رفتن به نوشته‌ها

تیم های همایش ، DLive ، Tron و Bittorrent به منظور پاداش دادن کاربران به دلیل سوء استفاده اجتماعی در طول COVID-19

سانفرانسیسکو، 7 آوریل 2020 / PRNewswire / – تاکنون ، شما در مورد COVID-19 و تأثیر جهانی آن می دانید: امیدوارم شنیده باشید که چقدر مهم است که همه در خانه بمانیم و فاصله خود را از یکدیگر به عنوان یک اقدام پیشگیرانه حفظ کنیم. در طول این اوقات فشار ، ما را تشویق کرده ایم که از نظر اجتماعی از دوستان و خانواده خود فاصله بگیریم تا از گسترش بیشتر COVID-19 جلوگیری کنیم. به تازگی ، شاهد افزایش مصرف جهانی سرمایه های جمع آوری جریان زنده ، کنسرت های خیریه مجازی و اجراهای مشهور است که برای ارتباط با طرفداران خود و حمایت از یکدیگر در این ایام به سکوهای جریان می روند. همانطور که بیشتر و بیشتر وقت خود را در داخل خانه می گذرانیم ، به همان اندازه مهم است که در این مدت از نظر روحی قوی ، پشتیبانی و سرگرمی بمانیم. با این حال ، فاصله گرفتن اجتماعی لزوماً به معنای تنها بودن نیست. در این عصر دیجیتال ، ما راههای بی شماری از سرگرمی آنلاین و گزینه های معنی دار برای برآوردن نیازهای ما برای معاشرت و همکاری را داریم.

به همین دلیل ، Refereum با TRON ، DLive و BitTorrent به منظور ارائه پیشنهاد همکاری کرده است وقتی در خانه می مانید و جریان های بازی را می بینید ، پاداش می گیرید. راه افتادن پنجشنبه ، 2 آوریل 2020 و در طول ماه ، وقتی تماشاگرهای پخش کننده DLive را می کنید و به مرکز آنها در Refereum ملحق می شوید ، تا پایان ماه آوریل جوایز جمع می کنید: از کل 1000 دلار از RFR $ ، و بیشتر برای تشویق شما برای امتحان کردن DLive ، اگر روی DLive جریان داشته باشید و یک مرکز جدید در Refereum ایجاد کنید ، ما به 100 نفر اول نیز با 1000 لیمو در حساب DLive خود پاداش می دهیم.

هدف گروه ما این است که با پاداش دادن به کاری که قبلاً دوست دارید انجام دهید ، جالب تر شود. همین حالا استریم های DLive را در Refereum.com پیدا کنید ، یا موارد جدیدی را در DLive.tv کشف کنید. برنامه های خود را برای قرنطینه خود به ما اطلاع دهید: آنچه را که در کانال های اجتماعی ما مشاهده می کنید ، بازی می کنید و دوست دارید!

مدیر عامل شرکت همایش ، دیلان جونز می گوید: “در این زمان دشوار برای سلامتی عمومی که در حال تمرین و تشویق مسافت اجتماعی هستیم ، امیدواریم که با این همکاری با TRON و DLive بتوانیم با ارائه پاداش تماشای جریان بازی ها ، زمان را در خانه برای میلیون ها نفر جالب تر کنیم. “

چارلز وین ، مدیر عامل DLive ، می گوید: “در DLive ، ما می خواهیم نقش خود را در متوقف کردن گسترش و مهار Coronavirus انجام دهیم. -با خیال کردن محتوا! “

از همه ما در Refereum ، TRON و DLive: لطفاً بخاطر داشته باشید که در آنجا ایمن و سالم هستید! پست رسمی وبلاگ Refereum Refereum را می توان در اینجا یافت.

عکس (ها):
https://www.prlog.org/12817007

انتشار مطبوعات توسط PRLog توزیع شده است

SOURCE Refereum.com

لینک های مربوطه

http://refereum.com

منتشر شده در جدید ترین اخبار

اولین باشید که نظر می دهید

پاسخی بگذارید