رفتن به نوشته‌ها

SignalBooster.com تقویت کننده سیگنال با هزینه ثابت ارائه می دهد که شامل نصب در سراسر کشور است

هوستون، 24 آوریل 2020 / PRNewswire / – SignalBooster.com اکنون یک تقویت کننده سیگنال را ارائه می دهد که شامل نصب در سراسر کشور ، با هزینه ای ثابت است. این امر باعث می شود نصب مناسب و صحیح برای افرادی که به نظر می رسد چالش برانگیز است ، نصب نشده باشد.

مهم است که مردم به ویژه با توجه به وقایع کنونی جهان در ارتباط باشند. دوستان ، فرزندان ، والدین و مادربزرگ ها و مادربزرگ ها به طور فزاینده ای برای برقراری ارتباط در دستگاه های تلفن همراه خود تکیه می کنند ، در حالی که اماکن کار در سراسر جهان به سمت مجموعه های کاری مستقر در خانه حرکت می کنند.

دیگر قابل قبول نیست که سیگنالهای تلفن همراه زیر نظر باشند یا خدمات لکه دار ، متناوب یا غیرقابل اعتماد ارائه دهند. خدمات نصب حرفه ای که به عنوان یک استاندارد استاندارد با خرید تجهیزات ارتقاء دهنده سیگنال همراه هستند ، اکنون امکان پوشش بهتر سلولی را در هر پنجاه ایالت آسان تر می کنند.

کیت های بهبود پذیرش سلولی برای غلبه بر مشکلات پوشش سیگنال سلولی غیر موجود یا ضعیف در داخل طراحی شده اند. با وجود تقویت کننده سلول و نصب کیت همراه ، نصب اکنون می تواند توسط نصاب معتبر و بدون هزینه اضافی انجام شود و این یک راه حل سریع ، آسان و مقرون به صرفه برای کاربران نهایی است.

یک کیت تقویت کننده سلولی یک سیگنال را از خارج می گیرد ، آن را تقویت می کند و سیگنال های تلفنی قوی را در نقاط مهم ، تبلت ها ، دستگاه های تلفن همراه و سایر دستگاه های تلفن همراه در هر شبکه حامل ایالات متحده تحویل می دهد.

اتصالات سلولی ضعیف و تماس های کاهش یافته اکنون می توانند به گذشته تبدیل شوند. تقویت کننده های سلولی قابلیت نقاط کانونی را بهبود می بخشند ، امکان پخش بهتر و سریعتر ، افزایش سرعت چشمگیر داده ها و پیام کوتاه بدون وقفه را فراهم می کنند.

فرایند نصب موضوعی بوده است که بسیاری از خرید و نصب تقویت کننده های سلولهای خود نصب شده را نادیده گرفته است. اکنون کاربران نهایی نیازی به نگرانی در مورد روزهای انتظار یا حتی چند هفته تلاش برای نصب به صورت خود ندارند.

پس از دریافت سخت افزار ، آنها می توانند دستورالعمل های ساده ای را برای برنامه ریزی نصب از شبکه نصب کننده ها در سطح کشور دنبال کنند. قرار ملاقاتها ممکن است تا اوایل روز بعد از دریافت سخت افزار تقویت سلولی انجام شود.

نصب کننده واجد شرایط و حرفه ای قبل و بعد از نصب با استفاده از آنالایزر طیف ، قرائت های قدرت سیگنال را انجام می دهد. این خوانشها نمایشی از پیشرفت در پوشش سیگنال سلولی را نشان می دهد.

با گواهینامه کامل FCC و پیش تصویب پتو توسط همه عمده ایالات متحده شرکت های حمل کننده (ثبت نام پس از خرید مورد نیاز با شرکت مربوطه) ، این تقویت کننده های سیگنال تلفن همراه برای خرید از طریق SignalBooster.com در دسترس هستند. کلیه کیت ها شامل 60 روز ضمانت برگشت پول است.

برخی محدودیت ها ممکن است اعمال شود. لطفا برای جزییات بیشتر از سایت دیدن کنید.

درباره SignalBooster.com
SignalBooster.com متخصص در تجهیزات و نصب تجهیزات ایمنی عمومی ، مصرف کننده ، تجاری ، تلفن همراه و محصولات تقویت کننده بی سیم است. برای سؤال در مورد هر محصول تقویت کننده سلولی و خدمات نصب آن در مورد دارایی های غیرانتفاعی ، دولتی ، تجاری یا مسکونی به وب سایت مراجعه کنید.

مخاطب رسانه ای:
نیل سرانو، CSO
[email protected]
1 (855) 846-2654
SignalBooster.com
9099 Westheimer Suite G
هیوستون ، TX 77063

تصاویر مرتبط

signalbooster-com-offers-fixed.png
SignalBooster.com تقویت کننده سیگنال با هزینه ثابت ارائه می دهد که شامل نصب در سراسر کشور است.
نصب و راه اندازی تقویت کننده تلفن همراه حرفه ای در حال حاضر برای کسانی که نصب آن به سختی مشکل هستند ، مسئله ای نیست.

ویدیو مرتبط

http://www.youtube.com/watch؟v=hAHtUnLWbcg

SOURCE SignalBooster.com

لینک های مربوطه

https://www.signalbooster.com

منتشر شده در جدید ترین اخبار

اولین باشید که نظر می دهید

پاسخی بگذارید