رفتن به نوشته‌ها

Mindtree سال مالی 2020 را با بالاترین میزان معاملات 1.2 میلیارد و 9.4٪ افزایش فروش در CC بسته کرد

وارن ، نیوجرسی و بانگالور ، هند، 27 آوریل 2020 PRNewswire / – Mindtree ، یک شرکت بین المللی خدمات فناوری و تحول دیجیتال که به مشتریان خود در دستیابی سریعتر به نتایج تجاری کمک می کند ، امروز نتایج تلفیقی خود را برای سه ماهه چهارم منتهی به 31 مارس 2020 ، به تصویب هیئت مدیره اعلام کرد. تخته

“تمرکز بی رویه و رویکرد مشتری محور ما منجر به عملکردی خوب در Q4 در مناطق مختلف شده است. به عنوان مثال رشد فروش 1.9٪ در نرخ ارز ثابت ، گسترش حاشیه عامل 150 امتیاز پایه و تضمین معاملات رکورد 393 میلیون دلارگفت Debashis Chatterjeeمدیر ارشد اجرایی و مدیر عامل “با نگاهی به سال مالی 2021 ، پیش بینی می کنیم به دلیل همه گیر بی سابقه COVID-19 ، تقاضا را کاهش دهیم. با این حال ، ما به خوبی قادر به مقابله با بحران جهانی بر اساس برنامه احتمالی تجارت هستیم که برای آن مقابله کرده ایم. سلامتی و رفاه کارکنان ما به گونه ای که آنها بتوانند به پشتیبانی از مشتریان خود در سراسر جهان ادامه دهند. ما اطمینان داریم که می توانیم به مشتریان خود ارزش افزوده بدهیم ، رشد سودآوری را رقم بزنیم ، استعدادهای آینده نگر به وجود آوریم و ارزش سهامدار را به حداکثر برسانیم. “

نکات برجسته مالی:

این محله به 31 مارس 2020 پایان یافت

  • درآمد از 278.4 دلار میلیون (رشد 1.2٪ در سال / 6.3٪ سال)
  • سود خالص 28.2 دلار میلیون (رشد 1.8٪ k-o-k / y-a-lump)
  • درآمد 20505 میلیون پوند (رشد 4.3٪ در سال / 11.5٪ در سال)
  • درآمد 2،062 میلیون پوند (رشد 4.7٪ در سال / 3.9٪ در سال)

سال به پایان رسید 31 مارس 2020

  • گردش مالی از 1088.8 دلار میلیون (رشد 8.7٪)
  • سود خالص 88.5 دلار میلیون (کاهش 17.7٪)
  • درآمد 77.643 میلیون پوند (رشد 10.6٪)
  • سود خالص 6309 میلیون پوند (پایین تر از 16.3٪)

سایر نکات برجسته:

  • 307 مشتری فعال تا 31 مارس 2020
  • مشتریانی که فروش دارند 10 دلار یک میلیون افزایش یافته است ، در مجموع 23 مشتری از جمله
  • 21،991 Mindtree Minds از تاریخ 31 مارس 2020
  • گردش مالی طی 12 ماه گذشته (TTM) 17.4٪ است
  • اتوماسیون نقش مهمی در مدرن سازی ارائه خدمات فناوری ما ، بهبود سطح کارآیی و سرعتی که مشتریان ما به آن دست می یابند ، دارند. ما مفتخریم که گزارش کنیم که قدرت BOT های ما که به طور مستقل در کنار Mindtree Minds عمل می کنند ، تیم ما را قادر می سازد تا کارهای بیشتری انجام دهد و به اهداف بزرگتری برسد.
  • از 31 مارس 2020 ، 764 BOT برای ما کار می کند

* نرم افزاری که می تواند به صورت خودمختار ، عاری از دخالت انسان یا در غیر این صورت ، وظیفه مهمی را انجام دهد که در غیر این صورت توسط یک انسان انجام می شود

 • معاملات K4 از مشتریان پیشرو بین المللی برنده شد:

مشتریان جدید:

  • برای یکی از ارائه دهندگان برتر محصولات مکمل و بیمه عمر در آمریکای شمالی ، Mindtree به عنوان یک شریک استراتژیک در معامله چند ساله برای بهبود تجربه مشتری از طریق خدمات تحول دیجیتال برای مشتریان انتخاب شده است.
  • برای یک رهبر فناوری مسافرتی ، Mindtree برای مدیریت سبد خرید محصولات خارج از کشور برای مجموعه کامل شرکتهای هواپیمایی ، هتل ها ، نمایندگی های مسافرتی و فرودگاهی انتخاب شده است.
  • برای تولید کننده برجسته تجهیزات نگهداری و باغبانی در فضای باز ، Mindtree یک قرارداد توسعه و نگهداری برنامه های کاربردی چند ساله به عنوان بخشی از سفر تحول DevOps اهدا کرده است. بخشی از این معامله این است که Mindtree به مهاجرت مرکز داده خود از یک طرف خارجی به یک مرکز داده از خود مشتری نیز به مشتری کمک می کند.

