رفتن به نوشته‌ها

Enea AB: گزارش موقت ژانویه

STOCKHOLM، 28 آوریل 2020 / PRNewswire / –

یک ربع پایدار و بدون معاملات عمده جدید

ژانویه – مارس 2020

  • درآمد کل بالغ شده است 226.8 SEK (240.9) میلیون ، معادل کاهش 6 درصدی. درآمد سال گذشته گنجانده شده است 20 میلیون SEK مربوط به تسویه حساب با مشتری اصلی
  • سود عملیاتی بالغ بر 22.6 SEK (62.2) میلیون ، مربوط به حاشیه عملیاتی 10.2 (25.9) درصد است. سود عملیاتی به استثنای موارد غیرقابل تکرار ، مربوط به بازسازی انجام شده ، بالغ شده است 40.5 SEK (65.7) میلیون ، معادل حاشیه عملیاتی 18.3 (27.4) درصد است.
  • درآمد هر سهم برابر بود 0.80 SEK (2.14).
  • عواقب همه گیر کوروی ویروس باعث تاخیر در چند پروژه مشتری شده است. تجارت داخلی بدون هیچ گونه اختلال اساسی از طریق کانال های دیجیتال و کار از راه دور ادامه داشته است. ما خطر ادامه وقفه در پروژه های مشتری و تأخیر در تصمیم گیری های سرمایه گذاری را در طول همه گیر فعلی مشاهده می کنیم ، حتی اگر احتمالاً بازار ارتباطات از لحاظ اقتصادی کمتر تحت تأثیر قرار خواهد گرفت.

وقایع مهم بعد از پایان دوره

  • که در آوریل 2020، Enea یک قرارداد 5 ساله ارزش 5G را اعلام کرد 15 دلار-20 میلیون با یک اپراتور برجسته آمریکای شمالی.

نظرات جان هولوند ، رئیس جمهور و مدیرعامل

فروش خالص Enea در سه ماهه اول بود 221.7 میلیون SEKو سود عملیاتی قبل از موارد غیر تکراری بود 40.5 میلیون SEKمعادل حاشیه عملیاتی 18.3 درصد است. به دلیل سهم بالای درآمدهای مکرر از نرم افزار ، بخش عمده ای از تجارت Enea پایدار است ، که برای ادامه کار مشتریان از راه دور و شبکه های سازمانی در سراسر جهان بسیار مهم است. با این حال ، همه گیر تاج باعث تاخیر در پروژه های فردی و تصمیمات سرمایه گذاری شده است. ما پیش بینی می کنیم تا زمانی که همه گیری بر بازارهای اصلی ما تأثیر بگذارد ، ممکن است اختلالات مشابه رخ دهد.

پیش از تغییر سرمایه در گردش ، جریان پول نقد Enea از فعالیتهای عملیاتی بود 43.9 میلیون SEK. ترکیبی از جریان های نقدی قوی و نقدینگی خوب و همچنین بدهی کم (بدهی خالص / EBITDA = 0.58) بدان معنی است که ما پتانسیل خوبی برای کنار آمدن با یک دوره عدم اطمینان بیشتر در بازار داریم.

ارتباطات – مهمتر از همیشه

عواقب بیماری همه گیر تاج برای مردم ، مشاغل و کشورها برای ارزیابی هنوز سخت است. با این حال ، ما می توانیم فروتنانه نتیجه بگیریم که ارتباطات نقش مهمی را نسبت به همیشه در جامعه بازی می کند. بسیاری از افراد با استفاده از ابزارهای ارتباطی پیچیده و همکاری از راه دور ، از خانه کار می کنند. دانشجویان روشهای جدیدی برای مطالعه از طریق اینترنت پیدا کرده اند. خدمات پخش و پخش بازی اکنون افزایش یافته است که مردم بیشتر وقت خود را در خانه می گذرانند. به طور کلی ، این باعث ایجاد الگوهای جدید ترافیکی و افزایش شدید حجم ترافیک ، تا حدود 50 درصد در برخی کشورها شده است. حتی اگر بخشی از این افزایش با پایان یافتن همه گیر شدن تاج از بین برود ، دلیلی وجود دارد که انتظار داشته باشیم پیشرفت به سمت دیجیتالی شدن و ارتباطات بیشتر تسریع شود.

