رفتن به نوشته‌ها

انتظار می رود که بازار جهانی بایگانی و ارتباطات سیستم تصویر در طی سالهای 2020-2024 با 1.17 میلیارد دلار در سال رشد کند و در CAGR 6٪ طی دوره پیش بینی پیشرفت کند

نیویورک، 27 آوریل 2020 / PRNewswire / –

بازار جهانی بایگانی تصاویر و ارتباطات بازار 2020-2024
این تحلیلگر در حال نظارت بر بازار سیستم بایگانی تصاویر و ارتباطات بوده و آماده است تا رشد کند 1.17 میلیارد دلار در طول دوره 2020-2024 در CAGR 6٪ در دوره پیش بینی پیشرفت کرد. گزارشات ما در مورد بایگانی تصاویر و بازار سیستم ارتباطات ، تجزیه و تحلیل جامع ، اندازه بازار و پیش بینی ، روندها ، محرک های رشد و چالش ها ، و همچنین تجزیه و تحلیل فروشنده را در حدود 25 فروشنده ارائه می دهد.

گزارش کامل را بخوانید: https://www.reportlinker.com/p04793486/؟utm_source=PRN

این گزارش تجزیه و تحلیل به روز در مورد سناریو فعلی بازار جهانی ، آخرین روندها و رانندگان و محیط کلی بازار را ارائه می دهد. بازار با تصویب روزافزون PACS توسط بیمارستانهای كوچك و مراكز تصویربرداری ، ابتكارات دولت تشویق به اتخاذ فناوری اطلاعات در مراقبت های بهداشتی و افزایش تقاضا برای PACS موبایل هدایت می شود. علاوه بر این ، افزایش تصویب PACS توسط بیمارستانهای کوچک و مراکز تصویربرداری نیز برای رشد بازار نیز پیش بینی شده است.
بایگانی تصاویر و تجزیه و تحلیل بازار سیستم ارتباطات شامل بخش محصول و مناظر جغرافیایی است

بازار سیستم بایگانی تصاویر و ارتباطات به شرح زیر تقسیم می شود:
توسط محصول
• مینی PACS
• PACS میان رده
• PACS تصدی

توسط مناظر جغرافیایی
آمریکای شمالی
اروپا
آسیا
• ردیف

این مطالعه ظهور PACS مبتنی بر ابر را به عنوان یکی از دلایل اصلی افزایش آرشیو تصاویر و رشد بازار سیستم ارتباطات طی چند سال آینده شناسایی می کند. همچنین ، افزایش هزینه های مراقبت های بهداشتی و افزایش ارائه دهندگان راه حل های رادیولوژی در مرکز بیمار منجر به تقاضای قابل توجه در بازار می شود.
این تحلیلگر با تجزیه و تحلیل پارامترهای کلیدی ، تصویری دقیق از بازار را با روش مطالعه ، ترکیب و جمع آوری داده ها از منابع متعدد ارائه می دهد. بازار سیستم بایگانی تصاویر و ارتباطات ما مناطق زیر را در بر می گیرد:
اندازه بایگانی تصاویر و سیستم ارتباطی بازار
• پیش بینی بازار سیستم و بایگانی تصاویر و ارتباطات
• تجزیه و تحلیل صنعت بازار بایگانی و سیستم ارتباطی بایگانی تصاویر

گزارش کامل را بخوانید: https://www.reportlinker.com/p04793486/؟utm_source=PRN

درباره Reportlinker
ReportLinker یک راه حل تحقیق برنده بازار است. Reportlinker آخرین داده های صنعت را یافته و سازماندهی می کند ، بنابراین شما می توانید تمام تحقیقات بازار مورد نیاز خود را – بلافاصله ، در یک مکان – دریافت کنید.

__________________________
تماس با Clare: [email protected]
ایالات متحده: (339) -368-6001
بین المللی: +1 339-368-6001

منبع گزارشگر منبع

لینک های مربوطه

www.reportlinker.com

منتشر شده در جدید ترین اخبار

اولین باشید که نظر می دهید

پاسخی بگذارید