رفتن به نوشته‌ها

Aaptiv و Xponential Fitness مشارکت خود را برای تقویت تمرینات استودیویی با محتوای مطلوب اعلام کردند

ایروین ، کالیفرنیا.، 24 آوریل 2020 / PRNewswire / – Aaptiv ، پیشرو در ارائه دهنده خدمات حق بیمه دیجیتال و سلامتی دیجیتال ، و Xponential Fitness ، واسطه مارک های تناسب اندام بوتیک در زمینه عمودی تناسب اندام و سلامتی ، امروز شرکتی را اعلام کرد که توسط آن مشترکین اشتراک Xponential Fitness ‘GO ، دیجیتالی آنها سیستم عامل تناسب اندام ، می تواند به تمرینات صوتی هدایت شده و ساخت یافته Aaptiv دسترسی پیدا کند. تمرینات Aaptiv در هر یک از برنامه های استودیوی Xponential موجود خواهد بود.

محتوای کلاس جهانی Aaptiv در حدود ده گروه سلامتی ، از جمله خواب ، مدیتیشن و کاردیو در منزل ، به مکمل ارائه استودیوهای گسترده Xponential کمک خواهد کرد ، که شامل تمرین هایی از Club Pilates ، Pure Barre ، CycleBar ، Row House ، StretchLab ، YogaSix ، AKT و STRIDE است. .

“مأموریت Xponential ارائه یک تجربه جامع و الهام بخش برای اعضای استودیوی ما و مشترکان GO است. محصول GO ما همچنین بیش از 1500 استودیوی آجری و خمپاره در سرتاسر جهان را تعریف کرده است که دسترسی به اعضای آنلاین ما را ایجاد می کند. با همکاری با Aaptiv ، ارائه دهنده پیشرو از محتوای سلامتی ، ما بیشتر این پیشنهاد را تقویت می کنیم. ” آنتونی گیزلرمدیر عامل شرکت Xponential Fitness.

“Aaptiv Enterprise در مورد تقویت ارتباط مشتری با اعضای خود است. با اضافه کردن کلاسهای کاردیو و دلخواه Aaptiv به تمرینات استودیویی ، Xponential در اختیار اعضای خود یک تجربه غیرقابل مقایسه قرار می دهد. و به دلیل اینکه محتوای Aaptiv به تجهیزات نیاز ندارد ، راه حل ما امکان استفاده را می دهد. کلاس ها در خانه ، طبق برنامه شما ” ایتان آگاروال، مدیر عامل و بنیانگذار Aaptiv.

مشارکت Aaptiv با Xponential موفقیت دیگری در شرکت Aaptiv Enterprise است که به شرکتها اجازه می دهد محصولات ، محتوا و تخصص داده هایی را که Aaptiv در طی چهار سال گذشته توسعه داده است ، مجوز دهند.

درباره Xponential Fitness:
تاسیس در سال 2017 توسط آنتونی گیزلر، Xponential Fitness یک پلتفرم متنوع از هشت مارک تناسب اندام بوتیک را مختل کرده است که در عمق تناسب اندام و سلامتی قرار دارد – از جمله Pilates ، دوچرخه سواری در محیط داخلی ، کشش ، قایقرانی ، رقص ، دویدن و یوگا. در حال حاضر ، مجموعه ای از مارک های Xponential Fitness شامل Club Pilates ، بزرگترین برند Pilates کشور است. CycleBar ، بزرگترین برند دوچرخه سواری داخلی کشور. StretchLab ، مفهومی که خدمات کشش و کمک به کشش گروهی یک به یک را ارائه می دهد. Row House ، یک تمرین قایقرانی داخل خانه با انرژی کم و دارای تأثیر کم است. AKT ، یک تمرین قلبی مبتنی بر رقص است که ترکیبی از تمرین ، فاصله و مدار را ایجاد کرده و توسط آنا کایزر مربی مشهور ساخته شده است. YogaSix ، یک برند یوگا بوتیک مدرن. Pure Barre ، یک تمرین کامل بدن که از بشکه باله برای انجام حرکات کوچک ایزومتریک استفاده می کند. و اخیراً ، Stride ، یک مفهوم آموزش قلبی و قدرت مبتنی بر تردمیل است. بازدید کنید www.xponential.com برای کسب اطلاعات بیشتر

درباره Aaptiv:
شرکت Aaptiv یک شرکت بهداشت دیجیتال است که محتوا و محصولات کلاس جهانی را برای کمک به اعضای در دستیابی به اهداف خود فراهم می کند. اعضای Aaptiv به چندین هزار کلاس مبتنی بر صدا در بین ده دسته ، از جمله دویدن ، تمرین قدرت ، یوگا و خواب دسترسی دارند. کلاسهای Aaptiv از چهار سال پیش تاکنون بیش از 30 میلیون بار گرفته شده است. Aaptiv مطرح کرده است 60 میلیون دلار از سرمایه گذاران پیشرو مانند آمازون ، دیزنی ، و Insight Venture Partners. برای اطلاعات بیشتر به این قسمت مراجعه کنید aaptiv.com، یا ما را بارگیری کنید برنامه iOS.

تماس با رسانه: دیوید رابرتسون ، روابط عمومی فیشمن ، 847-945-1300 یا [email protected]

SOURCE Xponential Fitness

لینک های مربوطه

www.xponential.com

منتشر شده در جدید ترین اخبار

اولین باشید که نظر می دهید

پاسخی بگذارید