رفتن به نوشته‌ها

از آتشفشان تا مجازی؛ دانش آموزان یک هنجار جدید علمی را در آغوش می گیرند

پورتلند ، سنگ معدن، 25 آوریل 2020 / PRNewswire / – آکادمی کوهستان Wy’East تنها دبیرستان های اسنوبرد ، اسکی و اسکیت بورد جهان است و به دلیل تولید سهم عادلانه خود از مدال آوران المپیک شناخته شده است. هر ماه آوریل ، دانش آموزان و خانواده ها برای مراسم فارغ التحصیلی سالانه Wy’East در Lodge Timberline تاریخی در کوه کاپوت ماشین، که یک آتشفشان “بالقوه فعال” توسط سازمان زمین شناسی ایالات متحده است و به نظر می رسد دومین کوه کوهنوردی جهان است. با توجه به بیماری همه گیر COVID-19 ، دانش آموزان ، کارمندان و خانواده ها به جای آن امروز در جمع رایانه های خود جمع شده اند تا در یکی از اولین مراسم فارغ التحصیلی دبیرستان آنلاین کشور شرکت کنند.

با قطع شدن سال تحصیلی ، دانش آموزان به سرعت از اسکیت بازی ها و دامنه های اسکی برای بسته شدن سال تحصیل و آموزش در خانه از طریق مربیگری آنلاین و ورزش های شخصی سازگار شدند. دانش آموزان روزانه با مشاوران دانشگاهی ، مربیان و همسالان خود از طریق برنامه ویدئو کنفرانس ، زوم ، ارتباط برقرار می کنند ، جایی که آنها فیلم هایی از تمرینات بدنسازی در خانه یا محل کار خود ، اسکیت بورد جدید و ترفندهای ترامپولین را به اشتراک می گذارند و پروژه هایی را برای اسکیت بورد جدید و طرح پارک های زمین ارائه می دهند. .

در شرایط عادی ، دوره تابستانی مدرسه آغاز می شود 11 مه دانش آموزان در طی اسکی و اسنوبورد در طی ماه های تابستان اعتبار اضافی کسب می کنند کوه هود در طول سال بسته برفی طبیعی. در این دوره جدید ، دانش آموزان به برنامه ای باز می گردند که Wy’East آنها را “ترم موبایل” می نامد ، که تجربه مجازی مدرسه را به این بهار گسترش می دهد.

اظهار داشت: همه چیز در مورد تهیه لیموناد از لیمو است کوین انگلیسیرئیس آکادمی “خوشبختانه ، مدرسه ما بیش از یک دهه به الگوی آموزش آنلاین اختصاص یافته است ، بنابراین سازگاری با محیط فعلی جهانی آسان بود. وضعیت فعلی نه تنها ما را مجبور به تسریع عملکرد علمی و ورزشی خود می کند ، بلکه اولویت بندی دانش آموزان ما را نیز برای ادامه کار دارد. احساس ارتباط با یکدیگر ، مدرسه ، فرهنگ و ورزش آنها را بسیار دوست دارند. “

فارغ التحصیلی مجازی بدون هیچ مشکلی تمام ویژگی های سنتی و شرایطی را که انتظار می رود به پایان رسید: از دانشکده استقبال می شود ، کلمات کلیدی فارغ التحصیلان برجسته (مدال برنز المپیک الکس بولیو – مارساند) ، سخنرانی های دانشجویی تأمل آمیز ، چرخاندن حوله ها و پرتوهای مادون قرمزها در محدوده خانه.

درباره آکادمی کوهستان Wy’East

Wy’East Mountain Academy که در سال 2009 تأسیس شده است ، یک مدرسه شبانه روزی دانشگاهی با محوریت ورزشی است که فارغ التحصیلان بی شماری قابل توجه و موفق از جمله مدال آوران المپیک و X-Games را تولید کرده است. Wy’East Mountain Academy برای همکاری با کارمندان مربیان مشهور جهان و متخصصان دانشگاهی طراحی و کارگردانی شده است ، برای دانش آموزان کلاس 7 تا 12 که اشتیاق به اسکی ، اسنوبورد ، دوچرخه سواری در کوهستان و اسکیت بازی دارند و برای کسانی که به راحتی آرزو دارند تجربه کنند عالی در خارج از منزل

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد آکادمی کوهستان Wy’East ، به www.wyeastacademy.com مراجعه کنید.

تماس با ما را فشار دهید

آکادمی کوهستان Wy’East
دن تاترسفیلدمدیر پذیرش
[email protected]
(503) 622-8931

تصاویر مرتبط

دانشجویان-آغوش-آن-آکادمیک-new.jpg
دانش آموزان یک هنجار جدید علمی را در آغوش می گیرند
فارغ التحصیل ترم موبایل آکادمی کوه Wy’East

لینک های مربوطه

سایت اینترنتی

منبع: آکادمی کوهستان Wy’East

لینک های مربوطه

http://www.wyeastacademy.com

منتشر شده در جدید ترین اخبار

اولین باشید که نظر می دهید

پاسخی بگذارید