رفتن به نوشته‌ها

زنجیره تأمین خودکار را با Locus QuickStart برای شرکتهای کوچک و متوسط ​​و مبتدیان تقویت کنید

با استفاده از بستر هوش مصنوعی مدرن (AI) Locus ، شرکتها می توانند ضمن در نظر گرفتن واقعیت مکان ، تصمیم گیری را به صورت خودکار انجام دهند. این یک نسخه آزمایشی رایگان به مدت دو ماه از ابتدای اشتراک است.

مدیریت زنجیره تأمین با گذشت زمان بطور فزاینده ای پویا و پیچیده شده است. در حالی که تغییر سناریوهای محلی و همه گیر مانند COVID-19 می تواند بر عملکردهای شما تأثیر بگذارد ، Locus QuickStart می تواند ابزارهایی را برای بهبود و تحلیل وضعیت فراهم کند. این پیشنهاد حتی پس از بهبود اوضاع در محل ادامه خواهد یافت. ” نیشیت رستوگی، مدیرعامل و بنیانگذار لوکوس.

نسخه آزمایشی رایگان به ترتیب به ویژگی های محدود Locus Dispatcher و Locus MotionTrack ، راه حل بهینه سازی مسیریابی و راه حل های ردیابی ناوگان ، بینش و تجزیه و تحلیل می دهد. همچنین می توانید با ردیابی زمان واقعی به برنامه تلفن همراه Locus On The Road (LOTR) دسترسی پیدا کنید. Locus QuickStart با یک سرویس پشتیبانی مشتری دو ساعته اختصاصی ارائه می شود.

برخی از ویژگی های استاندارد Locus QuickStart عبارتند از:

  • بهینه سازی از راه دور و مبتنی بر زمان
  • بهینه سازی ناوگان
  • مکان جغرافیایی مدرن
  • الگوریتم های ماشین کاری شده برای بهینه سازی
  • مجموعه شواهد تحویل الکترونیکی (ePOD)
  • هشدارهای پیش بینی کننده
  • برنامه ریزی شده در مقابل دیدگاه اجرا شده
  • برنامه ریزی و اجرای بینش

لوکوس با چندین شرکت در بخش های مختلف ، از جمله تجارت الکترونیکی ، لجستیک برون سپاری (3PL) ، خدمات خانگی ، خرده فروشی ، کالاهای بسته بندی شده مصرفی (CPG) و محصولات با سرعت بالا (FMCG) همکاری می کند. این شرکت در آمریکای شمالی ، آسیای جنوب شرقی ، هند ، اروپا ، خاورمیانه و آفریقای شمالی فعالیت می کند.

از https://locuslogistics.com/ بازدید کنید و برای برنامه QuickStart ثبت نام کنید تا فوراً زنجیره تأمین خود را تغییر دهید.

درباره مکان:

Locus یک بستر فناوری عمیق است که تصمیمات انسانی را در زنجیره تأمین خودکار می کند تا بتواند کارایی ، شفافیت و سازگاری در عملیات لجستیک را فراهم کند.

لوکوس از الگوریتم های یادگیری عمیق ماشین و اختصاصی برای ارائه راه حل های لجستیکی هوشمند مانند بهینه سازی مسیر ، ردیابی در زمان واقعی ، بینش و آنالیز ، بهینه سازی سرعت ، مدیریت کارآمد انبار و همچنین تخصیص و استفاده از وسایل نقلیه استفاده می کند. Locus روزانه بیش از دو میلیون زایمان را در سرتاسر جهان تغذیه می کند. تاکنون 29 میلیون دلار از Tiger Global ، Falcon Edge Capital ، Blume Ventures و سایر شرکت ها جمع آوری شده است.

مخاطب مطبوعاتی: [email protected]

عکس: https://mma.prnewswire.com/media/1160849/Locus_QuickStart_PR_Creative.jpg

منبع منبع

منبع منبع

منتشر شده در جدید ترین اخبار

اولین باشید که نظر می دهید

پاسخی بگذارید