رفتن به نوشته‌ها

Simfoni در حال دو برابر کردن در خرج کردن Analytics است

سانفرانسیسکو، 28 آوریل 2020 / PRNewswire / – Simfoni Limited ، یک مبتکر جهانی در Spend Analytics و Spend Automation ، از انتصاب خبر داد جیسون استرن به مدیر ارشد اجرایی Simfoni Analytics ، و افتتاح (به زودی) یک دفتر اضافی و انتقال مقر ایالات متحده به سانفرانسیسکوقلب نوآوری فناوری

در سه ماهه گذشته Simfoni یک سرمایه گذاری استراتژیک را اعلام کرد تا رشد بیشتر ما را برطرف کند و تقاضای روز افزون برای مصنوعی واقعی مصنوعی واقعی ما (AI) Spend Analytics SaaS را خرج کند. امروز مفتخر هستم كه اعلام كنم ما در استراتژی خود بسیار خوب عمل می كنیم ، حتی در این مواقع نامشخص وقتی كه خطر زنجیره تأمین و دید هزینه ها مهمترین نگرانی است. ما یک رهبر اثبات شده را استخدام کرده ایم ، سال تعطیل را با دو برد استراتژیک رقابت چند ساله شروع کردیم. یک پردازنده پیشرو پرداخت جهانی و یک شرکت خصوصی شناخته شده سهام برای شرکت های نمونه کارها خود. به علاوه ، یک بار دیگر ، Simfoni Analytics به عنوان یک راه حل برتر و برتر از بهترین نژاد خرج تجزیه و تحلیل در Spend Matt® listed ذکر شده است. نقشه راه حلگفت: ” چیراگ شاهرئیس اجرایی سیمفونی

جیسون استرن در طول دوره خود به عنوان یک شرکت دولتی تعدادی از نقش مدیرعامل از جمله در Selectica را بر عهده داشته و یک رهبر در مدیریت چرخه عمر قرارداد (CLM) را به رسمیت شناخته است. تحت رهبری استرن درآمد CLM با رشد بیش از 500٪ ، این شرکت برای اولین بار در تاریخ 10 ساله خود مثبت بود و سهام از افزایش یافت 0.25 دلار به بیش از 10 دلار. آقای استرن همچنین دارای سمتهای رهبری در جلی ، یک شرکت iHeartMedia (Ihrt) ، مدل N (مودن) و اوراکل (Orcl) است.

“من اعتقاد دارم كه Simfoni راه حل واقعي متفاوتي را براي هزينه هاي هوشي ارائه كرده است. استفاده از هوش مصنوعي و توانايي محصول نه تنها به عقب در مخارج نگاه مي كند ، بلكه مشتاقانه منتظر است تا جهتي را براي مديريت ريسك و چگونگي بهبود اثربخشي خريد فراهم كند. “sبه آقای استرن کمک کنید “مشتریان Simfoni از موقعیت مناسبی برای پاسخگویی به تصمیمات دشوار در ماه های آینده برخوردار هستند ، من قبلاً نیز با خیلی ها صحبت کرده ام که احساس می کنند استفاده از Simfoni آنها را کنترل کرده است زیرا آنها بینش لازم برای تصمیم گیری صحیح را دارند.”

دفتر مرکزی جدید ایالات متحده واقع خواهد شد سان فرانسیسکو منطقه پر جنب و جوش SoMa هنگامی که همه ما به کار خود بازگشتیم. سیمفونی به فعالیت جهانی خود از طریق دفتر مرکزی منطقه ادامه خواهد داد شیکاگو، لندن، دبی و ملبورن.

درباره Simfoni: Simfoni.com تجزیه و تحلیل صرف کرده و محصولات اتوماسیون را صرف شرکتهای پیشرو در جهان می کند. محصولات از یادگیری ماشینی و هوش مصنوعی برای تسریع و اتوماسیون جنبه های کلیدی فرآیند تهیه ، فراهم آوردن زمان سریع برای ارزش گذاری ، صرفه جویی در وقت و هزینه مشتریان در این فرآیند استفاده می کنند. مستقر در ایالات متحده آمریکا، اروپا و خاورمیانه، Simfoni با مشتریان و جامعه فروشنده آنها “هماهنگ” عمل می کند.

تماس با رسانه:

گرگ هوگان
CMO ، Simfoni Analytics
[email protected]
(415) 990-8697

تصاویر مرتبط

jason-stern.jpg
جیسون استرن

لینک های مربوطه

سیمفونی

لینکدین

منبع Simfoni

لینک های مربوطه

http://Simfoni.com

منتشر شده در جدید ترین اخبار

اولین باشید که نظر می دهید

پاسخی بگذارید