رفتن به نوشته‌ها

Affinio همکاری استراتژیک AI را با Snowflake اعلام کرد

HALIFAX، کالیفرنیا و نیویورک، 29 آوریل 2020 / PRNewswire / – Affinio ، یک شرکت تحلیلی افزوده با مأموریت برای دموکراتیک کردن دانش داده ها در همه شرکت ها ، امروز اعلام کرد که یک همکاری استراتژیک با دانه برف، بستر داده ابری ، برای ارائه بینش های مبتنی بر هوش مصنوعی به مشتریان مشترک در بازار داده های دانه های برف به صورت یک پناهگاه با امنیت و سازگار با حریم خصوصی.

فن آوری ATON Affinio تجزیه و تحلیل نمودار را بر روی بستر داده Snowflake امکان پذیر می کند و به مشتریان این امکان را برای تجزیه و تحلیل و جمع آوری مجموعه داده های رفتاری گسترده مشتری و استخراج بینش عملی فراهم می کند. داده های رفتاری مانند خرید ، مشاهده ویدیو ، کلیک بر روی جریان ، جستجو و churn همه با استفاده از فناوری گرافیکی سفارشی Affinio قابل تجزیه و تحلیل هستند. ATON Affinio یکپارچه با Snowflake Marketplace Data Market Market کار می کند و به مشتریان امکان می دهد فقط داده هایی را که می خواهند با استفاده از یک پناهگاه امن ، رویکرد “بدون حرکت داده” به اشتراک بگذارند ، به اشتراک بگذارد.

وی گفت: “آنچه سازمان ها یاد می گیرند این است که تیم های علوم اطلاعاتی آنها تنگنایی برای بینش ایجاد می کنند ، و مانع از آن می شوند که شرکتها واقعاً از ارزش کامل داده های خود استفاده کنند. تیم برکمدیر عامل شرکت Affinio. “فناوری ATON Affinio با قرار دادن بینش در نوک انگشتان همه افراد در یک سازمان ، تجزیه و تحلیل ها را دموکراتیک می کند ، و یک لایه هوشمند سازی و تجسم اطلاعات آسان برای آنها فراهم می کند.”

با توجه به توانایی Snowflake برای به اشتراک گذاشتن ایمن داده ها در هر تیم در سراسر سازمان ، همراه با فناوری گرافیکی هوش مصنوعی Affinio ، هم اکنون همه کاربران به یک راه حل Insights to activation با قابلیت تلفن همراه دسترسی دارند. این الگوهای منحصر به فرد رفتاری مشتری و تمایلات پنهان در تمام زمینه های یک تجارت را نشان می دهد. توانمندسازی همه افراد در یک سازمان برای تصمیم گیری سریعتر و مبتنی بر داده ها و باز کردن مقدار کامل داده های ذخیره شده در Snowflake.

Burke گفت: “قابلیت های اطلاعاتی و تجسمی در ATON به مشتریان Snowflake امکان می دهد تا به طور ایمن دموکراتیک کردن دانش داده ها در هر سطح از سازمان خود را دموکراتیک کنند. با این کار ، آنها انبار داده های خود را به یک نیروگاه تحلیلی تبدیل می کنند.”

پلتفرم ATON Affinio هم اکنون از طریق Snowflake در دسترس مشتریان Snowflake است بازار داده.

“ما معتقدیم این مشارکت باعث می شود تا مارک ها با استفاده از فناوری Affinio و هوش مصنوعی ضمن ایجاد بینش مصرفی خودکار و کاربردی برای کل سازمان و اکوسیستم داده آنها ، ارزش بیشتری از قبل از بستر داده Snowflake استخراج کنند.” – Snowflake رئیس رسانه ، سرگرمی و تبلیغات ، بیل استراتون گفت

درباره Affinio

A ffi nio یک پلت فرم تحلیلی افزوده است که از فناوری گرافیک سفارشی تهیه شده است. این تجزیه و تحلیل ارتباطات در داده های مشتری را برای شناسایی رفتارهای مشترک و وابستگی های موجود در مجموعه های داده عظیم ، و بینش های موجود در یک لایه تجسم آسان برای استفاده فراهم می کند تا کل شرکت بتواند استراتژی های داده محور و فعال سازی مخاطبان را تولید کند.

تماس با رسانه:
ژاکلین دیویس
[email protected]
(902) 580-2433
www.affinio.com

SOURCE Affinio

لینک های مربوطه

http://www.affinio.com

منتشر شده در جدید ترین اخبار

اولین باشید که نظر می دهید

پاسخی بگذارید