رفتن به نوشته‌ها

شرکت Elbit Systems برای تهیه لباس های الکترونیکی جنگ الکترونیکی هوایی به یک کشور در آسیا 103 میلیون دلار جایزه اهدا کرد

هافا ، اسرائیل، 26 آوریل 2020 / PRNewswire / – Elbit Systems Ltd. (NASDAQ: ESLT ، کار: ESLT) (“Elbit Systems”) امروز اعلام کرد که به قراردادی با ارزش تقریبی اعطا شده است 103 میلیون دلار برای تهیه مجموعه های جامع جنگ الکترونیکی (EW) برای نیروی هوایی یک کشور آسیایی. این قرارداد طی یک دوره سه ساله انجام خواهد شد و شامل بلند مدت است پشتیبانی لجستیکی یکپارچه.

براساس این قرارداد ، Elbit Systems هلیکوپترهای مشتری را با مجموعه های EW کامل ، از جمله سیستم های ضد اندازه گیری ، قرار می دهد. مجموعه های EW برای دستیابی به نیازهای عملیاتی مشتری ، محافظت پیشرفته ای به هلیکوپترها ارائه می دهد.

ادگار میمون، معاون رئیس جمهور و مدیر کل Elbit Systems EW و SIGINT – Elisra ، اظهار داشت: “تقاضا برای سیستم های EW با اثبات جنگ افزایش می یابد زیرا طیف الکترو مغناطیسی به طور فزاینده ای به چالش می کشد و تهدید هواپیما حادتر می شود. من معتقدم که Elbit Systems به خوبی در جهت رفع این نیاز رو به افزایش است.”

درباره سیستم های Elbit

Elbit Systems Ltd. یک شرکت بین المللی فناوری پیشرفته است که در طیف گسترده ای از برنامه های دفاعی ، امنیتی وطنی و تجاری در سراسر جهان مشغول فعالیت است. این شرکت که شامل Elbit Systems و شرکتهای تابعه آن می باشد ، در زمینه های هوافضا ، زمین و سیستم های دریایی ، فرماندهی ، کنترل ، ارتباطات ، رایانه ها ، نظارت اطلاعاتی و شناسایی (“C4ISR”) ، سیستم های هواپیمای بدون سرنشین ، الکترو نوری پیشرفته فعالیت می کند. ، سیستم های فضایی الکترو نوری ، مجموعه EW ، سیستم های اطلاعاتی سیگنال ، پیوندهای داده و سیستمهای ارتباطی ، رادیوها و سیستمهای سایبری و مهمات. این شرکت همچنین بر ارتقاء سیستم عامل های موجود ، توسعه فن آوری های جدید برای دفاع ، امنیت میهن و برنامه های تجاری و ارائه طیف وسیعی از خدمات پشتیبانی از جمله سیستم های آموزشی و شبیه سازی متمرکز شده است.

برای کسب اطلاعات بیشتر به این آدرس مراجعه کنید: https://elbitsystems.com/ ، ما را دنبال کنید توییتر یا از کانالهای رسمی Facebook ، Youtube و LinkedIn ما دیدن کنید.

مخاطب:

تماس با شرکت:


تماس با IR:
جوزف گاسپار، VP اجرایی و CFO

تلفن: + 972-4-8316663

[email protected]


ایهود هلفت
گاوریل فروهوین
روابط سرمایه گذار GK

تلفن: 1-646-201-9246

[email protected]رامی میرسون ، مدیر ، روابط سرمایه گذار

تلفن: + 972-77-2948984

[email protected]

