رفتن به نوشته‌ها

چالش کارفرمایان – این روشن است!

تمپا ، فلا.، 27 آوریل 2020 / PRNewswire / – در این اوقات بی سابقه به دلیل COVID-19 ، مدیر عامل شرکت آزمایشگاه های خالص می خواست وقتی ایده ای را به او زد ، راهی پیدا کند تا به کارمندان خود بازگردد ، چرا که قدردانی از کارفرمایان به خانواده گسترده ما ، کارمندان ما نشان نمی دهد. و در ضمن انجام این کار تفریح ​​کنید

این ایده باعث ایجاد چالش کارفرمایان شد.

در این ویدئو مدیر عامل شرکت Pure Labs جفری استاملر از صاحبان مشاغل ، کارآفرینان و شرکتها خواست تا چالش کارفرمایان را در پیش بگیرند.

Stamler گفت: “سه مرحله ساده برای چالش کارفرمایان وجود دارد.” “مرحله 1: در کارت های اعتباری شرکت خود امتیاز کسب کنید. مرحله 2: امتیاز کارت های هدیه را بازخرید کنید. مرحله 3: کارت های هدیه را به کارمندان خود بدهید. امتیاز کارما برای نشان دادن خلاقیت خود در انجام این کار. “

در این ویدئو نگاهی به چگونگی کنار هم قرار گرفتن این پروژه وجود دارد و همچنین لحظه ای را نشان می دهد که کارمندان Pure Labs در ایالات متحده و سراسر جهان جعبه های قدردانی خود را دریافت کردند.

“هدف من با چالش کارفرمایان تشویق رهبران همکارم برای پیشرفت و انجام کارهایی است که هم اکنون باید انجام دهیم. خلاق بودن و استفاده از منابعی که در اختیار ما قرار می دهد تا از کارمندان خود حمایت کنیم. پاسخ از طرف کارمندان من بسیار زیاد بوده است ، اشکهای شادی جاری بود و این به من فهمید که هم اکنون می توانیم از کمی درخشش امید استفاده کنیم. ” “راه های خلاقانه و سرگرم کننده زیادی برای انجام این ماموریت وجود دارد و من هر کارفرمای را به چالش می کشم تا راهی برای نشان دادن پشتیبانی خود پیدا کنند.”

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد The Challenge کارفرما ، برای دیدن ویدیو و ارسال پاسخ خود به این چالش ، به صفحه فیس بوک Employer Challenge مراجعه کنید.

درباره آزمایشگاههای خالص
فعالیت از سال 2009 ، گینزویلمبتنی بر Pure Laboratories LLC ، همچنین با عنوان آزمایشگاه های خالص شناخته می شود ، تولید کننده پیشرو در صنعت است که طیف گسترده ای از محصولات برنده جوایز را در ایالات متحده تولید می کند. آزمایشگاه های خالص دارای مدرن ترین 110،000 متر مربع است. ft. ساخت و توزیع تاسیسات در گینزویل ، فلوریدا با 10000 متر مربع اتاق تمیز کننده ایزو 7 ، و همچنین دفتر مرکزی مستقر در تامپا ، فلوریدا.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد آزمایشگاه های خالص ، به سایت purelabs.com مراجعه کنید. لطفاً برای سوالات رسانه ای ، به ایمیل ارسال کنید [email protected].

مخاطب رسانه ای:
تاویز مورابیا
[email protected]
(888) 270-2449 ext 7777

منبع آزمایشگاه های خالص

منتشر شده در جدید ترین اخبار

اولین باشید که نظر می دهید

پاسخی بگذارید