رفتن به نوشته‌ها

FDA اختیارات زیست سیستمهای Leica را در اختیار شما قرار می دهد تا تشخیص از راه دور را با استفاده از اسکنرهای Aperio WebViewer و Aperio AT2 در طول بحران COVID-19 امکان پذیر سازد

“اظهار داشت: ایمن نگه داشتن مشتریان در حین پاسخ COVID-19 و در عین حال آنها را قادر به نگه داشتن استاندارد بالایی از مراقبت از بیمار ، اولویت شماره یک برای ما در حال حاضر است.” ملیسا آکوینورئیس جمهور Leica Biosystems. “این نرم افزار گزینه های ایمن و انعطاف پذیر را برای آسیب شناسان فراهم می کند زیرا Aperio WebViewer با هر یک از سیستم های آسیب شناسی دیجیتال Aperio AT2 که قبلاً در صدها آزمایشگاه آسیب شناسی در سراسر ایالات متحده نصب شده است یکپارچه عمل می کند.”

“آسیب شناسانی که از راه دور کار می کنند ، هنگام تشخیص نیاز به دسترسی به ابزارهای تصویربرداری با کارایی بالا دارند. Aperio WebViewer به همراه Aperio AT2 ابزارهای لازم را برای ارائه بهترین و دقیق ترین مراقبت برای بیماران خود فراهم می کند ، ضمن اینکه ایمنی ما را نیز تضمین می کند.” دکتر اریک اف گلسی ، دکتر ، مدیر پزشکی ، گروه پزشکی آسیب شناسان وابسته ، آسیب شناس وابسته.

درباره زیست سیستم های لایکا
Leica Biosystems (LeicaBiosystems.com) یک رهبر جهانی در راه حل های گردش کار و اتوماسیون است ، و ادغام هر مرحله در گردش کار است. به عنوان تنها شرکتی که گردش کار را از بیوپسی تا تشخیص انجام داده است ، ما بطور منحصر به فرد در اختیار داریم تا موانع موجود بین هر یک از این مراحل را برطرف کنیم. مأموریت ما “پیشبرد تشخیص سرطان ، بهبود زندگی” در قلب فرهنگ سازمانی ما است. پیشنهادات آسان و با اطمینان و همیشگی ما به بهبود بازده گردش کار و اطمینان تشخیصی کمک می کند. این شرکت در بیش از 100 کشور جهان نمایندگی شده و مقر آن در Nussloch است ، آلمان.

تماس با رسانه: لورن ماینهاردت، مدیر ارتباطات سازمانی جهانی
تلفن: 1.657.226.6970
پست الکترونیک: [email protected]

SOURCE Leica Biosystems

لینک های مربوطه

http://www.leicabiosystems.com

منتشر شده در جدید ترین اخبار

اولین باشید که نظر می دهید

پاسخی بگذارید