رفتن به نوشته‌ها

ماریو لوپز میزبان درس رقص مجازی برای ساکنان ارشد زندگی است

Lincoln Meadows Senior Living جامعه ساکنان زیادی دارد که بسیار به هنر و رقص علاقه دارند ، اما آنها هرگز یک میزبان مشهور درس رقص نداشته اند. چه زمانی ماریو لوپز آنها با ارائه پیشنهاد برای آموزش روال جدید از طریق ویدیوی زوم ، آنها دریغ نکردند که وی را در پیشنهاد خود قرار دهند. با استفاده از فناوری کنفرانس ویدئویی ، ماریو و دو فرزندش توانستند با ساکنان ارتباط برقرار کرده و آنها را با روال ساده و سرگرم کننده رقصیدن. دختر ماریو ، گیا ، کلاس را هدایت می کرد و صدا می زد که “5 ، 6 ، 7 ، 8” درست مثل اینکه در یک استودیوی رقص هستند. آنها چند بار تمرین کردند و سپس دور نهایی را همراه با موسیقی تلفیقی انجام دادند.

“ساکنان Lincoln Meadows Senior Living بهترین زمان را برای یادگیری رقص TikTok با ماریو لوپز و خانواده اش این عمل واقعی مهربانی از خانواده او با ما بسیار مورد استقبال قرار گرفت. این خنده ، حرکت و عشق را برای ساکنان ما در مواقعی غیرقابل چالش به ارمغان آورد. با تشکر از شما ماریو ، گیا و نیکو “” کیتلین شبانمدیر ارشد سرگرمی و برنامه نویسی.

فیلم کامل درس رقص توسط Access Hollywood on منتشر شد چهارشنبه ، 22 آوریل و در https://www.youtube.com/watch؟v=Z-6h8QTPJPc یافت می شود.

درباره انجمن های بازنشستگی طیف
Lincoln Meadows Senior Living متعلق به انجمن های بازنشستگی طیف است.

انجمن های بازنشستگی طیف ، LLC ، که مقر آن در است دنور ، کولو، یک توسعه دهنده پیشرو ، مالک و اپراتور انجمن های بازنشستگی / مستقل ، زندگی و مراقبت از حافظه در سراسر ایالات متحده است که آپارتمان هایی را برای زندگی در جوامع بسیار مطلوب با امکانات پیشرفته ، فعالیت ها و برنامه های برتر و بهترین برنامه ارائه می دهد. میهمان نوازی در کلاس برای حمایت از شیوه زندگی مورد نظر سالمندان. برای اطلاعات بیشتر ، به www.SpectrumRetirement.com مراجعه کنید.

منابع بازنشستگی طیف SOURCE ، LLC

لینک های مربوطه

https://www.spectrumretirement.com/

منتشر شده در جدید ترین اخبار

اولین باشید که نظر می دهید

پاسخی بگذارید