رفتن به نوشته‌ها

Qualtrics ارزیابی ، آزمایش و مدیریت پرونده COVID-19 خود را برای ایالت نبراسکا راه اندازی کرد

لینکلن ، نب. و شهر “سالت لیک، 27 آوریل 2020 / PRNewswire / – Qualtrics ، پیشرو در تجربه مشتری و خالق دسته مدیریت تجربه ، امروز اعلام کرد که ایالت نبراسکا به ارزیابی ، آزمایش و راه حل مدیریت پرونده COVID-19 خود می پردازد. ارزیابی آنلاین امکان غربالگری ساکنان بر اساس ریسک ، اولویت بندی افرادی که باید مورد آزمایش قرار بگیرند ، مسیریابی افراد به سایت های آزمایش و مدیریت ویروس در سراسر ایالت است.

“از آنجا که ما با گسترش COVID-19 می جنگیم ، سرعت و صحت حرکت با آن از هر زمان دیگری مهمتر است. با همکاری با Qualtrics برای ارائه یک ارزیابی سراسر کشور برای همه ساکنین نبراسکا، ما می توانیم شیوع ویروس را کنترل کنیم ، افراد علامتی را تحت نظر بگیریم و جان خود را نجات دهیم. ” پیت ریکتز، ایالت نبراسکا. وی گفت: “ما از هر ساكنی می خواهیم كه این ارزیابی آنلاین را انجام دهد تا دیدگاه جامع در مورد ویروس را در اختیار ما قرار دهد. داده ها به طور خودکار جمع می شوند و به ما این امکان را می دهند كه تصمیمات سریع و آگاهانه ای در مورد محل ایستادن در مراكز آزمایش اضافی و كجا PPE بگیریم. این راه حل در سراسر کشور برای کمک به ما در کاهش انتشار COVID-19 مهم است تا بتوانیم به کار خود برگردیم و یک زندگی عادی تر را از سر بگیریم. “

این ارزیابی آنلاین Qualtrics COVID-19 ارائه می دهد ایالت نبراسکا یک غربالگر سراسر کشور در دسترس همه ساکنین ، نظارت روزانه افراد علامت دار ، مدیریت پرونده برای پیگیری ، نظارت و مدیریت افراد برای ادامه خطر ، داده های جمع آوری شده به طور خودکار برای آگاهی از تصمیمات کلیدی مانند مکان های آزمایش مرکز ، استقرار PPE و دستورالعمل های دوردست اجتماعی برای مناطق خاص این راه حل بر روی پلت فرم Qualtrics XM ساخته شده است ، که بالاترین گواهینامه های امنیتی شامل ISO 27001 و FedRamp را در اختیار دارد. Qualtrics همچنین دارای مجوز HITRUST است ، به این معنی که پلت فرم فناوری آن ابزارهای مورد نیاز خود را برای مدیریت انطباق HIPAA در اختیار مشتریان قرار می دهد. این ارزیابی COVID-19 برای کمک به کشورها برای مدیریت وضعیت در حال تغییر سریع در اطراف تاج ساخته شده است. این ارزیابی در ابتدا در کشور مستقر شد یوتا و اکنون مورد استفاده قرار می گیرد آیووا و نبراسکا

طی یک ماه گذشته ، Qualtrics توسعه یافته است 10 راه حل COVID-19 حمایت از بیش از 31000 پروژه در بیش از 8،500 سازمان. این COVID-19 پاسخ های راه حل برای بهداشت عمومی و خدمات دولتی در بیش از 100 شهر و شهرستان در ایالات متحده مستقر شده است ، و همچنین در سراسر کشور در کلرادو، آیووا، میسوری، نبراسکا، نیوجرسیو یوتا. راه حل های Qualtrics COVID-19 در هر 50 ایالت ، در 90 کشور جهان و در 6 قاره مورد استفاده قرار می گیرد.

“ما از همکاری با” هیجان زده “خوشحال هستیم ایالت نبراسکا در این زمان بسیار مهم Qualtrics برای کمک به سازمان ها در جمع آوری ، درک و عملکرد داده ها طراحی شده تا اقدامات مناسب را در زمان مناسب انجام دهند. این راه حل به دولت کمک می کند تا تصمیم های آگاهانه ای را برای محافظت از جان ساکنان خود اتخاذ کند. ” رایان اسمیت، بنیانگذار و مدیر عامل شرکت Qualtrics. “این مشارکت خصوصی دولتی نمونه ای از روشی است که همه ما باید برای مبارزه با این ویروس جمع شویم تا جوامع ما بتوانند در امان باشند ، سالم و به کار خود برگردند.”

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد راه حل های Qualtrics COVID-19 ، به این قسمت مراجعه کنید qualtrics.com/HereToHelp.

درباره Qualtrics
Qualtrics ، رهبر تجربه مشتری و خالق گروه مدیریت تجربه (XM) ، در حال تغییر شیوه مدیریت سازمان و بهبود چهار تجربه اصلی تجارت – مشتری ، کارمند ، محصول و مارک است. بیش از 11000 سازمان در سراسر جهان از Qualtrics برای گوش دادن ، درک و اقدام در مورد داده های تجربه (X-data) استفاده می کنند – اعتقادات ، عواطف و اهداف که به شما می گوید چرا اتفاقات رخ می دهد ، و در مورد آن چه باید بکنید. Qualtrics XM Platform a یک سیستم عملی است که به مشاغل کمک می کند تا مشتریانی را که مدت طولانی تر بمانند و بیشتر بخرند ، جذب کارمندانی کند که فرهنگ مثبتی ایجاد می کنند ، درگیر می شوند ، محصولاتی را که مردم به آن عشق می ورزند ، توسعه می دهد و برای ساختن یک برند تجاری اشتیاق دارد. برای کسب اطلاعات بیشتر ، لطفاً بازدید کنید qualtrics.com.

مخاطب: [email protected]

SOURCE Qualtrics

لینک های مربوطه

https://www.qualtrics.com

منتشر شده در جدید ترین اخبار

اولین باشید که نظر می دهید

پاسخی بگذارید