برای Enea ، این حجم ترافیک بالاتر به معنای استفاده بیشتر از نرم افزار ما است و برخی از راه حلها مانند بهینه سازی ویدیو برای مدیریت همه ترافیک در شبکه های خود برای مشتریان نیز از اهمیت بیشتری برخوردار می شوند. قبلاً استعلام هایی برای افزایش ظرفیت در برخی از بازارها دریافت کرده ایم. در کوتاه مدت ، اپراتورها بر حفظ شبکه های پایدار با حداقل مداخله دستی تمرکز خواهند کرد. اما در دراز مدت تنها می توان نیاز به ظرفیت و قابلیت های جدید با طیف فرکانس بیشتر برای ارتباطات موبایل را برآورده کرد. به همین دلیل ما فکر می کنیم که روند پرچم 5G ادامه خواهد یافت و تصمیم گرفته ایم تا سرمایه گذاری های 5G و امنیت سایبری را ادامه دهیم.

5G استراتژیک و قرارداد مدیریت داده ها

قرارداد استراتژیک 5G که در ماه آوریل با یک اپراتور برجسته آمریکای شمالی به امضا رسید ، یک اتفاق بسیار مثبت است. آنچه غالباً به عنوان “لایه داده شبکه” گفته می شود ، بخش مهمی از شبکه های اصلی اپراتور است و نرم افزار ابری Enea ستون فقرات کلیه ذخیره داده ها است که توابع شبکه بسیاری از فروشندگان دیگر با آنها ادغام می شوند. این قرارداد درآمد حاصل از 15 دلار-20 میلیون در طی 5 سال آینده ، زیرا این مشتری شبکه های 5G را از بین می برد و پایه مشترک آن گسترش می یابد. این قرارداد در رابطه مستقیم بین Enea و اپراتور امضا شده است – نه از طریق هر یک از شرکای ما. این یک مرجع مهم خواهد بود که سایر مشتریان تأمین کننده عرضه کنندگان را طی سالهای آینده انتخاب کنند.

اقتباس مؤثر از شرکت ما

ما با استفاده از ابزارهای IT و مبتنی بر ابر برای توسعه و برقراری ارتباط ، ما موفق شده ایم که شرکت را با وضعیت غالب سازگار کنیم ، از جمله کشورهایی که مراکز عمده توسعه داریم. ما همچنان از راه دور به پشتیبانی مشتریان می پردازیم ، محصولات جدیدی را که مطابق با خواسته ها و استانداردهای جدید بازار باشد ، تولید و آزمایش می کنیم.

در سه ماهه ، ما کم کاری برنامه ریزی شده کارکنان را در این جمع بندی کردیم سوئد و آلمان، یک فرآیند تولید هزینه های غیر عود از 18 میلیون SEK، تا حدودی بالاتر از تخمین های قبلی ما این تغییر با داشتن مراکز کمتر توسعه و هزینه های پایین تر ، ساختار مؤثرتری به ما می دهد. ما سازمان خود را با شرایط تجاری ، به عنوان مثال در عملیات خدمات ما در ایالات متحده ، جایی که تقاضای کمتری برای مشاوران توسعه را برای بقیه سال پیش بینی می کنیم ، تطبیق خواهیم داد.

