رفتن به نوشته‌ها

Ecolog International دستگاه های فنی را در مواقع دشوار تاجگذاری برای دانشجویان نیازمند اهدا می کند

با تعطیلی مدارس به دلیل ویروس Corona ، بسیاری از کودکان به دلیل نداشتن تجهیزات دیجیتالی مناسب قادر به شرکت در درس های دیجیتال نیستند. به طوری که کودکان دارای معلولیت اجتماعی می توانند در درس های دیجیتال شرکت کنند ، اکوولوگ یک تیم پروژه را تهیه کرده است که تجهیزات فنی را تهیه می کند ، لجستیک را برنامه ریزی کرده و تجهیزات را توزیع می کند.

اكولوگ از حمایت مقاماتی كه به اكولوگ ارائه كرده اند ، مروری بر جوامع موجود در مقدونیه شمالی كه دانش آموزان فوراً به وسایل الکترونیکی احتیاج دارند ، قدردانی می كند. به دانش آموزان نیازمند اجازه داده می شود تا دستگاه ها را به طور دائم نگه دارند تا پس از استفاده از آنها استفاده شود بحران کرونا دسترسی بهتر به این شکل از یادگیری دارند.

وی ادامه داد: “در این زمان دشوار ، وقتی تمام دنیا با یک وضعیت جدید روبرو هستند ، وظیفه ما این است که از یکدیگر حمایت کنیم. این بیماری همه گیر درسهای زیادی را به ما یاد داده و به ما نشان داده است که چگونه آموزش و علم مهم است که با چالش های جدید روبرو شویم. “، گفت: علی وزوایی ، مدیرعامل گروه Ecolog International. “اكولوگ به طور مداوم از جوامعی كه ما در آن فعالیت می كنیم پشتیبانی می كند. این ابتکار توسط خیرخواه Lazim Destani آغاز شد تا دانش آموزان بتوانند در یادگیری از راه دور که در حال حاضر مورد نیاز است شرکت کنند. اکولوگ و خانواده Destani ادامه خواهد داد تا از ابتکاراتی که سطح زندگی را بهبود می بخشد و دارای تأثیرات مثبت اجتماعی ، اقتصادی و زیست محیطی است ، پشتیبانی کند.

استراتژی شرکتی Ecolog International تمرکز زیادی روی بهبود سلامت ، آموزش ، اقدامات و راه حلهای مقابله با تغییرات آب و هوا و جنبه های اقتصادی و زیست محیطی دارد.

عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1160441/Ecolog_Donation.jpg

تماس با:
Ecolog International
تلفن: +971 (0) 42994500
[email protected]
www.ecolog-international.com

پیوندهای مرتبط

https://ecolog-international.com

SOURCE Ecolog International

منتشر شده در جدید ترین اخبار

اولین باشید که نظر می دهید

پاسخی بگذارید