رفتن به نوشته‌ها

سامسارا توسط جوایز سریع شرکت ایده جهانی 2020 توسط جوایز تغییر ایده جهانی شناخته شد

سانفرانسیسکو، 28 آوریل 2020 / PRNewswire / – برندگان شرکت سریعجوایز جهانی ایده های تغییر در سال 2020 امروز اعلام شد ، با احترام از مشاغل ، سیاست ها ، پروژه ها و مفاهیمی که به طور جدی درگیر و متعهد به مسطح کردن منحنی در هنگام بحران آب و هوا ، بی عدالتی های اجتماعی یا نابرابری اقتصادی هستند. یک هیئت داوران برجسته برندگان و فینالیست ها را از مجموعه ای از بیش از 3000 ورودی در حمل و نقل ، آموزش ، غذا ، سیاست ، فناوری ، و موارد دیگر انتخاب کردند.

سامسارا دوربین بادامک AI به خاطر نقش اساسی در محافظت از رانندگان کامیون هایی که از اقتصاد ما استفاده می کنند ، در بخش AI و Data از احترام فراوانی برخوردار شده است.

روز و شب 3.5 میلیون راننده کامیون در حال عبور از کشور هستند ، مواد غذایی و مواد ضروری را برای خانواده ها و مراکز درمانی در سراسر آمریکا به ارمغان می آورند. به ویژه در حال حاضر ، آنها یک نجات حیاتی هستند که همه ما را ایمن نگه می دارند و اقتصاد ما در حال حرکت است.

اما رانندگی خطرات خاص خود را نیز به همراه دارد. مطابق NHTSA، 885 کامیون دار در سال 2018 در جاده های کشور جان باختند. این بالاترین تعداد از سال 1988 است. سرعت زیاد – یک عامل کاملاً قابل پیشگیری – دلیل این تصادفات است 26٪ از زمان.

سامسارا دوربین بادامک AI دو طرفه اطلاعات لازم را برای محافظت از رانندگان و ناوگان آنها در مقابل حوادث در جاده ها به مدیران ناوگان ارائه می دهد. این دوربین ها از قدرت جاسازی شده جاسازی شده و در زمان واقعی برای محاسبه صحنه های جاده و رفتار راننده استفاده می کنند تا حواس پرتی ، نزدیکی تصادفات ، خنجر زدن و تخلفات راهنمایی و رانندگی را برای مشاهده هرچه بیشتر در حوادث و خطرات ایمنی تشخیص دهند. به عبارت ساده تر ، این دوربین ها جان خود را نجات می دهند.

گفت: “ما به بیش از 6000 ناوگان کمک کرده ایم که برنامه های ایمنی مستقر در ویدیو را برای محافظت از رانندگان و نجات جان انسان ها بسازند.” رایان ریدینگ، VP ایمنی ناوگان در سامسارا. وی ادامه داد: “پس از اجرای فناوری دوربین ما ، مشتریان کمتر تصادفات ، افزایش احتمالی راننده و حتی کاهش هزینه های بیمه و دادرسی را نشان می دهند. رانندگان کامیون هیچگاه از آنچه در حال حاضر بحرانی نبوده اند بسیار مهم بوده اند. همه آنها را ایمن نگه می دارند و ما می خواهیم. همین کار را برای آنها انجام دهید. ”

می گوید: “به نظر می رسد زمان بهتری برای شناخت سازمان هایی که از نبوغ ، منابع و در بعضی موارد مقیاس آنها برای برطرف کردن بزرگترین مشکلات جامعه استفاده می کنند ، وجود ندارد.” استفانی مهتا، سردبیر رئیس شرکت سریع. “خبرنگاران ما ، تحت رهبری سردبیر ارشد مورگان کلندانیلبرخی از هوشمندانه ترین و الهام بخش ترین پروژه های سال را کشف کرده اند. “

درباره جوایز تغییر ایده های جهانی
ایده های تغییر در جهان یکی از این موارد است شرکت سریعبرنامه های مهم جوایز سالانه و تمرکز بر روی منافع اجتماعی است و به دنبال بالا بردن محصولات نهایی و مفاهیم شجاع است که دنیا را بهتر می کند. هیئت داوران از بخش ها برندگان ، فینالیست ها و ذکرهای محترم را بر اساس امکان سنجی و پتانسیل تأثیر انتخاب می کنند. با هدف اعطای نبوغ و تقویت نوآوری ، شرکت سریع با ایده های بالقوه توجه خود را به خود جلب می کند و به آنها کمک می کند تا دسترسی خود را بیشتر کنند تا افراد بیشتری را ترغیب کنند تا در زمینه حل مشکلاتی که همه ما را تحت تأثیر قرار می دهد ، تلاش کنند

درباره سامسارا
سامسارا پیشرو در صنعت IoT است. ماموریت ما افزایش بهره وری ، ایمنی و پایداری عملیاتی است که اقتصاد ما را توانمند می کند. نمونه کارها سامسارا از راه حل های کامل IoT ، سخت افزار ، نرم افزار و ابر را ترکیب می کند تا دید در زمان واقعی ، تجزیه و تحلیل و هوش مصنوعی را به عملیات منتقل کند. ما در بیش از 10،000 مشتری در ابعاد مختلف و صنایع مختلف ، از حمل و نقل و لجستیک گرفته تا خدمات میدانی ، تولید مواد غذایی ، انرژی ، ساخت و ساز ، دولت های محلی و تولید ، خدمت می کنیم. مجموعه محصولات در حال رشد ما شامل Telematics وسایل نقلیه ، ایمنی درایور ، گردش کار و رعایت کار ، ردیابی دارایی و کنترل فرآیندهای صنعتی است – همه در یک پلت فرم یکپارچه ، باز و واقعی. سامسارا در سال 2015 توسط بنیانگذاران مرکی ، که اکنون بخشی از سیستمهای سیسکو است ، تأسیس شد. تیم ما با 1600 کارمند مستقر است سانفرانسیسکوبا دفاتر در سن خوزه، آتلانتاو لندن.

منبع سامسارا

لینک های مربوطه

http://www.samsara.com

منتشر شده در جدید ترین اخبار

اولین باشید که نظر می دهید

پاسخی بگذارید