رفتن به نوشته‌ها

مجموعه تلفن همراه تست COVID-19 برای شهرستان های Walthall ، Clay ، Leake ، Lee و Pike تنظیم شده است

ساکنان Walthall، خشت، لیک، لی و پیک شهرستانها و جوامع اطراف می توانند برای هفته آینده COVID-19 آزمایش شوند مرکز پزشکی دانشگاه می سی سی پی و وزارت بهداشت ایالت میسیسیپی تلاش های خود را برای جلوگیری از انتقال ویروس با راه اندازی سایت های جمع آوری یک روزه و درایو انجام می دهند.

این سایتها در آخر هفته که پیش از این اعلام شده بودند ، به دیگران می پیوندند لاوندز و هامفریس شهرستانها

سریعترین و آسانترین راه برای غربالگری و آزمایش با برنامه C Spire Health است. این روزانه در دسترس است ساعت 8 صبح – 8 بعد از ظهر.

سایت آزمایش برای دوشنبه 27 آوریل:

  • شهرستان والتال: مرکز رویدادهای ایالت والتال ، 31 بزرگراه 48 شرقی ، تایلرتون. این دوباره برنامه ریزی یک رویداد قبلی است که به دلیل هوای بی هویت لغو شده است.
  • شهرستان لی: پارکینگ BancorpSouth ، خیابان 375 E. Main ، Tupelo

سایت آزمایش برای سه شنبه ، 28 آوریل:

  • شهرستان کلای: مرکز مدنی West Point ، خیابان ششم 91 ، West Point

سایت آزمایش برای چهارشنبه 29 فروردین:

  • شهرستان پیک: اداره بهداشت و درمان شهرستان پیک ، بلوار 114 ای. پریسلی ، مک کومب
  • شهرستان لیک: Carthage Coliseum ، خیابان 729 E. Main ، کارتاژ

سایتهای آزمایشی که قبلاً برای آنها اعلام شده بود شنبه 25 فروردین:

  • شهرستان لوندز: کلیسای باپتیست Fairview، 127 هواپیمایی درایو، کلمبوس
  • شهرستان همفریس: کلینیک مراقبت از جامعه UMMC ، بزرگراه ایالات متحده 16463 ایالات متحده ، بلزونی

تست فقط قرار ملاقات در هر سایت از 9 بامداد-4 بعد از ظهر.

صدها نفر در می سی سی پی جوامع از سایتهای مجموعه رانندگی UMMC / MSDH استفاده کرده اند. این اعداد از اوایل موجود است 24 آوریلتعداد 852 نفر در 26 ایالت تست یک روزه در سراسر کشور ، به علاوه 2،742 نفر دیگر در نمایشگاههای ایالتی می سی سی پی ، برای 3594 مورد آزمایش شده.

می سی سی پی آژانس مدیریت اضطراری و گارد ملی می سی سی پی برای هماهنگی سایت های آزمایش تلفن همراه با UMMC و MSDH همکاری می کنند.

هرکسی که علائم مربوط به COVID-19 را تجربه کند ، بیماری ناشی از رمان عروق جدید از جمله تب ، سرفه ، تنگی نفس یا گلودرد ، که احساس می کند باید مورد آزمایش قرار گیرد ، ابتدا باید از طریق پزشک معالج UMMC ، غربالگری رایگان انجام دهد. C Spire Health از طریق تلفن هوشمند یا از طریق تلفن استفاده کنید. UMMC و C Spire با همكاری كردند تا این نمایش رایگان در اختیار همه می سی سی پی قرار گیرد.

افراد فاقد تلفن هوشمند می توانند با شماره (601) 496-7200 تماس بگیرند. از هر کسی که علائم را تجربه نکرده است ، خواسته می شود از برنامه یا تماس استفاده نکنند.

می سی سی پی که در معرض خطر زیادی برای ابتلا به COVID-19 قرار دارند ، در یک محل آزمایش قرار می گیرند تا نمونه ای را از طریق سواب بینی و بدون خارج کردن وسیله نقلیه خود تهیه کنند.

هرکسی که مصمم است در معرض خطر کم عفونت باشد ، دستوراتی در مورد مسافت اجتماعی ، انزوا در خانه و مراقبت از خود دریافت می کند – و به او گفته می شود در صورت وخیم تر شدن علائم ، تماس بگیرد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد آزمایش ، اینجا را کلیک کنید.

درباره مرکز پزشکی دانشگاه می سی سی پی
UMMC تنها مرکز پزشکی دانشگاهی ایالت است. مأموریتهای آموزشی ، پژوهشی و مراقبت های بهداشتی این کشور اهداف ارتقاء سلامت جمعیت ایالت و از بین بردن نابرابری های بهداشتی را به اشتراک می گذارد. واقع در جکسون.

UMMC شامل هفت دانشکده علوم بهداشتی ، از جمله پزشکی ، پرستاری ، حرفه های مرتبط با بهداشت ، دندانپزشکی ، داروسازی ، تحصیلات تکمیلی و سلامت جمعیت است. شرکت مراقبت های بهداشتی مرکز پزشکی شامل تنها مرکز تروما سطح I ایالت ، فقط بیمارستان کودکان و تنها برنامه پیوند مغز اندام و استخوان است. این مرکز پزشکی همچنین دارای مرکز عالی تعالی سلامتی است که یکی از این دو کشور است.

برای اطلاعات بیشتر ، به www.umc.edu مراجعه کنید و برای دیدن اخبار و ویژگیهای داستانهای تولید شده توسط ارتباطات و بازاریابی UMMC ، اینجا را کلیک کنید.

درباره C Spire
C Spire مجموعه کاملی از اینترنت اختصاصی با الهام از مشتری ، IP Voice ، داده ها ، خدمات مدیریت شده ، سرویس های ابری ، فروش مجدد ارزش افزوده و ارتباطات سیار را به مشاغل و بی سیم ، 1 گیگابیت دسترسی به اینترنت و خدمات خانگی مرتبط با آن برای مصرف کنندگان فراهم می کند. . این نسخه خبری و سایر اطلاعیه ها در www.cspire.com/news در دسترس هستند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد C Spire ، به cspire.com مراجعه کرده یا از طریق Facebook در facebook.com/cspire یا توییتر در twitter.com/cspire به ما مراجعه کنید.

SOURCE C Spire

لینک های مربوطه

http://www.cspire.com


منتشر شده در جدید ترین اخبار

اولین باشید که نظر می دهید

پاسخی بگذارید