رفتن به نوشته‌ها

Quantela سکویی را برای کمک به شهرها برای مبارزه با COVID-19 راه‌اندازی کرد

– Quantela پلتفرم را راه اندازی می کند پاسخ اورژانسی کورون ویروس برای کمک به شهرها برای مبارزه با COVID-19

MILPITAS ، کالیفرنیا، 27 آوریل 2020 / PRNewswire / – مبتکر در شهرهای هوشمند ، کوانتلا، پلت فرم واکنش اضطراری Coronavirus (CoVER) ، مرکز کنترل یکپارچه برای مدیریت بحران را راه اندازی کرده است. CoVER به شهرهای مختلف دنیا امکان می دهد توانایی خود را برای نظارت ، پیش بینی و پاسخ به بیماری همه گیر COVID-19 تقویت کنند.

“پلتفرم CoVER Quantela به مقامات این امکان را می دهد تا داده ها را از منابع مختلف جمع کنند ، ترکیب ، تجزیه و تحلیل کنند و آنها را به روشی کمک کنند که به وضعیت کلی کمک کند و تصمیمات مناسبی را اتخاذ کند. داده ها برای نظارت و مدیریت موثر پاسخ به داده ها مهم هستند. همه گیر یک دولت ، “گفت: عمرو سالم ، مدیر عامل شرکت کوانتلا.

CoVER مستقر در مناطق مختلف جهان ، یک راه حل جامع برای مدیریت ، دنبال کردن ، برقراری ارتباط و پاسخ به COVID-19 است. به کارگیری این راه حل ، به دولت محلی ، ایالتی و مرکزی این امکان را می دهد تا از حجم زیادی از داده ها در سیستم های خود برای کاهش همه گیر استفاده کنند.

وی افزود: “شهرها قادر خواهند بود تا سناریو های آینده را بر اساس الگوهای گسترده فعلی پیش بینی کنند ، از تأثیر دارایی های مهم پزشکی ، درک ساده تخصیص بیماران در بیمارستان ها با ظرفیت های موجود ، ردیابی بیماران قرنطینه شده و توزیع دارایی در جایی که بیشترین نیاز را دارند ، استفاده کنند.” سلام

CoVER از هوش مصنوعی (AI) برای هدایت موتور تحلیلی پیش بینی کننده برای به هم ریختن داده های شیوع ، تجزیه و تحلیل و تجسم آن به منظور شناسایی و برجسته سازی الگوهای و روندهای مهم که در پیش بینی مناطقی از شیوع احتمالی بعدی و راهکارهای پیشگیری استفاده می شود ، استفاده می کند. مناسب

سکوی Quantela را می توان با نیازهای هر محلی تطبیق داد و تنها در سه روز مستقر می شود. این راه حل همچنین شامل یک برنامه افسر میدانی است تا کارگران خط مقدم مانند پرستاران ، پزشکان و پلیس بتوانند جمع آوری داده های با کیفیت بالا را ساده تر کنند.

برنامه Citizen به اعضای جامعه اجازه می دهد تا به اطلاعات مهم دسترسی پیدا کنند و از داده های محلی برای مبارزه کمک کنند. برنامه Citizen به کاربران این امکان را می دهد که در صورت محدود بودن در قرنطینه ، خود ارزیابی سلامت ، گزارش های خود و نظارت بر خود را انجام دهند.

وی گفت: “CoVER به دولت و مدیران این قدرت را می دهد تا با کمک ابزارهای دیجیتالی که بطور خاص برای کمک به مهار شیوع تاج ویروس طراحی شده اند ، به صورت قاطع و سریع واکنش نشان دهند.” سریدار گادیبنیانگذار و مدیر عامل شرکت Quantela.

ویدیو درباره CoVER: https://www.youtube.com/watch؟v=qlQgChuO9vc

درباره Quantela Inc.

در ایالات متحده تأسیس شد و با حضور در اروپا و آسیا، سیستم عامل های هوشمند شهری Quantela به دولتها این امکان را می دهد تا مصرف انرژی خود را کاهش دهند ، ترافیک را کاهش دهند ، جرم را کاهش دهند ، جمع آوری و مدیریت پسماند را بهینه کنند ، کیفیت هوا و آب را بهبود بخشند ، انتشار گازهای کربن را کاهش دهند ، سلامت را زیر نظر بگیرند. عمومی و بیشتر

وب سایت: http://www.quantela.com

مخاطب رسانه ای:
کوین مرکوری
[email protected]

آرم- https://mma.prnewswire.com/media/1159539/Quantela_Logo.jpg

SOURCE Quantela Inc.

منتشر شده در جدید ترین اخبار

اولین باشید که نظر می دهید

پاسخی بگذارید