رفتن به نوشته‌ها

بیزی بیشتر حضور خود را در فرانسه تقویت می کند

با تجربه گسترده در بازار کار دیجیتال ، سایمون به مشتریان Beezy در پروژه های تحول دیجیتال ، با تمرکز بر راه حل های دیجیتال کار برای Office 365 و Microsoft SharePoint کمک خواهد کرد.

سیمون وظیفه اطمینان از تأمین نیازهای مشتریان موجود در هنگام توسعه شرکای جدید در منطقه فروش خود را بر عهده دارد. قرار ملاقات وی از جهت استراتژیک شرکت برای تقویت روابط با مشتری و همچنین گسترش حمایت از فروش جهانی پشتیبانی می کند.

سیمون گفت: “با ابتکارات متعدد جدید و یک نقشه راه مشخص برای محصول که همگام با بازار سریع رو به رشد فرانسه است” ، این زمان بسیار خوبی برای پیوستن به بزی است. برای چنین شرکتی قابل احترام در صنعت دیجیتال کار. “

“من مشتاقانه منتظر همکاری با مشتریان هستم و به آنها کمک می کنم تا بهترین راه حل هایی را پیدا کنند که به آنها کمک می کند تا بهره وری و همکاری نیروی کار خود را تسریع کنند.”

قبل از پیوستن به بزی ، سیمون در چندین نقش فروش در یک شرکت تخصصی خدمات مایکروسافت کار می کرد. پیشینه وی شامل بیش از 10 سال تجربه در محیط کار دیجیتال و محیط مایکروسافت ، گسترش مجموعه مهارت و تخصص وی در نرم افزار سازمانی ، سیستم های درون شبکه ای و مدیریت تغییر است.

Ritse Klink ، Beezy COO ، اظهار داشت: “سیمون برای این موقعیت مناسب است. من اطمینان دارم که تجربه و دانش وی به پرورش مدل فروش مشتری محور ما کمک خواهد کرد و اهداف شرکت ما را هدایت می کند. هیئت مدیره به عنوان یک مشارکت کننده اصلی “

سیمون در دانشکده مهندسی فناوری تجارت در دانشکده تجارت یوریدیس شرکت کرد. و نسبت به فن آوری های جدید ، دنیای بازی / پخش و یک عضو فعال در انجمن های Microsoft بسیار پرشور است.

درباره بزی
Beezy همه در یک محل کار هوشمند برای مایکروسافت آفیس 365 و تیم است. با گسترش پشته بهره وری مایکروسافت ، ما به کاربران این امکان را می دهیم که بهتر ارتباط برقرار کنند ، به اشتراک بگذارند و همکاری بهتری داشته باشند ، چه در محل ، در ابر و چه در محیط های ترکیبی.

مشتریان بزرگی مانند MBDA ، Amundi ، Banco Santander ، IHS Markit و بسیاری دیگر اکنون از عملکرد کامل یک محل کار هوشمند و مدرن دیجیتالی بهره می برند که همکاری ، ارتباط ، دانش و فرایندها را بهم می رساند.

اطلاعات تماس
می توانید برسید سیمون برنا مستقیماً در +33 749205012 یا در [email protected].
برای پرس و جو در مورد رسانه ها یا مطبوعات در مورد Beezy ، لطفا با ما تماس بگیرید [email protected].

SOURCE Beezy Inc.

منتشر شده در جدید ترین اخبار

اولین باشید که نظر می دهید

پاسخی بگذارید