقرار هستند ، امکان انتخاب خدمات بهتر و بهتر در آینده را فراهم کند – به شرط آنکه هم اکنون و هم در هفته های آینده بتوانند عملیاتی شوند.

“بدون بودجه اضطراری از واشنگتنبسیاری از این سازمان ها در معرض خطر قرار نگرفتند ، “اینگوگلیا گفت:” اگر این اتفاق بیفتد ، میلیون ها نفر که با بیماری روانی و اعتیاد زندگی می کنند ، در حال حاضر به بخش های اورژانس سنگین می شوند. ما سخت تلاش می کنیم تا این اتفاق نیفتد. “

درباره Qualifacts Systems، Inc.

Qualifacts® یکی از معتبرترین ارائه دهندگان فناوری ملی سوابق الکترونیکی بهداشت (EHR) برای سازمان های بهداشت رفتاری و سازمان های خدمات انسانی است. فناوری و خدمات EHR Qualifacts پیچیدگی های فزاینده ای را که سازمان های ارائه دهنده خدمات بهداشتی رفتاری در سراسر کشور با آن روبرو هستند را ساده می کند و به آنها این امکان را می دهد که به سرعت با سرعت تسریع در تغییر سازگار شوند. پلت فرم EHR Qualifacts CareLogic® به مشتریان کمک می کند تا با بهینه سازی کارآیی و بهره وری ، بر روی مهمترین چیزها – مراقبت از مشتری متمرکز شوند ، و همچنین آنها را از منظره نظارتی و بازپرداخت روزافزون در حال تغییر ، متمرکز کنند.

برای کسب اطلاعات بیشتر ، از جمله تجزیه و تحلیل دولت به دولت ، لطفا با ما تماس بگیرید:

جو موریس
[email protected]

تصاویر مرتبط

image1.jpg

SOURCE Qualifacts Systems Inc.

منتشر شده در جدید ترین اخبار

اولین باشید که نظر می دهید

پاسخی بگذارید