چشم انداز

هدف ما از حاشیه عملیاتی بیش از 20 درصد باقی مانده است. عدم قطعیت در کوتاه مدت و میان مدت به دلیل همه گیر شدن تاج افزایش یافته است. بسیار محتمل است که تأثیرات جانبی آن پروژه ها را به تاخیر بیاندازد و در غیر این صورت تأثیر منفی بر روی تجارت ما بگذارد ، و این باعث ایجاد تغییر در درآمد در سه ماهه های آینده خواهد شد با این حال ، ما هنوز نگاه مثبتی به چشم انداز بازار برای نرم افزار در شبکه های مخابراتی و سازمانی داریم. ما راه حلهای جدید خود را در زمینه مجازی سازی ، امنیت سایبری و 5G پتانسیل می بینیم ، به همین دلیل است که ما سرمایه گذاری های خود را برای توسعه محصول و نوآوری برای رشد ارگانیک طولانی مدت ادامه می دهیم. علاوه بر این ، ما در جستجوی کسب و کارهای احتمالی خود هستیم که می توانند موقعیت بازار و ظرفیت درآمدهای بلند مدت ما را تقویت کنند. به طور کلی ، ما فکر می کنیم که عواقب همه گیر کرونا تأثیر منفی بر فروش ما در سال 2020 خواهد گذاشت.

گزارش کامل را می توان به عنوان ضمیمه ای در این بیانیه مطبوعاتی یافت و در آن منتشر شد www.enea.com

نشست مطبوعاتی و تحلیلگر

تحلیلگران مطبوعاتی و مالی به یک نشست مطبوعاتی و تحلیلگر دعوت می شوند که در آن جان هولوند ، رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت ، گزارش را ارائه و اظهار نظر می کنند.
زمان: سه شنبه 28 آوریل 2020 در 8:30 صبح CET.
پیوند به Audiocast: https://financialhearings.com/event/12423

شماره تلفن ها:
SE: +46850558357 UK: +443333009261 US: +18338230586

این اطلاعات ، اطلاعاتی است که Enea AB (منتشر شده) طبق آیین نامه سوءاستفاده از بازار اتحادیه اروپا موظف است علنی کند. اطلاعات از طریق آژانس شخص تماس با ما در زیر ، برای انتشار ارسال شده است 28 آوریل 2020 در 7:20 صبح CET.

درباره Enea

Enea یک تامین کننده پیشرو در جهان از مؤلفه های نوآورانه نرم افزار برای ارتباطات و امنیت سایبر است. مناطق تمرکز شامل محصولات بومی ابر ، 5G آماده برای هسته تلفن همراه ، مجازی سازی شبکه و هوش ترافیکی هستند. بیش از 3 میلیارد نفر در زندگی روزمره به فناوری های Enea اعتماد می کنند. فهرست Enea در Nasdaq Stockholm درج شده است. برای اطلاعات بیشتر: www.enea.com

Enea®، Enea OSE®، Netbricks®، Polyhedra®، Zealcore®، Enea® Element، Enea® Optima، Enea® LINX، Accelerator Enea®، Platforma Enea® dSPEED و COSNOS® علائم تجاری ثبت شده Enea AB و شرکتهای تابعه آن هستند. Enea OSE®ck ، Enea OSE® Epsilon ، Enea® Optima Log Analyzer ، ضبط کننده جعبه سیاه Enea® ، Polyhedra® Lite ، مدیر سیستم Enea® ، مدیر سیستم Enea® ElementCenter NMS ، مدیریت دستگاه روی Enea® و درج شده برای LeadersTM علائم تجاری ثبت نشده هستند Enea AB یا شرکتهای تابعه آن. هر شرکت ، محصول یا نام دیگری از خدمات ذکر شده علائم تجاری ثبت شده یا ثبت نشده از صاحب مربوطه می باشد. © Enea AB 2020

برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید:

جان هولوند ، رئیس جمهور و مدیرعامل
پست الکترونیک: [email protected]

لوتا ترولسون، دستیار اجرایی
تلفن: + 46-8-507-140-00
پست الکترونیک: [email protected]

این اطلاعات توسط Cision http://news.cision.com برای شما آورده شده است

https://news.cision.com/enea-ab/r/interim-report-january—march-2020،c3098066

پرونده های زیر برای بارگیری در دسترس است:

منبع Enea AB

منتشر شده در جدید ترین اخبار

اولین باشید که نظر می دهید

پاسخی بگذارید