رفتن به نوشته‌ها

iQIYI در صنعت پیشگام است و می تواند حالت تماشای چند پرسپکتیو را برای نمایش انواع مختلف نمایش “جوانان با شما 2” معرفی کند

استفاده از اکتشافات طولانی مدت iQIYI و تخصص در فن آوری ویدئویی تعاملی ، جوانان با شما 2 پیش نمایش جریان همزمان با تأخیر صفر فیلم ها از دو منظر مختلف – نمایش صحنه اصلی و نمایش کارآموز. این ویژگی همچنین به کاربران امکان می دهد در هر زمان از حالت تماشای چند منظره خارج و وارد شوند. برای اطمینان از بهترین نتایج مشاهده ، iQIYI قابلیت های پخش کننده ویدئویی خود را بهینه می کند تا عملکرد صاف روان را در دستگاه های میان رده و کم مصرف ارائه دهد.

حالت تماشای چند منظره ای با استفاده از فناوری تعویض زاویه iQIYI که تحت دستورالعمل ویدئویی تعاملی آن ایجاد شده است و یک تجربه مشاهده شخصی تر و غوطه ورتر ایجاد می کند. به عنوان پیشگام در ویژگی های تماشای چند منظره برای نمایش تک صفحه نمایش انواع نمایش در چین، iQIYI پارادایم جدیدی را برای نمایش های متنوع با توانمندسازی در فناوری تنظیم می کند.

استفاده از فناوری تغییر زاویه در نمایشگاه های مهم ، آخرین مرحله در زمینه فناوری iQIYI + ابتکار سرگرمی است. نمایش های متنوع iQIYI ، مانند رپ از چین، CZR و گروه بزرگ برای دستیابی به بهترین استفاده از مطالب باکیفیت ، سطح زیربناهای اکتشافی ، اکتشاف اطلاعات روی صفحه نمایش و سایر قابلیت ها را برای شکستن محدودیت زمانی و مکانی برای به دست آوردن بهترین تجربه کاربر تعاملی داشته باشید.

iQIYI در بین انواع فناوری ها و محصولات نوآورانه ، تجربه بیننده را بهینه کرده است. که در جوانان با شما 2را مورد، AI رادار “Qiguan” i iQIYI دارای تعاملی “او کیست؟” دکمه ای که به کاربران امکان می دهد با یک کلیک یک شرکت کننده خاص را مشخص کنند. Qiguan همچنین به کاربران این امکان را می دهد تا با اتصال با دائرالمعارف iQIYI و iQIYI Paopao در اکوسیستم iQIYI ، به زندگی نامه یک شرکت کننده و کارهای قبلی دسترسی سریع داشته باشند. کاربران همچنین می توانند یکپارچه به طرف Paopao ، انجمن سرگرمی iQIYI برای طرفداران تغییر دهند تا حمایت خود را از شرکت کننده مورد علاقه خود ابراز کنند. ویژگی Qiguan بسیار محبوب بوده و تقریباً در اولین هفته اکران نمایش تقریباً یک میلیون بار مورد استفاده قرار گرفت. اینک همچنین از شناسایی موسیقی پس زمینه با یک کلیک پشتیبانی می کند.

همانطور که اولین نسخه اصلی iQIYI را نشان می دهد که در سال 2020 منتشر شد ، جوانان با شما 2 یک بازیگر تمام ستاره از جمله KUN ، نماینده تولید کننده جوانان را گرد هم می آورد تولید کننده بت، به مربی LISA از گروه بین المللی بتایی BLACKPINK ، و مشارکت بیش از 100 کارآموز زن بتونی از 46 آژانس استعدادیابی نشان دهید. این نمایش یک بستر آموزش و رقابت را برای این کارآموزان بت فراهم می کند ، که در پایان ، فقط تعداد معدودی از طریق آرا بینندگان انتخاب می شوند تا به عنوان یک گروه بت اول معرفی شوند.

با پیشروی ، iQIYI به تجربه بهینه سازی با تماشای فناوری نوآورانه ادامه خواهد داد و تجربه سرگرمی متنوع تری را به کاربران ارائه می دهد.

درباره iQIYI، Inc.

iQIYI ، Inc. یک سرویس سرگرمی نوآورانه آنلاین در بازار است چین. DNA شركتي آن استعداد خلاقانه را با تكنولوژي تركيب مي كند و محيطي را براي نوآوري مداوم و توليد محتواي بلاك بوستر فراهم مي كند. پلتفرم iQIYI دارای محتوای اصلی بسیار پرطرفدار و همچنین یک کتابخانه جامع از دیگر محتوای تولید شده حرفه ای ، محتوای تولید شده توسط شریک و محتوای تولید شده توسط کاربر است. این شرکت خود را در صنعت سرگرمی آنلاین با پلت فرم فناوری پیشرو خود که با هوش مصنوعی پیشرفته ، تجزیه و تحلیل داده های بزرگ و سایر فن آوری های اختصاصی اصلی متمایز شده است ، متمایز می کند. iQIYI با جذب کاربر عظیم ، یک پایگاه کاربر گسترده را به خود جذب می کند و یک مدل کسب درآمد متنوع از جمله خدمات عضویت ، خدمات تبلیغ آنلاین ، توزیع محتوا ، پخش زنده ، بازی های آنلاین ، مجوز IP ، ادبیات آنلاین و تجارت الکترونیکی را توسعه داده است.

SOURCE iQIYI ، شرکت

منتشر شده در جدید ترین اخبار

اولین باشید که نظر می دهید

پاسخی بگذارید