رفتن به نوشته‌ها

بیانیه سرپرست ناسا در مورد درگذشت سرپرست سابق جیمز بیگ

واشنگتن، 26 آوریل 2020 / PRNewswire / – مطلب زیر بیانیه مدیر ناسا است جیم بردینشتین در مورد تصدی مدیر ششم آژانس ، جیمز بیگ، بر 23 آوریل. آقای بیگ به عنوان سرپرست ناسا از آن زمان خدمت كرد ژوئیه 1981 به دسامبر 1985.

“ناسا تسلیت تسلیت خود را به خانواده وی می گوید جیمز بیگ. آقای بیگ در نخستین روزهای برنامه شاتل فضایی رهبری آژانس را به عهده داشت و به ما کمک کرد تا دوره کاملاً جدیدی از اکتشافات را باز کنیم. ما امروز به عنوان میراث او ادامه می دهیم ، زیرا از حضور طولانی مدت ما در مدار زمین کم استفاده می کنیم تا پیشرفت هایی را برای مسافرت به دورتر به دست آوریم ، و از طریق نوآوری شرکای تجاری ، بخش کاملاً جدیدی از اقتصاد را بذر می کنیم.

“آقای بیگ همچنین به کشور خود در نیروی دریایی ایالات متحده خدمت کرده و از دستاوردهای ناسا در دوران آپولو در دوره تصدی آژانس در اواخر دهه 1960 پشتیبانی می کند. میراث وی برنامه شاتل را به سمت دستیابی به سه دهه دستاورد خود هدایت کرد و صحنه را برای متنوع و انعطاف پذیر قرار داد. سپاه فضانوردی که از آن به نفع ما ادامه می یابد. ما به خدمات او سلام می پردازیم و به احترام از کمک های وی به آژانس بزرگ ما ادامه خواهیم داد. “

بیوگرافی آژانس رسمی آقای بیگ را در این قسمت بخوانید:

https://history.nasa.gov/Biographies/beggs.html

متن مصاحبه پروژه تاریخ شفاهی را با آقای بیگس ، که در آن انجام شده ، بخوانید مارس 2002، در:

https://go.nasa.gov/2Y6JeVM

منبع ناسا

لینک های مربوطه

http://www.nasa.gov

منتشر شده در جدید ترین اخبار

اولین باشید که نظر می دهید

پاسخی بگذارید