رفتن به نوشته‌ها

Kristen Aleksa Noftsger به عنوان معاون ارشد خدمات و خدمات حرفه ای به MedeAnalytics می پیوندد

وی گفت: “تخصص و پیشینه گسترده کریستن در زمینه تحویل نرم افزار و مراقبت های بهداشتی ، وی را به طور چشمگیری در جهت اصلاح و کارآیی در خدمات حرفه ای ما قرار می دهد.” اسکات هامبلرئیس جمهور MedeAnalytics. “تجربه گسترده وی در ایجاد سازمانهای تحویل با عملکرد بالا ، تیم ما را تقویت می کند ، ضمن اینکه اطمینان می دهیم که مراحل و ابزارهای لازم را برای اجرای نسخه های کلیدی و کلیدی در دست اجرا داریم. ما همچنین سپاسگزاریم که تخصص کریستن را به تیم رهبری اجرایی خود اضافه کنیم.”

الکسا ، معاون ارشد خدمات حرفه ای در MedeAnalytics گفت: “من مفتخرم که به MedeAnalytics بپیوندم و تجربه تحویل و عملیات SaaS را در شرکت تحقق بخشم.” “من مشتاقانه منتظر هستم كه كاری از سیستم ها را برای تسریع در فرایندها و تقویت همکاری های سازمانی انجام دهم تا اطمینان حاصل شود كه اجرای مشتری ها و نیازهای به روزرسانی شده برآورده می شوند.”

پیش از این ، الکسا معاون اجرایی عملیات تجاری در NexusTek بود ، جایی که وی علاوه بر رهبری خدمات حرفه ای ، میز خدمات و تیم های مدیریت پروژه به مدت سه سال ، در مقیاس سطح سازمانی و راندمان عملیات نیز قهرمان شد. الکسا همچنین بیش از 17 سال در شرکت TriZetto / Cognizant مقام های رهبری بی شماری در عملیات مشاوره و خدمات حرفه ای داشت.

الکسا دارای مدرک کارشناسی ارشد علوم بهداشتی در زمینه سیاست های بهداشت از دانشگاه است دانشگاه جان هاپکینز و لیسانس هنر در رشته اقتصاد از دانشگاه ورمونت. او همچنین در سال 2018 به عنوان مجله C-Suite جوایز دنور کسب و کار Honoree در سال 2018 به عنوان رده مدیر عامل اصلی شناخته شد.

درباره MedeAnalytics®
MedeAnalytics رهبر در تجزیه و تحلیل مراقبت های بهداشتی به سازمان ها کمک می کند تا تصمیمات دقیق تری بگیرند. با پیشرفته ترین ارکستراسیون داده ها در مراقبت های بهداشتی ، پلت فرم تجزیه و تحلیل هوشمند مبتنی بر ابر ما داده ها را برای ارائه مدرن ترین تجزیه و تحلیل ها ، همه در یک زمینه تجاری ترکیب می کند. راه حلهای مقیاس پذیر MedeAnalytics برای مدیریت مالی ، عملیات ، مراقبت های مبتنی بر ارزش ، و برنامه ریزی استراتژیک – و امکان طراحی برنامه های کاربردی برای ساختن – سازمان های بینش آماده عمل را برای دستیابی به موفقیت لازم دارند. کمک به مشتریان برای تحقق بخشیدن به ارزش مالی و عملیاتی تقریباً بلافاصله ، تنها یکی از دلایلی است که باعث می شود MedeAnalytics پیشرو در ارائه خدمات تحلیلی تنها در زمینه مراقبت های بهداشتی باشد.

تماس با رسانه:
استی گوستافسون
متخصص ارتباطات
720-838-6392
[email protected]

SOURCE MedeAnalytics

لینک های مربوطه

http://www.medeanalytics.com

منتشر شده در جدید ترین اخبار

اولین باشید که نظر می دهید

پاسخی بگذارید