دیوید واکنین، VP ، رئیس ارتباطات شرکت

تلفن: + 972-77-2946691

[email protected]این بیانیه مطبوعاتی ممکن است حاوی بیانیه های آینده نگر (به معنای بخش 27A قانون اوراق بهادار مصوب 1933 ، اصلاح شده ، بخش 21E قانون بورس اوراق بهادار سال 1934 ، اصلاح شده و قانون اوراق بهادار اسرائیل ، 1968) در مورد Elbit Systems Ltd و / یا شرکتهای تابعه آن (به طور کلی شرکت) تا آنجا که این گونه اظهارات با واقعیت های تاریخی یا فعلی ارتباط ندارند. بیانیه های آینده نگر مبتنی بر انتظارات ، پیش بینی ها ، پیش بینی ها و پیش بینی های فعلی مدیریت است. بیانیه های پیشگویی مطابق با بندهای ایمن قانون اصلاح دادخواست اوراق بهادار اوراق بهادار خصوصی مصوب سال 1995 ، اصلاح شده است. این بیانیه ها تضمین کننده عملکرد آینده نیستند و شامل برخی خطرات ، ابهامات و فرضیات مربوط به شرکت می شود که پیش بینی آنها دشوار است از جمله پیش بینی نتایج مالی آینده شرکت ، استراتژی های رشد پیش بینی شده آن و روند پیش بینی شده در تجارت آن. بنابراین ، نتایج واقعی ، عملکرد و روندهای آتی ممکن است با توجه به عوامل مختلفی ، از جمله ، بدون محدودیت: دامنه و مدت قراردادهای مشتری ، از لحاظ معناداری با این بیانیه های رو به جلو متفاوت باشند. مقررات و مصوبات دولت؛ تغییر در اولویت های بودجه ریزی دولت؛ بازار عمومی ، شرایط سیاسی و اقتصادی در کشورهایی که شرکت در آن فعالیت یا فروش دارد ، از جمله اسرائيل و ایالات متحده درمیان دیگران؛ تغییر در بهداشت جهانی و شرایط کلان اقتصادی؛ تفاوت در عملکرد برنامه پیش بینی شده و واقعی ، از جمله توانایی انجام قراردادهای طولانی مدت با قیمت ثابت. تغییرات در فضای رقابتی؛ و نتیجه مراحل قانونی و / یا نظارتی. عوامل ذکر شده در بالا فراگیر نیست و اطلاعات بیشتر در آخرین گزارش سالانه Elbit Systems Ltd. در مورد فرم 20-F موجود است که در کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده موجود است. همه بیانیه های منتظر فقط از تاریخ انتشار این نسخه صحبت می کنند. اگرچه شرکت معتقد است انتظارات منعکس شده در بیانیه های آینده نگر موجود در اینجا منطقی است ، اما نمی تواند نتایج آینده ، سطح فعالیت ، عملکرد یا دستاوردها را تضمین کند. علاوه بر این ، نه شرکت و نه شخص دیگری مسئولیت صحت و کامل بودن هر یک از این اظهارات آینده نگر را به عهده نمی گیرند. این شرکت متعهد نیست که بیانیه های آینده نگر خود را به روز کند.

نام تجاری Elbit Systems Ltd. ، مارک ، مارک ، محصول ، خدمات و نامهای فرآیند موجود در این مطبوعات ، علائم تجاری یا علائم خدمات شرکت Elbit Systems Ltd. یا شرکتهای وابسته به آن است. سایر نامهای تجاری ، محصول ، خدمات و فرایندهای مشهور علائم تجاری دارندگان مربوطه می باشند. ارجاع یا استفاده از یک محصول ، خدمات یا فرایندی غیر از موارد Elbit Systems Ltd. به معنای توصیه ، تأیید ، وابستگی یا حمایت از آن محصول ، خدمات یا فرآیند توسط Elbit Systems Ltd. نمی باشد. ضمنی ، استوپل یا هرگونه مجوز یا حق تحت هر گونه حق ثبت ، حق چاپ ، مارک تجاری یا سایر حقوق مالکیت معنوی Elbit Systems Ltd. یا شخص ثالث ، به استثنای آنچه در اینجا به صراحت اعطا شده است.

SOURCE Elbit Systems Ltd.

لینک های مربوطه

https://elbitsystems.com/


منتشر شده در جدید ترین اخبار

اولین باشید که نظر می دهید

پاسخی بگذارید