رفتن به نوشته‌ها

SCS ایجاد یک شرکت و حسابداری آسانتر برای مشتریانی با بستر تجارت الکترونیکی مبتنی بر ابر

سنگاپور، 27 آوریل 2020 / PRNewswire / – خدمات شرکتی سنگاپور Pte Ltd (“SCS”) ، پیشرو سنگاپورشرکت CPA مبتنی بر CPA ، با توجه به برنامه SMEs Go Digital Singapore دولت سنگاپور ، با استفاده از یک پلت فرم جدید تجارت الکترونیکی مبتنی بر ابر ، به مرحله بعدی خود برای ارائه خدمات ارائه شده است.

پلتفرم تجارت الکترونیکی حسابداری ، از نوع اول ، مشتریان SCS را قادر می سازد قیمت ها را مشاهده کنند و طیف کاملی از گزارش های XBRL را سفارش دهند. رابط تجارت الکترونیک آشنا که در وب سایت شرکت وارد شده است ، حسابداری را به سطح بعدی می رساند و باعث می شود تا زمان شفاف و بین مدت زمان بین شرکت و مشتریان خود ضمن شفاف سازی قیمت ها و هزینه ها ، حذف شود.

“ما همیشه به دنبال راه هایی برای ساده سازی حسابداری هستیم. ما به عنوان یک متخصص برای شروع کار و بنگاه های کوچک و متوسط ​​(SME) ، ما باید خدمات حسابداری خود را ساده تر کنیم تا به آنها کمک کند سازگار و رقابتی بمانند بدون اینکه اختلال در انجام کارهای روزانه خود داشته باشند. گفت: ” آلن چانگ، مدیر عامل شرکت SCS.

چانگ اضافه کرد: “با اتخاذ نرم افزار حسابداری ابری ، ما توانسته ایم روشهای گزارش دهی را بسیار کارآمدتر انجام دهیم و گزارش های مالی پایدار را برای مشتریان خود ایجاد کنیم بدون اینکه بانک را بشکنیم.”

تحول دیجیتالی خدمات این شرکت همچنین SCS را وادار کرده است تا برنامه های مقرون به صرفه ای را برای مشتریان SME خود ، که نیاز به توزیع مجدد منابع برای دستیابی به اهداف رشد دارند ، ارائه دهد.

SME ها دو سوم از این افراد را استخدام می کنند سنگاپور براساس اعلام مركز توسعه رسانه هاي اينفوكام سنگاپور (IMDA) نيروي كار و تقريباً نيمي از توليد ناخالص داخلي كشور را به خود اختصاص مي دهيد.

برنامه SMEs Go Digital IMDA با هدف توسعه برنامه های دیجیتال صنعت دوستانه برای SME برای کمک به این مشاغل فرصت های رشد را در اقتصاد دیجیتال به دست می آورد.

درک نیازهای بنگاههای اقتصادی و متوسط ​​برای تمرکز بر روی مناطق تحت فشار بیشتر عملیات SCS هدف از حمایت از آنها برای چابک تر شدن در فرآیندهای خودکار برای دستیابی به بهره وری و در عین حال الزامات انطباق است.

بدون کاغذ برای معاملات حسابداری ، نه تنها هزینه های چاپ و هزینه های پست و نیز از بین می رود سرعت روند پرداخت را افزایش می دهد ، بلکه تعهد ESG و مشتریان خود را با کاهش ضایعات کاغذی افزایش می دهد.

علاوه بر این ، برای اولین بار ، خدمات آنلاین SCS شامل کمک به مشاغل در شرکت کردن در یک شرکت و افتتاح حساب بانکی در سنگاپور بدون مسافرت ، صرفه جویی قابل توجهی در مورد اسناد و مدارک ، وقت و پول برای مشتریان. در مرحله 2 گسترش دیجیتالی SCS ، ورود تدریجی خدمات جدید حسابداری و مالیاتی به این بستر ، اطمینان از سهولت و راحتی شرکتهایی که به دنبال دیجیتالی کردن عملیات خود هستند ، خواهد شد.

برای ایجاد یک شرکت جدید یا سفارش خدمات حسابداری با سهولت ، لطفاً به وب سایت جدید SCS به آدرس https://scs-cpa.com/ مراجعه کنید.

درباره SCS

خدمات شرکت های سنگاپور Pte Ltd (SCS) یک است سنگاپورشرکت CPA مستقر با بیش از 20 سال تجربه ترکیبی. این شرکت خدمات حسابداری و حسابداری حسابداری حرفه ای را ارائه می دهد، شرکت های بزرگ، دارای شخصیت حقوقی مالیات بر درآمد شخصی ، مالیات بر کالاها و خدمات (GST) ، حقوق و دستمزد ، شرکت و سایر خدمات متخصصان انطباق.

SCS یک مؤسسه ثبت نام ثبت شده با سازمان حسابداری و سازمان تنظیم مقررات شرکت است سنگاپور (ACRA)

SOURCE Singapore Services Corporate Pte Ltd

لینک های مربوطه

https://scs-cpa.com/

منتشر شده در جدید ترین اخبار

اولین باشید که نظر می دهید

پاسخی بگذارید