رفتن به نوشته‌ها

شرکت Aluf Holdings ، Inc و COLOTRAQ موافقت خود را برای خریدن ناخواسته موافقت می کنم

HOLLYWOOD ، Fla.، 24 آوریل 2020 / PRNewswire / – Aluf Holdings، Inc. (“AHIX”) (“شرکت”) (PINK OTC: AHIX) امروز اعلام كرد كه قصد دارد تملك خود را از شركت Interaqt (“COLOTRAQ”) لغو كند.

“بحران Covid-19 بر توانایی آلوف در جمع آوری سرمایه لازم برای تأمین اعتبار خرید COLOTRAQ تأثیر منفی گذاشته است و در نتیجه ، ما در حال حاضر به توافق رسیده ایم که در این زمان از بین بردن معامله استفاده کنیم.” دون بنترئیس هیئت مدیره آلوف.

دانی بوچید، بنیانگذار و مدیر عامل شرکت COLOTRAQ ، افزود: با نوسانات بورس سهام و رکود قریب الوقوع به دلیل بیماری همه گیر Covid-19 ، بخشی از یک سهام خرد خرد با معامله عمومی به نفع ما نبود ، بنابراین پس گرفتن COLOTRAQ به عنوان تجارت خصوصی در حال حاضر بهترین حرکت برای ما بود. “

آقای بوشید همچنین از سمت خود به عنوان مدیرعامل آلوف و هیئت مدیره استعفا خواهد داد. آقای بوشچید افزود: “با توجه به شرایط اقتصادی فعلی ، من باید 100٪ از وقت و انرژی خود را به COLOTRAQ اختصاص دهم.”

درباره Aluf Holdings، Inc:
Aluf Holdings ، Inc یک شرکت هلدینگ معاملاتی عمومی است که صلاحیت اصلی آن دستیابی ، مدیریت و پیشبرد شرکتهای فناوری “Next-Gen” به آینده است. تمرکز اصلی ما عمودیهای بیومتریک ، سایبرسکس ، بلاکچین و نرم افزارها / سخت افزارها است.

بیانیه بندر ایمن:
این نسخه شامل “بیانیه های آینده دار” به معنای بخش 27A قانون اوراق بهادار مصوب 1933 ، اصلاح شده ، و بخش 21E و / یا 27E قانون بورس اوراق بهادار سال 1934 است که بر پایه فرضیاتی است که در آینده ممکن است اثبات شود دقیق نبوده و در معرض خطرات و ابهامات قابل توجهی قرار دارد ، از جمله اظهارات مربوط به عملکرد آینده شرکت و خطرات و عدم قطعیت هایی که هر از چند گاهی به تفصیل در گزارش های ارسال شده توسط شرکت به کمیسیون اوراق بهادار و بورس ارائه می شود. بیانیه های موجود در این نسخه که واقعیت های تاریخی نیستند ممکن است گفته های آینده نگر تلقی شوند. سرمایه گذاران هشدار می دهند که بیانیه های آینده نگر ذاتاً نامشخص هستند. اگرچه این شرکت معتقد است انتظارات منعکس شده در بیانیه های آینده نگرانه خود منطقی است ، اما نمی تواند اطمینان داشته باشد که چنین انتظاراتی یا هر یک از بیانیه های آینده نگر آن صحیح است. عواملی که می توانند نتایج مختلفی ایجاد کنند شامل می شوند ، اما به آنها محدود نمی شوند ، توانایی شرکت در جمع آوری منابع مالی لازم ، نگهداری پرسنل کلیدی ، تحویل به موقع موجودی از تأمین کنندگان شرکت ، توسعه به موقع محصول ، پذیرش محصول و تأثیر خدمات رقابتی و محصولات ، علاوه بر خطرات کلی اقتصادی و عدم قطعیت ها.

تماس با شرکت:

شرکت Aluf Holdings ، Inc.
ترزا مک ویلیامزرئیس جمهور / مدیر عامل موقت
مدیر ارشد مالی
866-793-1110
www.aluf.com

SOURCE Aluf Holdings، Inc.

لینک های مربوطه

https://alufinc.com/

منتشر شده در جدید ترین اخبار

اولین باشید که نظر می دهید

پاسخی بگذارید