رفتن به نوشته‌ها

خرده فروش مد بالا 5٪ درآمد برای مبارزه با همه گیر اهدا می کند

ویننا، 25 آوریل 2020 / PRNewswire / – از زمان بروز همه گیری جهانی ، جهان را متوقف کرد ، شرکت ها در تلاش بودند تا عملیات خود را بصورت آنلاین تغییر دهند. با این حال ، حتی خرده فروشان آنلاین احساس می کنند انجام وظیفه خود و کمک به مبارزه با گسترش ویروس از اهمیت ویژه ای برخوردار است. BAMBINIFASHION ، ع وینمستقر در فروشگاه اینترنتی پوشاک کودکان با حق بیمه ، فقط از راهکار خود برای کاهش پیامدهای بیماری همه گیر جهانی پرده برداشت. یکی از فروشندگان عمده فروشی مد کودکان در جهان ، BAMBINIFASHION 5٪ درآمد اهدا خواهد کرد از هر خریدی که به WHO انجام شده ، به مهار شیوع ویروس کمک می کند.

شرکت ها به طور فزاینده ای آگاه هستند که انجام این کار و نشان دادن مسئولیت شرکتی خود در این مواقع دشوار حائز اهمیت است. هر دو مجله TIME و Fortune تخمین می زنند که صنعت جهانی مد در طی سال 2020 رکود را پشت سر می گذارد ، این کارگران زنجیره های عرضه هستند که از زمان اعمال اقدامات دورافتاده اجتماعی ، بیشترین رنج را از دست داده اند. سازمان بین المللی کار تخمین می زند که بیش از 24 میلیون کارگر در نتیجه اقتصاد اقامت در خانه شغل خود را از دست می دهند که بیشتر آنها از بخش مد به دست می آیند. استراتژی BAMBINIFASHION این است که در دو جبهه بجنگید: پشتیبانی از الگوی تجاری خود و نگه داشتن چرخ اقتصاد ، و بازگرداندن بخشی از مراحل آن برای کمک به نیازمندان.

با افزایش تعداد موارد بسیار بالاتر از دو میلیون و اقدامات دورافتادگی اجتماعی ، خرید آنلاین اغلب به تنها راهی برای دریافت کالاهای جدید یا ارسال هدیه به دوستان و خانواده تبدیل شده است. این واقعیت که هر هدایایی که برای شخصی به شما ارسال می شود نیز به افراد نیازمند کمک می کند ، راه دیگری برای نشان دادن پشتیبانی در این مواقع است. این کمک مالی به برنامه های امدادرسانی WHO انجام می شود که متخصصان پزشکی را هدف قرار می دهند.

تماس با رسانه:
رونل چنی
تلفن: + 43-1-512-89-62-18
پست الکترونیک: [email protected]

تصاویر مرتبط

bambinifashion.jpg
BAMBINIFASHION
ذخیره در وین (اتریش)

لینک های مربوطه

سؤالات متداول

SOURCE BAMBINIFASHION

لینک های مربوطه

https://bambinifashion.com/

منتشر شده در جدید ترین اخبار

اولین باشید که نظر می دهید

پاسخی بگذارید