رفتن به نوشته‌ها

JA Solar ماژول های کارایی بالایی را برای بزرگترین نیروگاه خورشیدی پشت بام در کاستاریکا تأمین می کند

BEJJING ، 28 آوریل 2020 / PRNewswire / – JA Solar ، تولید کننده پیشرو ماژول های فتوولتائیک در محصولات با کارایی بالا ، اعلام کرد که 4،054 ماژول Mono PERC 385W را به بزرگترین کارخانه فتوولتائیک پشت بام در کشور عرضه کرده است. کاستاریکا. ICU Medical ، یک رهبر جهانی در توسعه ، ساخت و بازاریابی وسایل پزشکی نوآورانه ، در نیروگاه 1.56MWp که توسط Avolta Energy ، یک مجتمع کاستاریکا ساخته شده ، سرمایه گذاری کرده است. انرژی تولید شده 6٪ تقاضای انرژی ICU Medical را برآورده می کند ، که معادل مصرف ماهانه 1000 خانه محلی است.

قیمت برق همچنان بالا است کاستاریکااما این منطقه به یکی از بالاترین سطح تابش خورشیدی در جهان ممتاز است. با توسعه مداوم فن آوری فتوولتائیک ، نصب سیستم های فتوولتائیک به یکی از گزینه های اصلی برای مصرف کنندگان محلی که می خواهند هزینه های برق را کاهش دهند تبدیل شده است. کارخانه فتوولتائیک ICU به ماژولهای با راندمان بالا از JA Solar مجهز شده است ، که از این منابع فراوان برای تولید انرژی پاک استفاده کاملی می کنند. این پروژه خورشیدی توسط کارلوس آلوارادو سوسادا ، رئیس جمهور کاستاریکا و سایر نمایندگان دولت هنگام بازدید وی از ICU Medical شناخته شد.

جین بافانگ ، رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل گفت: “JA Solar همچنان متعهد است تا محصولات فتوولتائیک با کیفیت بالا و با کارایی بالا را در اختیار مشتریان جهانی قرار دهد.”

“الف کاستاریکا در خط مقدم تلاش های جهانی برای اجرای انرژی های تجدید پذیر است ، و ما همچنان با همکاران خود همکاری خواهیم کرد تا محصولات فتوولتائیک با کیفیت بالا را در اختیار مشتریان قرار دهیم. کاستاریکا و در سایر بازارهای آمریکای لاتین ، منافع اقتصادی و زیست محیطی را برای جوامع محلی به ارمغان می آورد. “

SOURCE JA Solar Technology Co.، Ltd.

SOURCE JA Solar Technology Co.، Ltd.

منتشر شده در جدید ترین اخبار

اولین باشید که نظر می دهید

پاسخی بگذارید