رفتن به نوشته‌ها

Cognitus و Kymanox مشارکت استراتژیک SAP را اعلام کردند

میامی، 24 آوریل 2020 / PRNewswire / – مشاوره Cognitus ، LLC (Cognitus) و شرکت Kymanox (Kymanox) همکاری استراتژیک را برای ساده سازی راه حل های سازگار با FDA SAP S / 4 HANA برای سازمان های علوم زندگی تصویب کرده اند. این پیشنهاد مشترک با عنوان “Gallop for Science Life – Powered by Kymanox” ساخته می شود و در اکوسیستم SAP قابل مشاهده خواهد بود. Cognitus در درجه اول مسئول تخصص ، ادغام و تجزیه و تحلیل SAP S / 4HANA است در حالی که Kymanox در درجه اول مسئول کیفیت ، اعتبارسنجی و انطباق است.

استفان م. پری، مدیر عامل و موسس ایالت Kymanox ، “ما از آنچه که این همکاری با Cognitus به خانواده متقابل مشتریان و شرکای ما نشان می دهد ، بسیار هیجان زده هستیم. صنعت ما نیاز به پشتیبانی تیم های صالح دارد که بتوانند مهاجرت را به سمت محیط های سازگار و هوشمند شرکت هدایت کنند و در نهایت اطمینان حاصل نمایند. ایمنی بیمار در طول سفر. ”

این مشارکت بهترین ترکیبات نژاد را به دست می آورد. بازخورد ذینفعان این است که یکپارچه سازان سنتی به طور ساده پیچیدگی های کار در یک محیط بسیار تنظیم شده را درک نمی کنند. تیم Kymanox همه روزه در آن محیط ها زندگی می کند ، خواه کمک به اصلاح FDA Warning Letter یا کار برای تأمین اولین محصول شرکت و بازرسی قبل از تصویب (PAI) کند.

نیتین خانامعاون ارشد رئیس جمهور و شریک در Cognitus ، “Cognitus یک رهبر در تحولات S / 4HANA است همچنین امسال فینالیست SAP Pinnacle Award است. ما به همراه Kymanox ، آنچه را که بیشترین نیاز را دارد ، به انجمن علوم زندگی SAP می دهیم. تخصص از یک تیم بسیار ماهر و درک عملی از پیچیدگی های مشتریان ما است. ”

درباره Cognitus

Cognitus یک شریک SAP Gold است که می فروشد ، خدمات می کند ، برنامه هایی را در سیستم اکو سیستم SAP ایجاد می کند و راه حل های SAP را حفظ می کند. Cognitus خدمات پیاده سازی SAP و مجوزهای نرم افزاری را از طریق شبکه جهانی دفاتر خود ارائه می دهد آمریکای شمالی، آسیا، لاتام ، و اروپا. Cognitus یک رهبر جنبش S / 4HANA است که نمونه کارها Gallop را با تمرکز بر ارزیابی های S / 4HANA انجام می دهد ، این کارخانه از سیستم های میراث مهاجرت کرده و نتایج را برای پیشرفت های خاص در فرآیند کسب و کار راهنمایی می کند.

درباره کیمانوکس

Kymanox یک ارائه دهنده برتر راه حل های یک مرحله ای است که از تجاری سازی داروها و درمان های حیاتی برای مردم بهتر زندگی می کند ، زندگی طولانی تر ، دوست داشتن طولانی تر و بیشتر انجام می دهد. با استفاده از DNA شرکتی ما از انتقال دانش ایده آل ™ ، شرکای تیم با استعداد ما با مشتریان جهانی برای تسهیل توسعه و تحویل محصولات با ایمنی ، کیفیت ، کارآیی ، دسترسی و کارآیی بهینه استفاده می کنند. ما به عنوان یک شریک واقعی راه حل های زندگی ، ما در صنایع بیوتکنولوژی ، داروسازی و پزشکی و صنایع ترکیبی فعالیت می کنیم. ما با ارائه طیف گسترده ای از خدمات حرفه ای با ارائه پروژه کلید در دست ، خود را متمایز می کنیم. ما از دفتر مرکزی ما در سراسر کشور به مشتریان خدمت می کنیم دورام (RTP) ، کارولینای شمالی و دفاتر شعبه در سراسر ایالات متحده از جمله مناطقی از بوستون، شیکاگوو نیوجرسی.

تصاویر مرتبط

cognitus-logo.png
آرم شناختی
Cognitus Kymanox

لینک های مربوطه

کیمانوکس

شناختی

منبع شناختی

لینک های مربوطه

http://www.cognitusconsulting.com

منتشر شده در جدید ترین اخبار

اولین باشید که نظر می دهید

پاسخی بگذارید