رفتن به نوشته‌ها

ZTE بیش از 15٪ از درآمد خود را در هزینه های تحقیق و توسعه در سه ماهه اول سال 2020 اختصاص می دهد

توسعه پایدار تجارت جهانی ضمن تسریع در استقرار زیرساختهای 5G را حفظ می کند

شنژن ، چین، 26 آوریل 2020 / PRNewswire / – شرکت ZTE (0763.HK / 000063.SZ) ، ارائه دهنده پیشرو بین المللی راه حل های ارتباط از راه دور ، تجاری و مصرفی برای اینترنت موبایل ، امروز اعلام کرد اولین نتایج سه ماهه خود به پایان رسید 31 مارس 2020.

طبق این بیانیه ، برای سه ماه منتهی به 31 مارس 2020 ، ZTE درآمد عملیاتی 21.484 تریلیون RMB را گزارش داد. سود خالص قابل انتساب به دارندگان سهام عادی شرکت ذکر شده به 780 میلیون RMB رسید و سود خالص پس از موارد فوق العاده ای که به صاحبان سهام عادی شرکت ذکر شده اختصاص می یابد 160 میلیون RMB بود که نشان دهنده افزایش سال در سال 20.5. درآمد اولیه در هر سهم بود 0.18 RMB.

این شرکت به تقویت سرمایه گذاری تحقیق و توسعه خود برای ایجاد ظرفیت اصلی رقابتی خود ادامه داد. برای سه ماه منتهی به 31 مارس 2020 ، هزینه های تحقیق و توسعه در مجموع 3.241 تریلیون RMB ، 15.1٪ از درآمد عملیاتی است که نسبت به مدت مشابه سال 1.2٪ افزایش داشته است. گذشته

در سه ماهه اول سال 2020 ، ZTE با ساخت سریع و بروزرسانی یک دفتر راه دور و بستر خدمات به مشتری برای همه کارکنان خود ، روی سلامت کارکنان و خدمات جهانی متمرکز شد. علاوه بر این ، این شرکت برای مبارزه با COVID-19 با شرکای خود هماهنگی کرده و از سرگیری مجدد تولید با رسانه های دیجیتال را به شیوه ای منظم تسهیل می کند.

در همین حال ، ZTE به طور جدی مسئولیت های اجتماعی را انجام داده است. این شرکت برای تضمین خدمات ارتباطی خط مقدم در برابر COVID-19 با اپراتورها همکاری کرده است. این شبکه برای شبکه های 4G / 5G و سیستمهای تشخیصی از راه دور برای صدها بیمارستان در این کشور ساخته شده است چین.

به عنوان یک شهروند مسئول شرکت ، ZTE مواد را برای پشتیبانی اهدا کرده است ووهان و به مناطق دیگر استان هوبئی، و ماسک صورت ، دستگاه تنفس و سایر مواد را به سازمان های محلی و بیمارستان های سراسر جهان توزیع کرده است. ZTE همچنین با همکاری چندین اپراتور خارج از کشور ، تشخیصی را با بیمارستان ها ارائه داده و مشاغل کوچک و متوسط ​​را با امکانات اداری و مجموعه ای از برنامه های ضد COVID-19 فراهم کرده است.

با همکاری با شرکای صنعت ، ZTE متعهد شده است تا با استفاده از قدرت پیشرو تکنولوژیکی خود ، مانند 5G و AI ، چندین صنعت را برای مبارزه با COVID-19 توانمند سازد. به طور خاص ، ZTE برای پیشگیری و کنترل بیماری همه گیر ، سرویس های تشخیصی و از راه دور 5G موبایل و همچنین راه حل ابر هوشمند ویدئو را راه اندازی کرده است.

علاوه بر این ، این شرکت خدمات “کلاس ابر” را با هدف خانواده ها برای حمایت از آموزش آنلاین راه اندازی کرده است. با بهره وری بالا و همکاری ، راه حل امن دفتر از راه دور ZTE باعث شده است تا کاربران در صنایع مختلف از خدمات دورافتاده در حین شیوع COVID-19 استفاده کنند ، بنابراین از سرگیری ایمن و سریع کار و بهبود مقاومت اقتصادی استفاده می شود.

با سرعت بخشیدن به زیرساخت های جدید مانند 5G و اینترنت صنعتی ، ZTE به طور جدی در استقرار زیرساخت های 5G اپراتورها مشارکت داشته و دائما ظرفیت تولید 5G خود را کاهش داده است. در عین حال ، این شرکت همکاری با بازیگران اصلی صنعت را در جهت تقویت تحول دیجیتال انرژی ، حمل و نقل ، دارایی ، امور دولتی و سایر صنایع مهم تقویت کرده است.

با پایان سه ماهه اول سال 2020 ، ZTE پیاپی سهام قابل توجهی را برای شبکه 5G RAN ، 5G SA هسته ای ، تأمین متمرکز حمل و نقل 5G از China Mobile ، China Telecom و China Unicom تأمین کرده است. این شرکت شبکه های نمایشی 5G را در شهرهای مختلف در کشور ایجاد کرده است چیندستیابی به یک تجربه مداوم از پوشش گیگا + 5G. علاوه بر این ، این شرکت 5G استقرار تجاری را در اروپا ، آسیا و اقیانوس آرام به پایان رسانده است ، خاورمیانه و سایر بازارهای مهم 5G

علاوه بر این ، ZTE رشد بالایی در سهم بازار در شبکه های نوری و همچنین در بخش Metro WDM و Backbone WDM داشته است. این شرکت و همکارانش به طور مشترک 86 سناریو برنامه را مورد بررسی قرار داده و بیش از 60 پروژه نمایشی را در مقیاس جهانی توسعه داده اند و یک سری پروژه های نمایشی تولید 5G هوشمند را به همراه بازیگران پیشرو در صنعت ساخته اند.

در زمینه دستگاه های ترمینال ، ZTE اولین گوشی هوشمند ویدیویی 5G ZTE Axon 11 5G خود را ارائه داده است. این شرکت پیوسته همکاری خود را در ترمینال های 5G با بیش از 30 اپراتور در سراسر جهان تقویت کرده است. این شرکت با همکاری با اپراتورها وارد بازار ترمینال 5G در ژاپن شده است.

در آینده نزدیک ، ZTE توجه ویژه ای به وضعیت بیماری همه گیر جهانی خواهد داشت و با مشتریان و شرکای جهانی خود برای مقابله با بیماری همه گیر جهانی هماهنگی معقول ایجاد خواهد کرد. این شرکت با آرزوی ایجاد ارزش بیشتر برای مشتریان و جامعه خود ، بی وقفه به مشاغل اصلی خود متمرکز خواهد شد و از فرصت های جدید ساخت زیرساخت بهره خواهد گرفت.

مخاطبین رسانه:

مارگارت ما
شرکت ZTE
تلفن: +86 755 26775189
نامه الکترونیکی: [email protected]

پیوندهای مرتبط

www.zte.com.cn

شرکت SOURCE ZTE

منتشر شده در جدید ترین اخبار

اولین باشید که نظر می دهید

پاسخی بگذارید