رفتن به نوشته‌ها

SAS از آنالایزر ، هوش مصنوعی برای توانمندسازی جامعه و پیگیری همه گیر استفاده می کند

CARY ، N.C.، 28 آوریل 2020 / PRNewswire / – با توجه به تمرکز لیزر در جهان برای مقابله با بحران کروناویروس جدید ، تعداد زیادی از منابع رایگان برای اطلاع رسانی ، توانمندسازی و الهام بخش طراحی شده است تا در حال حاضر برای سازمان هایی در سراسر جهان در دسترس باشد. رهبر تحلیلی SAS با استفاده از ابتکاری ترین فناوری خود در روش های جدید ، یک مرکز قدرتمند داده داده های COVID-19 را برای کمک به مشاغل و افراد در سراسر صنایع در مبارزه با ویروس ایجاد کرده است و آنالیزها را در جایی که بیشترین میزان لازم را انجام می دهد ، کار می کند.

SAS ‘COVID-19 Resource Hub مجموعه ای از منابع و ابزار رایگان را ارائه می دهد و قدرت تجزیه و تحلیل ها را برای مقابله با بیماری همه گیر از طریق سه مرحله مختلط خود ارائه می دهد: پاسخ ، بازیابی و Reimagine. کاوش در بینش COVID-19 ، ردیابی جدیدترین آمار جهانی و – شاید مهمتر از همه – دسترسی به داده های واقعی COVID-19 و نرم افزار تحلیلی پیشرفته برای کشف روندها و بینش های جدید.

تجسم و کشف داده های COVID-19

SAS با دسترسی به اطلاعات واقعی COVID-19 برای همه ، SAS اعضای جامعه تحلیلی و غیره را قادر می سازد تا با گزارش داشبورد Coronavirus ، آخرین اطلاعات پیرامون همه گیری را کشف و پیگیری کنند. این داشبورد تجسم پویا از SAS استفاده می کند® ویژوال آنالیتیکس را قادر می سازد و به کاربران این امکان را می دهد که جدیدترین آمار را از طریق نمودارهای تعاملی ، نمودارها ، نمودارها و موارد دیگر ، با قابلیت مته کردن برای ترسیم وضعیت ، مکان ، پخش و تحلیل روند موارد در سراسر جهان بررسی کنند.

برای اطلاعات داده ها ، محیط جدید کشف اطلاعات امکان دسترسی 30 روزه به SAS را فراهم می کند® ویا®. کاربران می توانند به داشبورد ، گزارش های دقیق و داده های واقعی COVID-19 تلفیق شده از منابعی مانند سازمان بهداشت جهانی ، شورای ملی بهداشت و مراکز کنترل و پیشگیری از بیماریها دسترسی پیدا کنند. از طریق برنامه ، کاربران می توانند مدل های پیش بینی قوی ، پیش بینی ها و گزارش ها را با قابلیت های یادگیری ماشین ، داده کاوی ، بهینه سازی ، مدیریت مدل و موارد دیگر ایجاد کنند. همراهی Portal Learning Learning Learning ، دسترسی به دوره های آموزشی رایگان و فیلم ها را برای کمک به کاربران در طول سفر تحلیلی و کشف COVID-19 در اختیار شما قرار می دهد.

و برای کسانی که به دنبال پیشرفت مهارت های تحلیلی خود هستند ، مرکز آنلاین شامل گزینه های آموزش انعطاف پذیر بیشماری از SAS برای زبان آموزان و متخصصان است.، مانند وبینارها ، ارائه خدمات دوره گسترده وب و انواع منابع رایگان از جمله کتاب های الکترونیکی ، آموزش الکترونیکی و 30 روز دسترسی رایگان به اشتراک های یادگیری SAS و آکادمی SAS برای علوم داده.

قدرت در تعداد – از طریق تجزیه و تحلیل و مشارکت

در حالی که COVID-19 Resource Hub متخصصان تجزیه و تحلیل در سراسر جهان را برای کشف و همکاری در اختیار شما قرار می دهد ، همچنین تعداد زیادی مقاله و وبلاگ با ارزش COVID-19 و همچنین ابتکارات SAS را در اختیار کاربران قرار می دهد.

کاربران می توانند مطالعات موردی را کشف کنند تا در مورد چگونگی استفاده مشتریان و شرکا در سراسر جهان از تجزیه و تحلیل برای تجسم ، پیش بینی و تصمیم گیری آگاهانه تر برای کمک به ایجاد یک دنیای بهتر ، ایمن تر و پس از COVID استفاده کنند. به عنوان مثال ، کلینیک کلیولند از مدلهای پیش بینی شده برای کمک به بیمارستانها برای برنامه ریزی برای نیازهای فعلی و آینده استفاده می کند ، و سکوی پیش بینی موسسه رابرت کوش ، که تنها طی چند روز توسعه یافته است ، به ردیابی و بهینه سازی استفاده از تختخواب های مراقبت ویژه با ونتیلاتورها کمک می کند.

“SAS همیشه به این عقیده متعهد شده است كه دانش توانمند است ، و منبع منابع COVID-19 راه ما برای اطلاع رسانی ، فعال سازی و الهام بخشیدن به جامعه تحلیلی است تا بتواند تغییری ایجاد كند.” اسکات کالدروود، مدیر تجربه دیجیتال در SAS. وی ادامه داد: “از آنجا که مردم و مشاغل مجبور به انطباق هستند ، ما قدرت تجزیه و تحلیل ها را برای کمک به تخصیص منابع با تقاضای بالا ، تأثیرات پیش بینی شده ، ردیابی قرار گرفتن در معرض احتمالی ، کشف و متوقف کردن کلاهبرداری و بهبود سلامت می بینیم. با هم بهتر خواهیم شد. داده ها و تصمیمات بهتر از طریق تجزیه و تحلیل. ”

برای درگیر شدن ، در ارتباط ماندن یا کسب اطلاعات بیشتر در مورد چگونگی سازمان هایی در سراسر جهان از SAS Analytics برای کمک به بهبود سلامتی ، نجات جان افراد و متوقف کردن بیماری همه گیر ، یاد بگیرید و به مرکز منابع داده تجزیه و تحلیل داده های COVID-19 مراجعه کنید.

درباره SAS
SAS رهبر تجزیه و تحلیل است. SAS از طریق نرم افزار و خدمات نوآورانه ، مشتریان را در سرتاسر جهان توانسته و به آنها الهام می دهد تا داده ها را به اطلاعات تبدیل کنند. SAS به شما قدرت می داند®.

SAS و سایر نام ها یا خدمات نام موسسه SAS ، علائم تجاری یا علائم تجاری ثبت شده از SAS Institute Inc. در ایالات متحده آمریکا و سایر کشورها ® نشان می دهد ایالات متحده آمریکا ثبت. سایر مارک ها و نام های تجاری علائم تجاری شرکت های مربوطه می باشند. کپی رایت © 2020 موسسه SAS کلیه حقوق محفوظ است.

تماس تحریریه:
تریسیا جنکینز
[email protected]
919-531-1539
sas.com/news

منبع SOAS

لینک های مربوطه

http://www.sas.com

منتشر شده در جدید ترین اخبار

اولین باشید که نظر می دهید

پاسخی بگذارید