مشتریان موجود:

  • Mindtree توافقنامه سالیانه استراتژیک با یک شرکت پیشرو در املاک و مستغلات را به کار گرفته است تا از خدمات فناوری دیجیتال پایان به پایان و کمک به شرکت در یک تحول دیجیتال استفاده کند. این معامله نه تنها از منظر اندازه گیری استراتژیک است ، بلکه شامل خدمات متعددی نیز می شود که از چرخه IT استفاده می کنند. همین موضوع در یکی از انتشارات مطبوعاتی اخیر ما اعلام شد
  • Mindtree توسعه نرم افزار ، آزمایش و پشتیبانی خدمات را به یک بازیکن فن آوری طاقچه که متخصص در مدیریت مزایا است ، ارائه می دهد.
  • Mindtree توسط گروه خدمات اطلاعات (ISG) به عنوان رهبر بازار در راه حل های تجارت دیجیتال در ایالات متحده شناخته شده است. ISG پیشرو در زمینه تحقیق و مشاوره فناوری بین المللی است.
  • Mindtree توسط ISG به عنوان یک رهبر برجسته در تحول دیجیتالی برای آزمایش مداوم ، توسعه AGILE ، تعهد به و دید در تجارت دیجیتال و همچنین سرمایه گذاری در آینده شناخته شده است.
  • Mindtree به دلیل “عالی در فن آوری یادگیری” و “تعالی در تنوع و گنجاندن” با جوایز HR Excellence 2020 از دنیای تجارت شناخته شده است.
  • هیئت مدیره سود تقسیمی نهایی 100٪ را توصیه کرده است (10 روپیه در هر سهم سهام با ارزش اسمی 10 روپیه هرکدام) برای سال مالی منتهی به 31 مارس 2020 و در معرض تصویب سهامداران در مجمع عمومی سالانه است.

درباره Mindtree

Mindtree (NSE: MINDTREE) یک شرکت مشاوره و خدمات بین المللی فناوری است و به شرکتها کمک می کند تا اندازه و انعطاف پذیری را برای دستیابی به مزیت رقابتی متحد کنند. از زمان دیجیتالی شدن در سال 1999 و اکنون شرکتی در گروه Larsen & Toubro است ، Mindtree دانش عمیق دامنه خود را برای بیش از 300 مشتری شرکت به منظور شکسته کردن سیلوها ، درک پیچیدگی های دیجیتال ، و ابتکارهای جدید سریعتر به بازار عرضه کرده است. . ما فناوری اطلاعات را قادر می سازیم تا با سرعت در تجارت ، اهرم فناوریهای نوظهور و کارآیی تحویل مداوم در جهت پیشبرد نوآوری در تجارت حرکت کند. ما در بیش از 15 کشور در سراسر جهان فعالیت می کنیم و به طور مداوم به عنوان یکی از بهترین مکان های کار شناخته می شوند. این به طور روزمره توسط فرهنگ برنده ما ، که مشتمل بر 21،000 سرمایه گذار ، مشارکتی و اختصاصی “ذهن ذهن” است ، حاصل می شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر ، به www.mindtree.com مراجعه کرده یا از طریق آدرسMindtree_Ltd ما را دنبال کنید

پناهگاه امن

برخی از اظهارات در این نسخه در مورد چشم انداز رشد ما ، عبارت های آینده نگر هستند که در معرض تعدادی از خطرات و عدم قطعیت ها قرار دارند که می توانند نتایج واقعی را از لحاظ معنوی با آنچه در چنین گزاره های آینده نگر گزارش شده اند ، متفاوت کنند. شرایط ناشی از بیماری همه گیر COVID-19 می تواند منجر به کاهش در هزینه مشتری برای فناوری ، تأثیر بر تقاضای خدمات ما ، تأخیر در خرید احتمالی مشتری و افزایش توانایی ما در ارائه خدمات مشاوره ای در محل ، ضربه خورده است همه اینها می تواند بر فروش ، حاشیه سود و عملکرد کل مالی ما در آینده تأثیر منفی بگذارد. عملیات ما همچنین ممکن است تحت تأثیر انواع عوامل بیرونی مرتبط با بیماری همه گیر COVID-19 باشد که ما کنترل نمی کنیم. ما هر زمان اظهارات آینده نگرانه ای را از طرف ما یا از طرف ما به روز نمی کنیم.

برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره زیر تماس بگیرید:

هند
تانوجا سینگ
Mindtree Ltd.
+ 91-9741000266
[email protected]

ایالات متحده
اریک ارویدون
ارتباطات مهم
+ 978-518-4542
[email protected]

اروپا
ادوارد استیونسون
Hotwire
+ 44- (0) -783-459-7877
[email protected]

لوگو: https://mma.prnewswire.com/media/1004066/Mindtree_Logo.jpg

منبع Mindtree

منتشر شده در جدید ترین اخبار

اولین باشید که نظر می دهید

پاسخی بگذارید